Sutra u 7:55 na RTS 2!

Mорамо обавезно гледати, хвала на обавештењу :super:

Било је заиста величанствено за инаугурацији Медведева, оно је просто невероватно, војници толико беспрекорно врше своју дужност да ми се чини да НЕ ДИШУ толико је био тај чин предаје дужности Медведеву узвишен и величанствен.

дивно
 
Руси су сила ...Свака им част!

_39691963_xbasilrussiaap.jpg
 
Mорамо обавезно гледати, хвала на обавештењу :super:

Било је заиста величанствено за инаугурацији Медведева, оно је просто невероватно, војници толико беспрекорно врше своју дужност да ми се чини да НЕ ДИШУ толико је био тај чин предаје дужности Медведеву узвишен и величанствен.

дивно

:ok::ok::ok::ok::ok::ok::worth::worth::worth:
 
Mорамо обавезно гледати, хвала на обавештењу :super:

Било је заиста величанствено за инаугурацији Медведева, оно је просто невероватно, војници толико беспрекорно врше своју дужност да ми се чини да НЕ ДИШУ толико је био тај чин предаје дужности Медведеву узвишен и величанствен.

дивно

eto sta je opcinjenost kmetovske stoke autoritetima i velikim vodjama ,cak ni NE DISU zamisli molim te :mrgreen: stvarno dugogodisnji komunizam u kombinaciji za podanickim mozgom cini cuda :rolleyes:
 
pa ne vieim da iko lize bulju amerima u poslednje vreme mada je i toga bilo, al ovi NE DISU yebote :lol: uostalom kmetovska i podanicka svest je kod Rusa jos na visem nivou nego kod Balkanaca ,mislim ovde se bar ljudi ne okrecu oko sebe kad pricaju o politici
 
Poslednja izmena:

Back
Top