hmm moze savet

Akon

Zainteresovan član
Poruka
293
E pa ljudi ovako ocu da kupim telefon za oko 200 evra (+ - 30evra) pa me zanima sta mi praporucujete!!!Nisam bash u toku pa mi treba savet.Razmisljam o samsungu U600!???:confused:
 
Samsung U600 je solidan telefon ali je on po meni za mladje ljude,ja bih ti toplo preporucio Nokiu 6300,6630,6500,N70,N73.Ovi telefoni imaju lepu liniju,nisu glomazni i elegantni su i nisu sa zaostalim funkcijama,ako ti je to bitno.....ako ti treba jos neki savet slobodno pitaj.
 
Sve su to lepi telefoni al ne znam bash imao sam nokiu 6630 i nije mi se svidela.Ima symbian a to mi bash i nije potrebno.Samo komplikuje stvari a nema potrebe za tim to je vise za poslovne ljudi.a neki sony ericson W serije??
 
Sve su to lepi telefoni al ne znam bash imao sam nokiu 6630 i nije mi se svidela.Ima symbian a to mi bash i nije potrebno.Samo komplikuje stvari a nema potrebe za tim to je vise za poslovne ljudi.a neki sony ericson W serije??

Od SE W serije imas jako velik izbor,a ja bih izdvojio W810i i W850i.A sta kazes za K800/K810i ili mozda K770i
 

Back
Top