Razotkrio sam a bre Milun-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Korisnik a bre Milun je hrvat sa "krajiškog" foruma: http://www.stickypond.com/krajina/

Zašto je on ovde? Pa on je ovde da bi ocrnio sve srpsko i da nas prikaže kao seljake.
Pri tom se frlja sa padežima, meša i i u...

Kako sam provalio ko je on?
Ja sam admin fhu-a, i poslao sam privatnu poruku korisniku a bre milun. U poruci sam mu napisao da poseti forum hrvatske uljudbe (gde sam admin). Čekao sam trenutak kad na forumu nije bilo nikoga. Ja sam bio jedini aktivan član, a on se sa svojom IP adresom pojavio odmah posle poruke koju sam mu poslao.


IP lokator pokazuje da a bre Milun nije nikakav seljak iz Srbije, nego Hrvat iz Salzburga!

259iogn.jpg


Posle ove teme sam osećao da je on zapravo sa "krajiškog" foruma:

pa sta fali.ajd jednom i mi da se od nekog odcepimo.naprimer da proglasimo nezavisnost od sandzak i vojvodinu i juznu srbiju.sta mislite kako bi reagovala amerika i nato.totalno bismo ih zbunili.ne bi znali sta da rade pa bi u bunilu bombardovali i sandzak i vojvodinu i juznu srbiju.za svaki slucaj.ili bi zapretili srbiji da ce biti bombardovana ako se otcepi.
joj sto bi bila svetska predstava.tu bi amerika sto posto riknula.
ma mi ce se samo malo salimo a poslem ce se opet ujedinimo. samo da unistimo ameriku.

Vidite da su njegovi postovi identični kao postovi sa "krajiškog" foruma.

Ovog provokatora treba banovati i stavite ga svi na ignore listu!

Banujte me slobodno, na pogrešnog su udarili.
 
Cek, pa i ti si Hrvat?

Nisam, odakle ti ta bedastoća?

Forum hrvatske uljudbe je reakcija na forum srpskih krajišnika.
Hrvati su otvorili forum srpskih krajišnika i na njemu pišu svakave idiotarije i ismejavaju Srbe.

Ponavljam da je forum hrvatske uljudbe reakcija na hrvatsko ismejavanje Srba iz krajiškog foruma.

Pogledajte sami:
http://www.stickypond.com/krajina/
 
ebote imali ovde koji jos srbin sem mene i ermite :mrgreen:

ma znam da ima nego se salim ;)

a inace strela koja je moderator tvrdi da je milun iron lord licno. i takodje da je i korisnik sa nickom dragos.

irone ako ovo citas, samo sam 'teo da ti kazem da mi se od svih likova u tvojoj glavi ovaj milun ubedljivo najvise dopada :mrgreen:

Немој ни да се шалиш на тај начин...;)

П.С. Нисам у могућности да проверавам IP адресе, мада оне често нису од пресудног значаја, да потврде
нечији идентитет, јер неки могу да се јављају са неколико адреса, али на бази стила и менталног склопа,
дају се извући одређени закључци....;)
 
Sta, Markowac je Dzeri? Vise se i nesecam da li je i Dzeri imao tako lose znanje.

andes, sta tebe briga ko je koje nacionalnosti? A ako si ovu pricu iskonstruisao ne bi bilo uredu uopste.

Nije me briga ko je koje nacionalnosti, ali ne volim kad neko laže.

On kaže da je seljak iz Srbije, a on je građanin iz Austrije, onda on laže.
Ja sam borac za istinu - znaš tu pesmu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top