Stranachko opredeljenje sexualnog partnera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
7.126
Nema slichne teme, a aktuelni ovi izbori pa htedoh da chujem mi$ljenje sa donje i gornje palube Krstarice.
Kako stranachko opredeljenje va$eg partnera utiche na va$ sexualni zhivot? Takodje, da li ste imali trip da vam se devojka ili dechko svidjaju i da onda saznate od prijatelja ili nje/ga da su va$i politichki stavovi u totalnoj suprotnosti, te zbog toga odustanete od buduce veze?
 
Pa dovoljno je 3 recenice da progovori o drzavi, ekonomiji ili bilo cemu slicnom i vec znas za koju je stranku, nema potreba niko drugi da ti kaze pa cak ni ona sama.
Zabole me za koju je stranku samo da nije jedna od onih iskljucivih sto mrzi sve sto ne razmisljaju kao ona. Ili da namece svoj stav. Mada bi joj rekao da ne pricamo o politici i opet bi se svelo na to da me zabole. :D
 
Zabole me za koju je stranku samo da nije jedna od onih iskljucivih sto mrzi sve sto ne razmisljaju kao ona. Ili da namece svoj stav.
Svi su ljudi takvi, ili barem većina (pogledaj samo postove na ovoj temi). Jedino što možeš da uradiš je ili da ideš sa onima koje već imaju iste stavove kao i ti ili da budeš prilagodljiv, tj da kad si sa nekim vičeš jes jes na njene političke tripove, bez obzira verovao ti u to ili ne. .

Ja biram drugu varijantu, ***** život ako si celo vreme jeo samo vanilu... treba probati i jagodu, čokoladu, mentu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top