Koštunica-nikad više

gaggy924

Zainteresovan član
Poruka
316
Politika
Tadić: Koštunica više neće biti premijer
Autor: Tanjug | 08.05.2008 - 08:05


Predsednik Republike i nosilac liste „Za evropsku Srbiju“ Boris Tadić rekao je juče na završnom minitingu koalicije da više nikada u Srbiji predsednik vlade neće biti Vojislav Koštunica.

- Nikada više u ovoj zemlji neće biti predsednik vlade Vojislav Koštunica. A sada se i Toma Nikolić ponadao. Neće ni Toma biti premijer - poručio je Tadić na mitingu na Trgu Republike u Beogradu.


Nastavak teksta ▼


Lider LSV Nenad Čanak obratio se okupljenima rečima; „Na ovom trgu slobode poručujem Koštunici - dole Koštunica, zato da bi Beograd od 11. maja bio prestonica jugoistočne Evrope, a moj Novi Sad, Niš, Valjevo, Kraljevo... zasijali na karti Evrope. Da bi Srbija zasijala - zato ćemo pobediti“.
Posle miringa grupa mladića obučenih u crno napala je grupu članova i simpatizera DS kod glavne autobuske stanice u Beogradu i počela da im otima zastave.Jedan od njih udario je pesnicom u glavu Branislava Marnika iz Bačkog Petrovca i oteo mu zastavu Evropske unije.
I narodnjačka koalicija juče je održala završnu konvenciju na Kosovu i Metohiji u Zubinom Potoku. Lider DSS Vojislav Koštunica poručio je da je prva briga nove vlade Kosovo i Metohija. - Kosovo je prvo ime Srbije i podržati Srbiju znači reći istinu da Kosovo pripada Srbiji i srpskom narodu- rekao je Koštunica.
Lider NS Velimir Ilić optužio je na skupu Tadića za „izdaju koju je učinio potpisivanjem Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju EU“.

Pored radikala i Koštunica je postao najveća kočnica ulasku Srbije u EU. Netreba mu dozvoliti da bude ni ministar a kamoli premijer. Nadam se da neće. Šta Vi mislite.
 
Politika
Tadić: Koštunica više neće biti premijer
Autor: Tanjug | 08.05.2008 - 08:05


Predsednik Republike i nosilac liste „Za evropsku Srbiju“ Boris Tadić rekao je juče na završnom minitingu koalicije da više nikada u Srbiji predsednik vlade neće biti Vojislav Koštunica.

- Nikada više u ovoj zemlji neće biti predsednik vlade Vojislav Koštunica. A sada se i Toma Nikolić ponadao. Neće ni Toma biti premijer - poručio je Tadić na mitingu na Trgu Republike u Beogradu.



Pored radikala i Koštunica je postao najveća kočnica ulasku Srbije u EU. Netreba mu dozvoliti da bude ni ministar a kamoli premijer. Nadam se da neće. Šta Vi mislite.

Ахам... баш ће све да буде како каже конфликтна личност БТ - који је синоћ на ТВ РТС лагао у ТОНАМА, осим што му је бела пена ударила на уста у том свом лагању био је и веома невешт.

А ако се ви жути надате да ће, као што је он рекао премијер Србије бити КОРИ УДОВИЧКИ, СЛУЖБЕНИК ММФ-а, СТРАНА ДРЖАВЉАНКА И ЋЕРКА ОКОРЕЛОГ сада покојног КОМУЊАРЕ - надам се да тај филм нећете гледати.
 
Tadic valjda vidi buducnost. Ja mislim da nece pobediti na zalost. A Canak je prodana dusa. Najvise mrzi Kostunicu, sto je opravdano, a napravio je koaliciju sa covekom(Tadicem) koji je tog coveka postavio na mesto premijera i tako mu dao vetar u jedra.
 
Ахам... баш ће све да буде како каже конфликтна личност БТ - који је синоћ на ТВ РТС лагао у ТОНАМА, осим што му је бела пена ударила на уста у том свом лагању био је и веома невешт.

