"vrsnjak", "poludela *****"....i sl.

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
Evo ovako , ako ste bolesni idete kod lekara, ako vam gume na kolima nisu u redu idete kod vulkanizera ako devojke mogu kod ginekologa zasto redom decaci, momci i jos poneki ovde traze savete za "vrsnjaka"? lepo knjizicu pa kod UROLOGA.
to nije sramota i otkricete da sve nedoumice koje imate, su pola ako ne i citavih 80% posledica "psihe" tj opterecenosti u toku dana u skoli na poslu u kuci i sl.

p.s. da ne bude da sam bajan ili kakav vec, imao sam i ja "erektivnu disfunkciju" kao posledicu stresnog posla i psiho-fizickog opterecenja. zato sada "vrsnjak" RADI KO ZMAY...
 
aaahahahahahahhaaha.
ali to za urologa potpisujem.
kada se desi nesto u zenskoj...hmmm....zena pravac ginekolog...posle terapija trnde mrnde,a mushkarac nista,prikachi se ko krpelj na tu terapiju i kopira devojku,umesto da ode kod lekara i on.
Bakterije u vagini i na penisu iako su iste vrste,ne moraju biti osetljive na isti antibiotik.Zena recimo treba da pije dovicin,lupam , a mushkarac za istu infekciju treba da pije neki drugi lek.Zena se izlechi,a mushkarac zbog lekova ima olakshanje simptoma i misli da je izlechen.Dodje na red i sex i mushkarac prenese zeni opet ono isto,ponekad i jos nesto sto se stvorilo usput zbog neodgovarajuce terapije. Posle bude frka i on pita nju "sa kim si to spavala kada ja nemam vise to...?"
ne mogu da verujem da je mushkarce sramota da idu kod urologa.A mi mozemo bez problema da odemo negde gde nam neko otvori dole ulaz i bulji unutra sa mikroskopom,i to kao nije sramota?
mushkarci su vecinom p i z d e
 
sve, sve...
lepo je obrazovati omladinu.

al` prijatelju, dupe ce ti pomeriti shto si stavio da si imao erektivnu disfunkciju, i to boldovano. :D

a ja sam se potresao do y....
to je da ohrabrimo mlade snage i jos poneke da je sve sto se desava normalno i da ovakvi kao ja sa TRENUTNOM EREKTIVNOM DISFUNKCIJOM mozemo da nastavimo sa redovnim seksanjem i normalnim LJUBAVNIM ZIVOTOM
i ja sam razvaljivao mnoge od zaebancije sto drugi ne bi mene?
ovo je forum nije velika porota.
hvala sto brines za moju pozadinu :sad2:
 
Posle bude frka i on pita nju "sa kim si to spavala kada ja nemam vise to...?"
ne mogu da verujem da je mushkarce sramota da idu kod urologa.A mi mozemo bez problema da odemo negde gde nam neko otvori dole ulaz i bulji unutra sa mikroskopom,i to kao nije sramota?
mushkarci su vecinom p i z d e

A da ne spominjem da svaki za sebe misli da je emancipovan ako cupne obrvu dve...
 
a ja sam se potresao do y....
to je da ohrabrimo mlade snage i jos poneke da je sve sto se desava normalno i da ovakvi kao ja sa TRENUTNOM EREKTIVNOM DISFUNKCIJOM mozemo da nastavimo sa redovnim seksanjem i normalnim LJUBAVNIM ZIVOTOM
i ja sam razvaljivao mnoge od zaebancije sto drugi ne bi mene?
ovo je forum nije velika porota.
hvala sto brines za moju pozadinu :sad2:
al` sad si naglasio da je trenutna u caps locku.
mozzda si se izvukao.

ja trenutno ne brinem ni o chijoj pozadini sem o svojoj.
s obzirom da zaokuplja dosta prostora, onda mi zaokuplja i dosta vremena. :D
 
Pandan ginekologu za muškarce se naziva androlog, a kod urologa se ide za neke druge stvari koje često nemaju veze sa time što je neko jutros zakazao, i zasigurno ne leče "erektivnu disfunkciju kao posledicu stresnog posla i psiho-fizickog opterecenja".

Znas kako...Kad zivis u Srbiji gde ima 35 ljudi koji zna sta to znaci i 3,5 strucnjaka iz te oblasti onda ti ne preostaje nista drugo nego da ides kod urologa!
 

Back
Top