STOMAK PUN ROŠTILJA

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Večernje Novosti - 06.05.2008 - "STOMAK PUN ROŠTILJA"
merkator05a.jpg


Prdi se naveliko i naširoko po ovom podforumu. Prdi ko stigne - od pismenog do nepismenog a poneko i poezijom što tudjom što nekom nakaradnom dočara neka osećanja koja sa pesmom i stvarnošću zbog koje nastede tri blage nemaju.

Samo, zaboravilo se na jednu važnu stvar: ne prdi se praznog stomaka - to je nemoguće.

A kako se ne bi prdelo kad se ovih dana krkalo bestijalno povod radosnog verskog praznika? Kad narod ima para onda može i da krka. Ne kažem, možda zalutao neko ovde bez para pa još moli provajdera za kredu da bi opisao muku koju trpi zbog vlasti zbog koje je došao ovde da prdi?

Da vidimo šta su to jeli Srbi ovih dana?
- 1960 TONA BANANA PRODATO ZA USKRŠNJE PRAZNIKE!

Nadam se da je neka otišla i rodjaku kog se zbog crkve odričemo? Mnogih još bližih rodjaka smo se odrekli relativno skoro, zbog istog razloga. Sad su oni nešto drugo samo ne ono što su bili pre silom osvajačkih srednjevekovnih prilika. Njih ćemo ponovo prihvatiti ali ne kad koka snese šareno jaje već kad majmunu zaraste doope. Zato su i išle banane. Možda će se uskoro izmeniti pravilo pa umesto sa tvrdjim jajetom da pobedjujemo sa tvrdjom bananom?

Tempo, Jabuka, Idea, Maksi, Vero - sve prodavnice poznatih i priznatih neprijatelja ovog naroda - poslovaše nikad ludje. Kasirke padale u nesvest ali i mesari. Mlatili Srbi jagnjetinu i prasetinu ali pored onih banana, mlatili i - čokoladne banane.

Ulje, šećer i konzerve se kupovale kao da će smak sveta a ne najradosniji verski praznik. Svi zabopravili zašto se valja radovati. Više se gledalo u svinjski but no u crkvu. A da ne zaboravimo i banane od kojih se u Tempu svim zaposlenim diže kosa na glavi a na sam pomen tog verskog artikla.

I tako se na ovom forumu prdi o lošem životu usled loše probave jer su banane teške za želudac. Cevi za kanalizaciju su okruglo-valjkaste a izlazi kockasto u paketićima pa su zakrčenja u daljem transportu do sabirnog centra, moguća.

Toliko o lošem standardu gradjana zbog kog treba pod hitno menjati vlast.
Da izgledamo Tvigi k'o iz 90-ih...

banane.jpg

 
Večernje Novosti - 06.05.2008 - "STOMAK PUN ROŠTILJA"
merkator05a.jpg


Prdi se naveliko i naširoko po ovom podforumu. Prdi ko stigne - od pismenog do nepismenog a poneko i poezijom što tudjom što nekom nakaradnom dočara neka osećanja koja sa pesmom i stvarnošću zbog koje nastede tri blage nemaju.

Samo, zaboravilo se na jednu važnu stvar: ne prdi se praznog stomaka - to je nemoguće.

A kako se ne bi prdelo kad se ovih dana krkalo bestijalno povod radosnog verskog praznika? Kad narod ima para onda može i da krka. Ne kažem, možda zalutao neko ovde bez para pa još moli provajdera za kredu da bi opisao muku koju trpi zbog vlasti zbog koje je došao ovde da prdi?

Da vidimo šta su to jeli Srbi ovih dana?
- 1960 TONA BANANA PRODATO ZA USKRŠNJE PRAZNIKE!

Nadam se da je neka otišla i rodjaku kog se zbog crkve odričemo? Mnogih još bližih rodjaka smo se odrekli relativno skoro, zbog istog razloga. Sad su oni nešto drugo samo ne ono što su bili pre silom osvajačkih srednjevekovnih prilika. Njih ćemo ponovo prihvatiti ali ne kad koka snese šareno jaje već kad majmunu zaraste doope. Zato su i išle banane. Možda će se uskoro izmeniti pravilo pa umesto sa tvrdjim jajetom da pobedjujemo sa tvrdjom bananom?

