scorpio x2

  • Začetnik teme strelica x2
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol: Dobro,dobro.To je na prvom mestu a onda razumevanje,odanost,paznja veelika....o Skorpionima se znaju samo negativne stvari a oni definitivno imaju najdublji intezitet osecanja,zato pazljivo prilicno su osetljivi.Treba biti tu za njih kada im je to potrebno,kao i svima uostalom zar na? :lol:
 
da, i velika doza mazohizma, jer oni moraju da budu ti koji su jaki i snazni i uvek u pravu. jesu osetljivi preko svake mere i bas zato i dolazi do raznih problema sa njima, jer moras da pazis na svaku rec, svaki gest, sve se to analizira do tancina a to coveka na kraju umori
 
Dove:
da, i velika doza mazohizma, jer oni moraju da budu ti koji su jaki i snazni i uvek u pravu. jesu osetljivi preko svake mere i bas zato i dolazi do raznih problema sa njima, jer moras da pazis na svaku rec, svaki gest, sve se to analizira do tancina a to coveka na kraju umori
nije problem sto analizira do tancina nego je problem sto burno reaguje bez razloga...jer kada bi sve analizirala onda bi videla da nema razloga za histerisanje...
e sad valjda koliko je ko zreo...
 
ne, ne, analizirati ne znaci i doci do pravog zakljucka. jer ako je neko sumnjicav to je skorpion i to jos dupli, dakle ako ima i najtananiji razlog za sumnju i bes on ce to iskoristiti
 
Skorpiona pored sebe imati znaci voleti dobru svadju,jer oni pronadju intrige i tamo gde ih nema,prosto ko pasulj za njih bez strasti nema ljubavi, i u stalnoj su potrazi za novim dokazima ljubavi. :roll:
 
MORALA SAM DA NAPISEM NESTO O OVOJ TEMI JER SAM JA DUPLA SKORPIJA.NAJISKRENIJE TI KAZEM DA JE TO JAKO TESKO,CAK MI SE PONEKAD DESI DA POMISLIM DA JE I NEMOGUCE.PRVA I OSNOVNA STVAR JESTE TA DA SKORPIJA MORA DA TE VOLI,ALI STVARNO MORA,JER BEZ TOGA NEMA NICEGA,KAO I KOD OSTALIH ZNAKOVA...PRETPOSTAVLJAM.ALI,LJUBAV NIJE DOVOLJNA.MORAS SAMO DA POKUSAS DA RAZUMES TU OSOBU,MADA SAM I SAMA SEBI MNOGO PUTA NEJASNA.SVADJA,DOKAZI LJUBAVI ,MI U STVARI ZELIMO OSOBU KOJA JE U ISTO VREME JACA I SLABIJA OD NAS,I KOJA JE U ISTO VREME VATRA I LED....PRIJATELJ I NEPRIJATELJ...ALI U PRAVIM TRENUTCIMA,JER AKO POGRESIS TRENUTAK.... :evil: VALJDA SI BAR NESTO RAZUMELA
 
SANDRA 84:
MORALA SAM DA NAPISEM NESTO O OVOJ TEMI JER SAM JA DUPLA SKORPIJA.NAJISKRENIJE TI KAZEM DA JE TO JAKO TESKO,CAK MI SE PONEKAD DESI DA POMISLIM DA JE I NEMOGUCE.PRVA I OSNOVNA STVAR JESTE TA DA SKORPIJA MORA DA TE VOLI,ALI STVARNO MORA,JER BEZ TOGA NEMA NICEGA,KAO I KOD OSTALIH ZNAKOVA...PRETPOSTAVLJAM.ALI,LJUBAV NIJE DOVOLJNA.MORAS SAMO DA POKUSAS DA RAZUMES TU OSOBU,MADA SAM I SAMA SEBI MNOGO PUTA NEJASNA.SVADJA,DOKAZI LJUBAVI ,MI U STVARI ZELIMO OSOBU KOJA JE U ISTO VREME JACA I SLABIJA OD NAS,I KOJA JE U ISTO VREME VATRA I LED....PRIJATELJ I NEPRIJATELJ...ALI U PRAVIM TRENUTCIMA,JER AKO POGRESIS TRENUTAK.... :evil: VALJDA SI BAR NESTO RAZUMELA
Sanra 100% si u pravu!
 
ako skorpiji ne pruzis strast postaces joj najbolji drug ako joj ne pruzis dobru svadju s vremena na vreme postaces joj najveci neprijatelj
 
Jaoooooooo ljudi nemojte bas tako...ima istine al ima i lupetanja koliko vidim,ja sam dupla skorpija...i nismo mi toliko teske osobe koliko vam se cini,jednostavno ne podnosimo da nas neko laze jer to stvarno jako brzo provalimo mada istovremeno i uzivamo u tome da se onda poigramo time,koliko sam ja skontana sklone smo akcijama,ako nam nesto postane monotono dal bila veza u pitanju ili posao nebitno sta to nas ubija bar mene,kao sto rekoh dupla sam skorpija,za pomoci u nevolji sam uvijek tu od nemoguceg cu napraviti moguce kod mene ne postoji rijec nemoze sve moze i mora ma koja cijena da bila,e sad naci osobu koja je dorasla nama je jako tesko...meni je 29 god i dosada sam sretala stvarno samo tipove koji u gace imaju onu stvar a u dusi su p**da,ponekad se pitam majku mu ko je ovdje musko...Iskkustva su sigurno razlicita...ali kad sve privedes kraju skorpie su jako dobre osobe ko ima skorpiju za prijatelja taj moze da kaze da je bogat...Pozdrav svima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top