Ko je ovde.....

Ne, mislim, boli mene q de cu ja da budem, u kojoj 'groopi' nego samo... aj nis'a nije ni bitno...
Btw za sada se pise odvojeno.. al' nepismenih ljudi ima ovde.... pardon, svi su takvi -.-
 
mene ne znas...ali me se mozda sjecas.....blah, sto pokusavas ovom temom?



anicat21.gif
 
Secam te se vrlo dobro. Nishta, smoren sam, moram da ubijem malo vremena a dugo nisam ovde postovao pa reko' da vidim ko je tu od ekipe meni poznatih... ili je poplava imigranata sa propalih foruma i raspalih sajtova konachno preuzela kontrolu nad ovom nekad, meni veoma dragom komunom.
 
Vision-a uvijek znam kao velikog pesimistu, jesam li u pravu?
Čini mi se dvadeset i kusur godina ima :mrgreen:

Veoma ste u pravu gospodine. Samo sam sada preshao na drugi nivo. Ego manijak pesimista. *bows*



UPOZORENJE, VEOMA NASILNA SLIKA, NE KLIKCI AKO SI SLABOG SRCA ILI SHTAGOD

ovo gore sam stvavio chisto da ne budem banovan.

http://i26.photobucket.com/albums/c129/isolatedmalkavian/SP_A0027.jpg

Umesto shto postavljash neuspele pokushaje, pogledaj kako to rade profesionalici. Bushiliciom.
To je moj ortak slikao, on inache, posao mu je, da chisti posle samoubistva, masakra i slichnih dogodovshtina.




and who says I am? there's no point
you'll self-destruct anyway...

anicat21.gif

Vidish, posle svega.. skontao sam... mnogo je zanimljivije unishtavati druge. Sa obzirom koliko iskustva imam oko te tematike nije mi teshko... let me help you tie the rope around your neck?

blah..o_0 tema je za lock..

Ti si za lock, samo zato shto me ne poznajesh, ne znachi da morash da osujecujesh moje pokushaje u uspostvljanju dobre i zdrave komunikacije za preostalim chlanovima ovog prastarog foruma.
 
Veoma ste u pravu gospodine. Samo sam sada preshao na drugi nivo. Ego manijak pesimista. *bows*

UPOZORENJE, VEOMA NASILNA SLIKA, NE KLIKCI AKO SI SLABOG SRCA ILI SHTAGOD

ovo gore sam stvavio chisto da ne budem banovan.

http://i26.photobucket.com/albums/c129/isolatedmalkavian/SP_A0027.jpg

Umesto shto postavljash neuspele pokushaje, pogledaj kako to rade profesionalici. Bushiliciom.
To je moj ortak slikao, on inache, posao mu je, da chisti posle samoubistva, masakra i slichnih dogodovshtina.

Vidish, posle svega.. skontao sam... mnogo je zanimljivije unishtavati druge. Sa obzirom koliko iskustva imam oko te tematike nije mi teshko... let me help you tie the rope around your neck?

Ti si za lock, samo zato shto me ne poznajesh, ne znachi da morash da osujecujesh moje pokushaje u uspostvljanju dobre i zdrave komunikacije za preostalim chlanovima ovog prastarog foruma.

Ja sam mlađi od Vas ;)

Uh, kakva slika, kako je lik mogao da dođe na tu ideju :neutral:
 

Back
Top