Tempo, Jabuka, Idea, Maksi, Vero - sve prodavnice poznatih i priznatih neprijatelja ovog naroda - poslovaše nikad ludje. Kasirke padale u nesvest ali i mesari. Mlatili Srbi jagnjetinu i prasetinu ali pored onih banana, mlatili i - čokoladne banane.

Ulje, šećer i konzerve se kupovale kao da će smak sveta a ne najradosniji verski praznik. Svi zabopravili zašto se valja radovati. Više se gledalo u svinjski but no u crkvu. A da ne zaboravimo i banane od kojih se u Tempu svim zaposlenim diže kosa na glavi a na sam pomen tog verskog artikla.

I tako se na ovom forumu prdi o lošem životu usled loše probave jer su banane teške za želudac. Cevi za kanalizaciju su okruglo-valjkaste a izlazi kockasto u paketićima pa su zakrčenja u daljem transportu do sabirnog centra, moguća.

Toliko o lošem standardu gradjana zbog kog treba pod hitno menjati vlast.
Da izgledamo Tvigi k'o iz 90-ih...

banane.jpg

Zivimo super u pravu si.Standard nikad bolji a patriJote oce to da nam syebu.

Zvuchish kao varijacija na komentarske bravure Milorada Komrakova u intermecu izmedju vesti o velikim uspesima u obnovi zemlje.
 
Pre mislim da neko od naroda pravi mujmune.

Ebote - zamisli ti mozak kom se kaže - "loše živiš, glasaj za mene" a on - "loše živim glasam za tebe".


Јес' вала брате, све си у праву, као и увек. Тема је гениТална - чисто политичка за овај пдф.

Ал' ти кад га прднеш са темом - уништи ми комп, брате:







А онда си, пошто је нестало банана, као и сваки дарвиниста наставио са "хумором и сатиром":





п.с. Шалим се, наравно. Ово ти је прави начин да одвратиш гласаче од НАРОДЊАЧКОГ БЛОКА - прц.....прц........прц.............ТРТ!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:
Pitanja ovde postavljena su sasvim odgovarajuća, uzimajući u obzir kako srpsku stvarnost opisuju srpski patrioti na ovom podforumu. Međutim, možda se samo radi o tome da su svi oni socijalni slučajevi, ljudi pogođeni tranzicijom, bez posla, bez nade, bez banana. Postavljač se verovatno nije dobro izrazio oko ove asocijacije između banana i majmuna.
Nikad ne znaš. Možda se samo radi o ličnom doživljaju ne predizbornom marketingu. Tema je vrlo škakljiva... :confused:

p.s. obožam vas, mame mi - obojicu ! :D:D:D
Ratoborna koalicija Eremita_Lord je prva :ok:
 
Јес' вала брате, све си у праву, као и увек. Тема је гениТална - чисто политичка за овај пдф.

п.с. Шалим се, наравно. Ово ти је прави начин да одвратиш гласаче од НАРОДЊАЧКОГ БЛОКА - прц.....прц........прц.............ТРТ!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

Ovo poslednje je nešto najpametnije što si napisao od kako si ovde.
"PRC PRC TRT", kraj citata :lol:
 
Poslednja izmena:
Iron Lord,


Evo i mene, sa "mojom" tudjom pesmom koja NIJE nakaradna a VRLO izražava moja osećanja,
da ti kažem da narod osim te siće (hrana) i nema za drugo da kupuje, pa se zato i častimo toliko istom.

Koliko vidim, pojeftiniše električni aparati, plazma televizori, bela tehnika i sve ostalo što nam je još uvek nedostupno bez uzimanja kredita (zato i pojeftinjuju), i u izlozima stoje i dalje isti.

A što se tiče kompjutera i interneta - polovni kompjuteri mogu da se nađu vrlo povoljno, a internet mesečno košta oko 1.200 din (mene bar), a za tih 1.200 ne mogu da kupim ni jedne poštene cipele.

