Otkud Čedi žuljevi na rukama?

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Malopre na RTS2 u predstavljanju stranaka pokazuju snimak kako se Čeda kladi sa nekim radnicima težacima, da ako dokaže da i on ima radničke žuljeve na rukama, da glasaju za LDP.

Oni mu nisu verovali i on im priđe i pokaza dlan desne ruke gde su se jasno videli poveliki žuljevi.
Sad, mene interesuje otkud njemu žuljevi. Čisto sumnjam da je čeda kopao ili radio nešto slično.
Hajde da Nikolić pokaže žuljeve, pa da i razumem. Čovek ima vinograd koji sam obrađuje iz hobija, pa je moguće da nabije žuljeve.
Al', otkud Čedi?

Pošto mi ništa logično ne pada na pamet, reših da postavim temu o tome. Možda ćete se Vi setiti nečeg pametnog, a možda će se javiti neko iz LDP-a ko zna odgovor na ovu "misteriju".
 
Bio kod drugara Haradinaja pa istovarao neku ROBU.
metamfetamin.jpg

Odakle znam sta je Ceda mogao da radi.
 
Malopre na RTS2 u predstavljanju stranaka pokazuju snimak kako se Čeda kladi sa nekim radnicima težacima, da ako dokaže da i on ima radničke žuljeve na rukama, da glasaju za LDP.

Oni mu nisu verovali i on im priđe i pokaza dlan desne ruke gde su se jasno videli poveliki žuljevi.
Sad, mene interesuje otkud njemu žuljevi. Čisto sumnjam da je čeda kopao ili radio nešto slično.
Hajde da Nikolić pokaže žuljeve, pa da i razumem. Čovek ima vinograd koji sam obrađuje iz hobija, pa je moguće da nabije žuljeve.
Al', otkud Čedi?

Pošto mi ništa logično ne pada na pamet, reših da postavim temu o tome. Možda ćete se Vi setiti nečeg pametnog, a možda će se javiti neko iz LDP-a ko zna odgovor na ovu "misteriju".

Kopao bastu u Banovcima:!::mrgreen:
 
Malopre na RTS2 u predstavljanju stranaka pokazuju snimak kako se Čeda kladi sa nekim radnicima težacima, da ako dokaže da i on ima radničke žuljeve na rukama, da glasaju za LDP.

Oni mu nisu verovali i on im priđe i pokaza dlan desne ruke gde su se jasno videli poveliki žuljevi.
Sad, mene interesuje otkud njemu žuljevi. Čisto sumnjam da je čeda kopao ili radio nešto slično.
Hajde da Nikolić pokaže žuljeve, pa da i razumem. Čovek ima vinograd koji sam obrađuje iz hobija, pa je moguće da nabije žuljeve.
Al', otkud Čedi?

Pošto mi ništa logično ne pada na pamet, reših da postavim temu o tome. Možda ćete se Vi setiti nečeg pametnog, a možda će se javiti neko iz LDP-a ko zna odgovor na ovu "misteriju".

pa mozda covek sredjuje sopstveni plac kad nisu u kampanji...mozda ga to opusta ;)...:D
 
Vragana, nisam znao da volis dobru muziku... bez zezanja.
A cujem da i ti imas zxuljeve na rukama takodje :lol: Od aplauza raznim strankama ;)

i to, i izjasnjavam se ko pingvin po naciJonalnosti vec 12 god...

btw ako je ovo akonto mog komentiranja chedine kampanje - da, svidja mi se kampanja (unatoc Obama faktoru...),
svidjala mi se i ona prosla...
sto ne znaci da vjerujem da Ceda/Boris/Vucko/Voja imaju "radnicke zuljeve" po rukama...:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:
i to, i izjasnjavam se ko pingvin po naciJonalnosti vec 12 god...

btw ako je ovo akonto mog komentiranja chedine kampanje - da, svidja mi se kampanja (unatoc Obama faktoru...),
svidjala mi se i ona prosla...
sto ne znaci kako vjerujem da Ceda/Boris/Vucko/Voja imaju "radnicke zuljeve" po rukama...:lol::lol::lol:
Ja jesam Crnogorac od 1965 ne ovi od 2006 -7 kada li
Ali nacionalnost malo zaglupljuje ljude. Znam da i u Srbiji kao i kod nas postoje Profesionalni Crnogorci i Profesionalni Srbi, koji su dooobro unovcili to zanimanje.
 
Ja jesam Crnogorac od 1965 ne ovi od 2006 -7 kada li
Ali nacionalnost malo zaglupljuje ljude. Znam da i u Srbiji kao i kod nas postoje Profesionalni Crnogorci i Profesionalni Srbi, koji su dooobro unovcili to zanimanje.

a 'ebem li ga....meni, kao pingvinu koji drzi do sebe i prakticira live & let live "filozofiju" svi su podjednako...smijesni...
dobro, neki jesu malo...strasniji od drugih, al ajde...:roll:
 

Back
Top