da li cekati pravog,pravu ili daj sta das

Menjas policu gde trazis kolace....jer treba ti ukus.....pravi ukus....

Ukus se gubi ako pre toga konzumiras nesto drugo, zelja pada, merak pada, na jeziku drugacije....

A i kolaci ne prijaju isto kad si dete , devojcurak ili kad prodju godine....

!!!!Za neznalice, postoje dve teorije u psihologiji , jedna je fazna , druga je cini mi se fromova evolucija, koje govore da i ljubav ima svoj rok trajanja u svakoj fazi, te je tinejdzersku ljubav smesno ocekivati u 37oj iako je jos nismo docekali.....Za drugu ne znam tacno kako opisuje evoluciju i sazrevanje emotivnog....!!!!
 
Najcesce bude "daj sta das", sva objasnjenja su izlisna, ma kako to formulisali ipak je ova tvoja fraza najbolja i po meni najrealnija. Mnogi nisu svesni da im se to "daj sta das" dogodi i pre isteka "roka upotrebe", nisu svesni svojih gresaka prilikom trazenja i odabira pravog/prave, sreca je kad se to otkrije pre isteka roka, onda imamo vremena za nove pokusaje, ukazu nam se nove sanse...
 
Devojke imaju rok trajanja i ako se pravi ne pojavi sta tad?


onda postaješ nervozna, lupkaš nogom ispod stola, zaokupljena si time, sredina takođe vrši dodatni pritisak...
jer šta si ti, šta sam ja, šta smo svi mi?
evo odmah odgovora:
mi smo zaštitni omoti oko gena.
a geni žele da se prenesu dalje u nova odela, neće da se skapu zajedno sa jedinkom.
kako god okreneš, jedinka na kraju uvek biva odbačena kao zmijska košuljica, a geni nastavljaju svoj milionima godina star život dalje u novim odelima.
naravno ne svi geni, neki propadnu, ali tako je to, kad ne bi bilo neizvesnosti, ne bi bilo ni borbe i napretka...

i oni to iz tebe galame i vrše pritisak.
šta tada?
pa kao u košarci, u minusu si, vreme curi sve više, ostaje ti da probaš da forsiraš šut, srljaš, pa šta bude...
sve ovo govorim iz ugla gena... dok omoti mogu imati ko zna kakve sve filozofije...


 
Devojke imaju rok trajanja i ako se pravi ne pojavi sta tad?
Jeste sve ima svoj rok trajanja. I k.urcu vreme ide a bogami i pici. Ne bi ti ja preporucio princip daj sta das jer mi je to nekako mnogo bljuzgavo. Ne moras da nadjes Mr. Pravog ali imas dosta ljudi koji su blizu tom idealu i koji po nekim svojim osobinama zavrednuju tvoje vreme i drustvo. Nikako nemoj gubiti vreme na bezvredne budale vec napravi na papiru listu tih koji te bar po necemu privlace i u akciju. :wink:

postoje dve teorije u psihologiji , jedna je fazna , druga je cini mi se fromova evolucija,
Ajde. :lol:
 
Devojke imaju rok trajanja i ako se pravi ne pojavi sta tad?
Ako se ne pojavi produžiš rok trajanja i nastaviš dalje...i pitanje šta i ko je za tebe taj pravi?...neko ko ima debelu kintu i nekretnine,pa nećeš morati ništa da radiš ili neko ko je tvoja imaginacija princa iz snova?To su besmislice,život je poklon koji treba da se iskoristi što bolje.
 

Back
Top