Kako da ih zovem?

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
U emisiji ''Video kabare Laneta Gutovića'',na TV FOX ,u polušaljivom tonu čuveni srpski ministar odbrane Šutanovac je nazvao albanske koljače i ubice sa Kosova huliganima.Da li je ministar neobavešten ili mislite da je nedostatak reči za opis ''divnih'' huligana sa Kosova samo jedan od propusta u njegovom vaspitanju i obrazovanju?...Kuda nas vode takvi?:ok::rtfm:
 
Ja mislim da nadvisuju Radikale u gluposti big tajm..neki..a to je samo po sebi podvig vredan divljenja.
Nije toliko tužno što nas kradu,to rade svi političari,svuda na Svetu...ali to što nas zaglupljuju svojom nepismenošću mi itekako smeta.Sve javne ličnosti od značaja imaju neke prateće službe koje vode računa da ne izgledaju kao id*oti...evo sad je tasta nazvao ''veliki Miroslav Ilić''.Verovatno je mislio veliki zaglupljivač Srba M.Ilić.
 
Još je dodao kako je savetovao tasta da ne drži koncert u Sava centru...on je naime takva veličina da treba da razmišlja o koncertu u Beogradskoj areni.Eto kakvi nepismenjakovići vode računa o mentalnom zdravlju Srba.
 
aham.
i opet>
tema je nadasve vazna. inspirativna. i bitna.
Tema je itekako bitna.Zanima me da li je samo nepismen ili je instruiran da minimizira zločine protiv našeg naroda na Kosovu koji nisu procesuirani i naša bedna vlast ih gura pod tepih,umesto da pokušava da ih istera na čistac...i ne samo to...izborna kampanja je u toku,i zanima me da li podržavate ovakve likove?:)
 
Tema je itekako bitna.Zanima me da li je samo nepismen ili je instruiran da minimizira zločine protiv našeg naroda na Kosovu koji nisu procesuirani i naša bedna vlast ih gura pod tepih,umesto da pokušava da ih istera na čistac...i ne samo to...izborna kampanja je u toku,i zanima me da li podržavate ovakve likove?:)

:lol: okej,
ja moram opet...mnogo glupa tema!
 
замисли да су му дали подморницу и оне би "потонуле"
Zamislite Šuleta kako postrojava posadu podmornice na Dunavu.
3.gif
 

Back
Top