А ако се ви жути надате да ће, као што је он рекао премијер Србије бити КОРИ УДОВИЧКИ, СЛУЖБЕНИК ММФ-а, СТРАНА ДРЖАВЉАНКА И ЋЕРКА ОКОРЕЛОГ сада покојног КОМУЊАРЕ - надам се да тај филм нећете гледати.

To samo kod nas može,da Premijer bude iz treće po jačini stranke u državi..

Ludilo...
 
Da li to reče vidovita Zorka ili opet neki spisak lepih želja?

Tadić po svom ustaljenom običaju deli šargarepice.


Ja imam želju da ulovim zlatnu ribicu !!!

Ako još ko ima svoju želju, ajde molim vas nek se malo potruditi i napišite, pa da to lepo prosledimo što pre Bogu na odobrenje.
 
Е сад нека ми неко каже како тако нешто може да изјави један председник државе? Ја ово видим као један вид директне претње Коштуници. Шта ће се догодити уколико радикали и дсс буду имали већину после ових избора и радикали предложе Коштуницу за премијера? Да ли то значи да ће морати да га убију? Крајње неозбиљна и неодговорна изјава од Тадића, поготово после скорашњих "претњи" упућених њему. Један ствар је рећи и изјавити то да никад неће бити премијер уколико дс буде састављао владу, а сасвим друга тврдити да "НИКАД ВИШЕ", без обзира на то ко правио владу, неко неће бити премијер, па макар за то шансе биле и 0.00001%.
 
Ja se bojim da se Kostunica nece skinuti sa grbace ovog naroda jos godinama. On je kao kancer koji nagriza zdravo tkivo onako podmuklo. Toma je bar surovo iskren, a ovaj je ljigav i metiljav. Prodao bi dusu za funkciju. Uhvatio se Kosova kao pijan plota, nema nista drugo da kaze. Jedino sto zna da kaze kad ga pitaju kako ce to vratiti Kosovo, jeste da nece potpisati. Kao da mu neko trazi potpis. Rucak je skuvan, svidjala se to nama ili njemu i ne. Recept nam niko nije trazio. Mozemo da ga pojedemo ili da bacimo i ostanemo gladni.
 
Ceda i Karic udruzili snage

Ha izborima za Skupstinu opstine Aleksinac na jednoj listi, u koaliciji , nastupaju LDP Cedomira Jovanovica i PSS Milanke Karic.

E ovo je hit dana , vise necu da cujem LDP-ovce o borbi protiv proslosti a jos manje o borbi protiv Monopola . Hahahaha slatke cika Bogijeve pare Cedi ili imaju zajednickog prijatelja sa Kosova i Metohije. Hahahaha SIRI DALJE :rolleyes:

Ceda Premijer Milanka Guverner , hahahahaa .
 
Poslednja izmena:
Ceda i Karic udruzili snage

Ha izborima za Skupstinu opstine Aleksinac na jednoj listi, u koaliciji , nastupaju LDP Cedomira Jovanovica i PSS Milanke Karic.

E ovo je hit dana , vise necu da cujem LDP-ovce o borbi protiv proslosti a jos manje o borbi protiv Monopola . Hahahaha slatke cika Bogijeve pare Cedi ili imaju zajednickog prijatelja sa Kosova i Metohije. Hahahaha SIRI DALJE :rolleyes:

Ceda Premijer Milanka Guverner , hahahahaa .
prvo, daj mi link da pogledam gde si to nasao, a drugo:

jel vidis ti razliku izmedju lokalne i republicke politike?

Mozda su ljudi u aleksincu ispred pss-a sposobni, mozda su podrzali politiku ldp-a... Svaki opstinski odbor funkcionise zasebno ;);)
 
Poslednja izmena:
prvo, daj mi link da pogledam gde si to nasao, a drugo:

jel vidis ti razliku izmedju lokalne i republicke politike?

Mozda su ljudi u aleksincu ispred pss-a sposobni, mozda su podrzali politiku ldp-a... Svaki opstinski odbor funkcionise zasebno ;);)

Brate danasnje Novosti strana br. 7 pogledaj mozda imaju Web izdanje . Rado bih ti pomogao nego skidam nesto sa RapidShera pa sam spor ko k*ta. Nemoze vas voda oprati , a u Sapcu kod tebe ste se udruzili sa "mrtvim"Vukom i nekom organizacijom "Selim" ??? ocajni ste .
 