I ne zaboravi koliko procenata ljudi u Srbiji ima kompjuter.

A, uzgred, iznesi i one statistike kako se provode te iste kasirke POSLE praznika (tad nastaje praznik za njih), jer su se ljudi istrošili.

I eto TAKO mi ovde "punih stomaka i prezadovoljni" možemo da <prdimo> (kako kažeš) po forumu.
Hm, jesi li tu uključio i sebe? :)
 
Poslednja izmena:
Pitanja ovde postavljena su sasvim odgovarajuća, uzimajući u obzir kako srpsku stvarnost opisuju srpski patrioti na ovom podforumu. Međutim, možda se samo radi o tome da su svi oni socijalni slučajevi, ljudi pogođeni tranzicijom, bez posla, bez nade, bez banana. Postavljač se verovatno nije dobro izrazio oko ove asocijacije između banana i majmuna.
Nikad ne znaš. Možda se samo radi o ličnom doživljaju ne predizbornom marketingu. Tema je vrlo škakljiva... :confused:

p.s. obožam vas, mame mi - obojicu ! :D:D:D
Ratoborna koalicija Eremita_Lord je prva :ok:

Али буди искрена и признај да сам ја ову рунду ДОБИО - виш како је почео Ирон да режи.......***.......има да ме изуједа до краја стране.........:oops::oops::oops:
 
Večernje Novosti - 06.05.2008 - "STOMAK PUN ROŠTILJA"
merkator05a.jpg

ову слику си био поставио још пре.
мислим да је у питању отварање Мер*атора

Prdi se naveliko i naširoko po ovom podforumu. Prdi ko stigne - od pismenog do nepismenog a poneko i poezijom što tudjom što nekom nakaradnom dočara neka osećanja koja sa pesmom i stvarnošću zbog koje nastede tri blage nemaju.

Samo, zaboravilo se na jednu važnu stvar: ne prdi se praznog stomaka - to je nemoguće.

A kako se ne bi prdelo kad se ovih dana krkalo bestijalno povod radosnog verskog praznika? Kad narod ima para onda može i da krka. Ne kažem, možda zalutao neko ovde bez para pa još moli provajdera za kredu da bi opisao muku koju trpi zbog vlasti zbog koje je došao ovde da prdi?

Da vidimo šta su to jeli Srbi ovih dana?
философија као и обично;)

- 1960 TONA BANANA PRODATO ZA USKRŠNJE PRAZNIKE!
ако су много прдели јели су пасуљ или неки глулаш од банана то иде тешко

одакле ти податак 1960 тона....то ти је година рођења па си лупио

нису сви јели банане

Nadam se da je neka otišla i rodjaku kog se zbog crkve odričemo? Mnogih još bližih rodjaka smo se odrekli relativno skoro, zbog istog razloga. Sad su oni nešto drugo samo ne ono što su bili pre silom osvajačkih srednjevekovnih prilika. Njih ćemo ponovo prihvatiti ali ne kad koka snese šareno jaje već kad majmunu zaraste doope. Zato su i išle banane. Možda će se uskoro izmeniti pravilo pa umesto sa tvrdjim jajetom da pobedjujemo sa tvrdjom bananom?
"банана" и два "јаја" иду заједно;)

Tempo, Jabuka, Idea, Maksi, Vero - sve prodavnice poznatih i priznatih neprijatelja ovog naroda - poslovaše nikad ludje. Kasirke padale u nesvest ali i mesari. Mlatili Srbi jagnjetinu i prasetinu ali pored onih banana, mlatili i - čokoladne banane.

Ulje, šećer i konzerve se kupovale kao da će smak sveta a ne najradosniji verski praznik. Svi zabopravili zašto se valja radovati. Više se gledalo u svinjski but no u crkvu. A da ne zaboravimo i banane od kojih se u Tempu svim zaposlenim diže kosa na glavi a na sam pomen tog verskog artikla.

