TUŽBA PROTIV SRS-a ZBOG ZLOUPOTREBE DECE

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Krivična prijava protiv SRS-a zbog zloupotrebe dece

Autor: Beta | 07.05.2008 - 14:15
Udruženje izbeglica Centar za komunikaciju "Pravda" iz Paraćina podnelo je Opštinskom tužilaštvu u tom gradu krivičnu prijavu protiv Centralne otadžbinske uprave Srpske radikalne stranke (SRS) zbog "zlupotrebe dece u političke svrhe".

To udruženje je u obrazloženju dostavljenom medijima navelo da je SRS juče uz jedne dnevne novine delila brošuru "Napred Srbijo", na čijim su stranicama fotografije dece od dve do sedam godina sa transparentima, zastavama, političkim porukama i stranačkim amblemima.

Deca su naša potrošna roba i prema tradiciji i prema crkvi.
Šta mislite o najnovijem očuvanju tradicije?
 

Deca su naša potrošna roba i prema tradiciji i prema crkvi.
Šta mislite o najnovijem očuvanju tradicije?


хехе, само сам чекала кад ће неко ову тему да постави. :lol:

Као што већ рекох:

Па ДС више не зна шта ће од муке! Ево данас читам да неки подносе тужбе против СРС због "злоупотребе деце у предизборној кампањи"! Тадић и остали се нису сликали са децом?
Такође читам да и ДС дели неке пакете грађанима (шећер, брашно, шпагете, сапун)!

ДС више не зна шта ће јер немају ШТА да понуде грађанима више, и знају да то и грађани знају. ( http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=6536857#post6536857 )

И на крају: Треба ли да тражим слике на којима су представници "демократске" опције са децом? (било би лепо да ме поштедите тог труда, јер СВИ знамо већ СВЕ) :)
 
хехе, само сам чекала кад ће неко ову тему да постави. :lol:

Као што већ рекох:

Па ДС више не зна шта ће од муке! Ево данас читам да неки подносе тужбе против СРС због "злоупотребе деце у предизборној кампањи"! Тадић и остали се нису сликали са децом?
Такође читам да и ДС дели неке пакете грађанима (шећер, брашно, шпагете, сапун)!

ДС више не зна шта ће јер немају ШТА да понуде грађанима више, и знају да то и грађани знају. ( http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=6536857#post6536857 )
[] DS nikada neće deliti pakete sa hranom. DS vam nudi da radite prema ličnim sposobnostima. Pakete sa hranom dele SPS-SRS-JUL a malo i SPOna :D
 
Balavac možda i sazri. Problem je kad neko trajno ostane retardiran pa nagura 40-50 i još tvrdi da mu je bolje kad nema ništa u prodavnici i da je za to svet kriv:D
џабе се трудиш :pнаписао сам колико имам година један пут питај Славку69 .........толико имају моји родитељи 45+ ..али лепо је што мислиш да сам старија,зрела и интелигентнија особа у односу на тебе;)
хвала на комплименту и ја бих волео да ти будеш као ја.
 
icon1.gif
TUŽBA PROTIV SRS-a ZBOG ZLOUPOTREBE DECE
Цитат:
Krivična prijava protiv SRS-a zbog zloupotrebe dece

Autor: Beta | 07.05.2008 - 14:15
Udruženje izbeglica Centar za komunikaciju "Pravda" iz Paraćina podnelo je Opštinskom tužilaštvu u tom gradu krivičnu prijavu protiv Centralne otadžbinske uprave Srpske radikalne stranke (SRS) zbog "zlupotrebe dece u političke svrhe".

To udruženje je u obrazloženju dostavljenom medijima navelo da je SRS juče uz jedne dnevne novine delila brošuru "Napred Srbijo", na čijim su stranicama fotografije dece od dve do sedam godina sa transparentima, zastavama, političkim porukama i stranačkim amblemima.



Deca su naša potrošna roba i prema tradiciji i prema crkvi.
Šta mislite o najnovijem očuvanju tradicije?

Човече, да ли ти уопште гледаш тв - ДА ЛИ ТИ УОПШТЕ ГЛЕДАШ РЕКЛАМНЕ СПОТОВЕ ТВОГ КАНДИДАТА ДС БОРИСА ТАДИЋА - ПА ТО ЈЕ НАЈТРАГИЧНИЈА ЗЛОУПОТРЕБА ДЕЦЕ У ПОЛИТИЧКЕ СВРХЕ - и још се усуђујеш без икаквог блама да поставиш овакву тему - шизофренија, шта ли је, не знам..........
 

@ moderatori
@ administrator

Ја сам јуче испоштовао захтев једног модератора да избришем фотографију у којој се види женско дупе које прди ЗБОГ УЧЕСТАЛИХ ЖАЛБИ КОРИСНИКА ПДФ - а како се овај "креирани" фалсификат од фотке ЗОВЕ - ШТА ОНА ЗНАЧИ - бедно да бедније не може бити ... нека је одговорним лицима овако нешто на савести.8)8)8)
 
@ moderatori
@ administrator

Ја сам јуче испоштовао захтев једног модератора да избришем фотографију у којој се види женско дупе које прди ЗБОГ УЧЕСТАЛИХ ЖАЛБИ КОРИСНИКА ПДФ - а како се овај "креирани" фалсификат од фотке ЗОВЕ - ШТА ОНА ЗНАЧИ - бедно да бедније не може бити ... нека је одговорним лицима овако нешто на савести.8)8)8)

Izbrisao si SAVE THE WHALES??? Šteta...

Zar je moguće da im to smeta? Pa oni postavljaše i fotke sa dvojicom frajera "u akciji" sa sve organima, a ovo im smeta???

Znači da im je baš dogorelo (u svakom smislu) ;) :lol:


Inače, slažem se sa Eremitom da ova fotka s detetom treba da se ukloni.
 

Back
Top