da li cekati pravog,pravu ili daj sta das

Sta je i ko je ustvari pravi / prava?

To je toliko diskutabilno pitanje....Mislim da devojke nemaju " rok trajanja ", dodala bih, veoma debilna fraza, vec potrebu, sto fiziolosku sto psiholosku. Cak i u 40-oj, zensko bice ce hteti i teziti da ima porodicu.
Niko nije ni prav,ni kriv...samo je pitanje kako ce se kockice sklopiti...sto pre to shvatis, prestaces da trazis savrsenstvo, prestaces da trazis osobu koja ce uspeti da zadovolji tvoje potrebe i snove o kojima si sanjala u detinjstvu...prihvatas ili neprihvatas neke stvari. Sa necim mozes da se izboris sa necim ne...kompromis je cudo, a tebi nece proci rok.

Zakljucak - ne traziti dlaku u jajetu:lol:
 
Sta je i ko je ustvari pravi / prava?

To je toliko diskutabilno pitanje....Mislim da devojke nemaju " rok trajanja ", dodala bih, veoma debilna fraza, vec potrebu, sto fiziolosku sto psiholosku. Cak i u 40-oj, zensko bice ce hteti i teziti da ima porodicu.
Niko nije ni prav,ni kriv...samo je pitanje kako ce se kockice sklopiti...sto pre to shvatis, prestaces da trazis savrsenstvo, prestaces da trazis osobu koja ce uspeti da zadovolji tvoje potrebe i snove o kojima si sanjala u detinjstvu...prihvatas ili neprihvatas neke stvari. Sa necim mozes da se izboris sa necim ne...kompromis je cudo, a tebi nece proci rok.

Zakljucak - ne traziti dlaku u jajetu:lol:

Na lepotu narvno da devojke nemaju rok trajanja ,ali za produzenje vrste(da tako kazem) i te kako imaju
 
ako do 45 ne nadjes pravog,onda daj sta das:D


u ***..do 45 bi trebalo triput da nadjes pravog..ili da se uveris da za tebe ne postoji pravi..osim mozda u ogledalu...:super:
.ps.stvarno ne kapiram taj trip o cekanju..misim, bitno je dal zivot zivis ili vegetiras..a ne da li si u paru ili sam..jer i kad si u paru mozes i da zivis i da vegetiras..a i kad si sam mozes da i da zivis i da vegetiras..
a pravi..kako mozes da znas da je neko pravi kao nikad nisi imao krivog?
ps.vidi temu na ljisu o momku koju ima supe veyu al mu je prava cura..i on bi makar neku krivu, pa cak i ako mu je ovo stvarno prava:idea:
 
Devojke imaju rok trajanja i ako se pravi ne pojavi sta tad?
eto jos jedne koja je u zabludi...kakav bre rok trajanja....ko to vise zna kad je kome rok istekao...Kad se samo setim prica tih kao iskusnih persona koje su me zivu istraumirale da se moram udati do 25. ili me vise niko nece, pa drz hvataj ko ga nisi ni sanjala...srecom nisam ih bar ja slusala kao moje drugarice pa su sad sve skoro razvedene ili po drugi treci put udate sta li...naravno cast onima koji su se pozaljubljivali i uzeli iz velike ljubavi...taj pravi draga moja dodje kad svi dignu ruke od tebe, pazi sta ti kazem...opustis se pomiris sa sudbinom da ces biti sama, dosta ti je budala i...zavrsis sa nekim kom si se najmanje nadala...a da li je pravi? uh...kad se posvadjate uvek kazes ili pomislis da si mogla i bolje proci...najbitnije je da znas da nema tog roka trajanja...Citam eto da se nasmejes da je jedna bakica od 89 god nasla deku malo mladjeg i jedva se kaze usudila da ga zove na kafu da ne bi mislio da je laka zenska...verovatno i ona misli da roka trajanja nema...pa tako se i ti smiri...
 

Back
Top