prodavnica zdrave hrane

kiki bombon

Početnik
Poruka
3
Hocu da otvorim prodavnicu ''zdrave hrane'' u kojoj bi se između ostalog prodavali i neki sendviči (makrobiotički, vegetarijanski nabavljeni od pekara i dr. dobavljača) i još mnogo što-šta što baš i ne spada u domen zdrave hrane.
Meni naime treba info.ako neko zna, da li za takvu delatnost u samom lokalu (ne u delu gde je sanitarni čvor, lavabo i wcšolja) mora da postoji još jedan lavabo - sudopera.
Zbog svih ovih praznika nisam uspela da stignem do sanitarne a jako mi je bitno da znam .
Hvala:)
 
pa pekari teshko da prave takve sendvice to morash neke struchne makrobioticare da pitash :I
a sto si napisala "prodavnica zdrave hrane" ako ne spada u taj domen, onda je valjda "prodavnica I zdrave hrane". ovako si sumnjiva

ne znam imash kod bajlonove pijace jednu i kod zelenog venca stanice pa im zadaj da uzmu neshto a ti virni. inace ovde u staklencu je bila tog tipa, kao bilo je donekle zdrave hrane (imali su frizider), ono malo proizvoda od soje i shtapica a i bombone, ali to je propalo. sad se nesto prisecam, moguce da nisu imali nista iza, nego samo prvi red. da li je to moguce? nisam sigurna. tu se sad prodaju telefoni. imali su cesto bajate keksove :(
znaci valjda kao nesto sto ti hoces, ali nisam sigurna 100% da nije bila prostorija iza, ali kao da nije
 
e ljudi za ovakve pacijente ko ja svaki prodavac je prepreka pa ako nas ima vishe ... platite ljudski te ljude shto prodaju i ne drndajte ih da ne bi terali . ok nije svaki. en znam a nerviraju me i oni sterilni prodavci moguce da sa mnom nije neshto u redu kad mi nijedan ne valja. al ne zakidajte tu na plati izvini sto pisem ovde gde inace da pisem, ne znam
 
Hocu da otvorim prodavnicu ''zdrave hrane'' u kojoj bi se između ostalog prodavali i neki sendviči (makrobiotički, vegetarijanski nabavljeni od pekara i dr. dobavljača) i još mnogo što-šta što baš i ne spada u domen zdrave hrane.
Meni naime treba info.ako neko zna, da li za takvu delatnost u samom lokalu (ne u delu gde je sanitarni čvor, lavabo i wcšolja) mora da postoji još jedan lavabo - sudopera.
Zbog svih ovih praznika nisam uspela da stignem do sanitarne a jako mi je bitno da znam .
Hvala:)

Ako se ne prave u lokalu, i ako dolaze zapakovani, ne bi trebalo. Ali pitaj sanitarce, možda treba i ako prodaješ robu u rinfuzi? Ne znam u kom si mestu, ali mora da ima neki sajt sa takvim propisima, probaj da nadješ. Ja bolje ne znam.
 

Back
Top