I tako se na ovom forumu prdi o lošem životu usled loše probave jer su banane teške za želudac. Cevi za kanalizaciju su okruglo-valjkaste a izlazi kockasto u paketićima pa su zakrčenja u daljem transportu do sabirnog centra, moguća.

Toliko o lošem standardu gradjana zbog kog treba pod hitno menjati vlast.
Da izgledamo Tvigi k'o iz 90-ih...
а смисао је .......:roll:
доживаљаји око набавке намирница за прославу празника

ако си толико против СРСа немој да пишеш о 90им
неко ће да дође до погрешног закључка
 
Пајз' овако - чак и да прихватим ову твоју увреду, јел'те, ако сам прдеж ЈА СЕ БАР ЧУЈЕМ - а ти си брате ПУВАЊАК, ем се не чујеш, ем смрдиш......хихихихи........:mrgreen:

Ti si pravi prdež.Dok prdiš i nije tako strašno,osim što zdiba.
Jedino mojne da preteraš,tada može da izleti nešto,a onda će biti baš gadno!:lol::lol::lol:
 
Večernje Novosti - 06.05.2008 - "STOMAK PUN ROŠTILJA"


Nadam se da je neka otišla i rodjaku kog se zbog crkve odričemo? Mnogih još bližih rodjaka smo se odrekli relativno skoro, zbog istog razloga. Sad su oni nešto drugo samo ne ono što su bili pre silom osvajačkih srednjevekovnih prilika.


O cemu bre pricas?? Nije Crkva sekta da se neko zbog nje odrice rodjaka...
 
Iron Lord,


Evo i mene, sa "mojom" tudjom pesmom koja NIJE nakaradna a VRLO izražava moja osećanja,
da ti kažem da narod osim te siće (hrana) i nema za drugo da kupuje, pa se zato i častimo toliko istom.

Koliko vidim, pojeftiniše električni aparati, plazma televizori, bela tehnika i sve ostalo što nam je još uvek nedostupno bez uzimanja kredita (zato i pojeftinjuju), i u izlozima stoje i dalje isti.

A što se tiče kompjutera i interneta - polovni kompjuteri mogu da se nađu vrlo povoljno, a internet mesečno košta oko 1.200 din (mene bar), a za tih 1.200 ne mogu da kupim ni jedne poštene cipele.

I ne zaboravi koliko procenata ljudi u Srbiji ima kompjuter.

A, uzgred, iznesi i one statistike kako se provode te iste kasirke POSLE praznika (tad nastaje praznik za njih), jer su se ljudi istrošili.

I eto TAKO mi ovde "punih stomaka i prezadovoljni" možemo da <prdimo> (kako kažeš) po forumu.
Hm, jesi li tu uključio i sebe? :)

гориво је од данас скупље у просеку за 2.87 динара по литру..само да нагласим
 
гориво је од данас скупље у просеку за 2.87 динара по литру..само да нагласим


Eto, meni je recimo luksuz auto, koji nemam,a da ga imam - ne bih imala para za benzin.

Tako se znači shvata stomak "pun roštilja"? Kada podmiruješ osnovnu potrebu i daješ pare za hranu, a za ostalo - nemaš (a možda ni ne treba da imaš??) ?

Ovde neko nešto naopako vidi... a mislim da to nisam ja ;)
 
Iron svaka čast!:ok::ok:

a za ereMitu:roll:...a on je samo jak dok "vodi" u diskusiji....a čim ga neko poklopi u pravoj diskusiji pobeže ko miš od Čankove mačke:mrgreen:

---------------------------------
PS eto primera kako on (eremita) to uradi uvek na svoj već po šabloni utvrđen način:
:arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6527378&postcount=51

prvo dođe i izvređa forumaša zato jer mu je partiju pomenuo,
:arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6527416&postcount=52
:arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6527490&postcount=57

a zatim ga taj isti forumaš lepo umiri i kaže "mito ajd mi jedan dokaz da grešim sa ovim viđenjem stvari"
:arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6527450&postcount=53
:arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6527533&postcount=58

i Mita više ne dolazi i tema polako pada u zaborav i kao ništa se nije dogodilo...:mrgreen::mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top