Brate danasnje Novosti strana br. 7 pogledaj mozda imaju Web izdanje . Rado bih ti pomogao nego skidam nesto sa RapidShera pa sam spor ko k*ta. Nemoze vas voda oprati , a u Sapcu kod tebe ste se udruzili sa "mrtvim"Vukom i nekom organizacijom "Selim" ??? ocajni ste .

Cekaj ti da Ceca napravi stranku :D

A inace DSS-ovske Novosti ne citam. NE znam sta je tu toliko znacajno. Na lokalu je svako bio sa svakim.
 
Cekaj ti da Ceca napravi stranku :D

A inace DSS-ovske Novosti ne citam. NE znam sta je tu toliko znacajno. Na lokalu je svako bio sa svakim.

To znaci da biste na lokalu bili i sa SPS-om :lol: Politika partije se naravno preslikava na lokal. Pa valjda je morbidno i cinicno pljuvati kako je porodica Karic lopovska , Slobina produzena ruka za kradu srpskih para , itd. a ovamo sa istim lopovima praviti koalicije . Ma mene od Cede i LDP-a nista ne cudi nego me interesovalo kako cete to da opravdate :lol:. Vi bi i s Cecom na lokalu hahahahahaha. E da boli me briga koje ti novine citas, Ivan015 me pitao , njemu sam odgovorio.
 
Brate danasnje Novosti strana br. 7 pogledaj mozda imaju Web izdanje . Rado bih ti pomogao nego skidam nesto sa RapidShera pa sam spor ko k*ta. Nemoze vas voda oprati , a u Sapcu kod tebe ste se udruzili sa "mrtvim"Vukom i nekom organizacijom "Selim" ??? ocajni ste .

taj mrtvi spo o kome ti pricas je dobio 12% pre godinu dana na lokalnim izborima, dok je na parlamentarnim imao 3%... Sad ti proceni koliko je spo u Sapcu mrtav. Drugi nas koalicioni partner je "Selam" udruzenje gradjana romske nacionalnosti... To pokazuje koliko smo mi liberalni ali i kakvo je stanje u drzavi - koliko nam svetla buducnost visi o koncu... ;);)

Kao sto rekoh lokalna politika veoma malo zavisi od centra stranke, ljudi se biraju ne po partijskoj nego po licnoj osnovi, ja glasam za komsiju ne zato sto je iz neke partije nego zato sto znam da je posten covek, a u tome je velika razlika ;)
 
To znaci da biste na lokalu bili i sa SPS-om :lol: Politika partije se naravno preslikava na lokal. Pa valjda je morbidno i cinicno pljuvati kako je porodica Karic lopovska , Slobina produzena ruka za kradu srpskih para , itd. a ovamo sa istim lopovima praviti koalicije . Ma mene od Cede i LDP-a nista ne cudi nego me interesovalo kako cete to da opravdate :lol:. Vi bi i s Cecom na lokalu hahahahahaha. E da boli me briga koje ti novine citas, Ivan015 me pitao , njemu sam odgovorio.

naravno da ne bismo isli sa Sps u lokalu, ali ja sam svakakve koalicije vidjao u lokalu pa me nista ne cudi, ne moze to vrh stranke da kontrolise...

Mozda su u aleksinackom pss-u posteni i vredni, sposobni ljudi, ne mozemo im suditi samo po partijskim knjizicama, ima nesto vise od toga valjda :roll:
 
tadic je izjavio da kostunica nikad vise nece biti premijer.

samim tim je tadic zapecatio svaku mogucnost koalicije DS i DSS-a posle izbora jer svi znamo da nema teoretske sanse da DSS udje u vladu sa bilo kime ako mu se prethodno za Kostunicu ne ponudi mesto premijera u toj vladi.

SRS ce to DSS-u dati, DS izjavljuje da nikada vise nece tako da su stvari jasne ko ce biti vlast nakon ovih izbora. A to su RADIKALI i DSS .
 

Back
Top