Tranzitni Saturn i Jupiter

kameni cvet,zahladjenje emocija,usporavanje,ali i ozbiljnost u emocijama,utice na siromastvo,tesko sa finansijama,tesko do seksualnog partnera......u svemu otezavajuce ali zavisi da li je retrogradno onda je delovanje jos duze i teze.....
 
Teske emocije i apatija u emotivnom zivotu, bolna iskustva i saznanja. Svadje sa zenskim osobama oko novca i neplanirani izdaci na gluposti. Javni neprijatelji jacaju,odnosno otvoreno sabotiraju. Polni organi ugrozeni.
 
Eh, da. :?

Meni je Asc na 24 Raka a u tom sazvežđu mi je i natalno postavljen Saturn na 4 stepenu, pored toga Sunce je u Vagi na 10 stepenu a Mesec [vladara Asc] u Jarcu na 4, Pluton na 4 Vage i Uran na 22.

Svaki kontakt sa Saturnom bio je rilično poguban a navešću samo da sam u navedene 2,5 godine prekinula dugogodišnju vezu, umrli su baka i deka sa majčine strane, dede sa očeve i majka.

Videvši da se januara i ferbruara 2004. vraća retrogradno ka opoziciji sa mojim Mesecom preslišah se ja koliko šta mi može ugrozizi i obzirom na nedostatak elementarnih ljudi koje signifikuje - majka i 2 bake, deda su umrli pre toga... pomislih malo i na svoje zravlje i kuću ali ništa po tim pitajima.
Desilo se baš ono što nisam stigla da razmotrim, zanemarila sam da je moj Mesec u VI polju [kućnih ljubimaca] a baš 31.1.2004. pre nego što će toj opoziciji Saturn okrenuti leđa moj 9-mesečni beli Persijski hrt istrči na Zemunski pravac i pogine na licu mesta. Tog jutra sam na dnu akvarijuma zatekla i preminulu Afričku krabu Klementinu - jedinu stanarku koja je imala i svoje ime... :cry: eto ležala je beživotno na leđima.

Dakle, Saturn je sišao do 6 stepena gde se okretao iz retrogradnog u direktan hod, tj. nije stigao do egzaktne opozicije ali je i sa te udaljenosti uspeo da se po III put uplete u moj život i ostavi još jednom prilično težak trag.

Znamo da ima jako loš uticaj ali je posebno negativan u sazvežđu Raka gde je i po dignitetima u padu. Protekla 2,5 godine je globalno delovanje imao i na narodne mase [Rak] a od avgusta svoj će put probijati kroz sazvežđe Lava što može uticati na vladare, predsednike, kraljeve i careve... sva Sunca koja postoje.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam razbio ogledalo pre jedno dve godine, tako da mi ni taj Saturn neče pomoći
8.gif
 
Heh, divno :? ... Ja sam podznak Rak, a na 25. stepenu mi je Mars. Zamisli samo tu lepotu :roll: . A sad Saturn po drugi put prelazi preko njega. Da ti ne pricam.... Poslednje tri godine sam polu-ziva, nemam snage ni za sta...
I tako...zivim za jul :wink: .
 
kažete ulazi u lav
meni odgovara... već ga dugo ne pratim... od kada je izašao iz Blizanaca i pustio moj Mars na miru
btw, te dve godine u Blizancima... totalno me je ugnjetavao i nisam uspela da diplomiram dok nije izašao
a to što ide u moju devetu kuću, gde inače nemam nijednu planetu, baš je strava za ono što planiram

mene zvezde vole :)
 
etotako:
već ga dugo ne pratim... od kada je izašao iz Blizanaca i pustio moj Mars na miru
btw, te dve godine u Blizancima... totalno me je ugnjetavao i nisam uspela da diplomiram dok nije izašao

Da.. Provali kad ja tri godine ne mogu da dam dva ispita. Tj. dala samo jedan... i sad cekam taj jul pa da skinem i ovaj s dnevnog reda i konacno zavrsim.
 
Moguce je polagati i sa saturnom u devetoj kuci, samo sto je jedini moguci nacin za studiranje: ucenje, ucenje i samo ucenje a negde izmedju ucenja ubaciti i muchenje... Eh, blago vama, vi Rakovi (ili sta god vec da imate u Raku) ste prebrinlui brigu :)meni sa planetama u lavu i skorpiji tek poredstoji prava muka :).
 
Chiara:
etotako:
već ga dugo ne pratim... od kada je izašao iz Blizanaca i pustio moj Mars na miru
btw, te dve godine u Blizancima... totalno me je ugnjetavao i nisam uspela da diplomiram dok nije izašao

Da.. Provali kad ja tri godine ne mogu da dam dva ispita. Tj. dala samo jedan... i sad cekam taj jul pa da skinem i ovaj s dnevnog reda i konacno zavrsim.
eh... ja sam se for extra fun i razbolela :(
ali cim je krenuo da zamice u rak eto, polozila sam masu ispita odjednom i diplomirala u roku od 3 meseca

Koliko se secam, glavna prepreka je bilo to sto je fakultet "daleko", mene je mrzelo da odem... ma sve me je mrzelo, a dok je setao direktno preko mog Marsa... secam se, taj ceo mesec sam provela u krevetu, nisam se javljala ni na telefon, citala sam knjige :roll: jednu dnevno :lol:
kada sam videla kako zivot izgleda bez mog Marsa, zahvalna sam mu beskrajno... i prastam mu sto je ponekad pregrub, impulsivan i tako to...
 
DarkEternal:
Moguce je polagati i sa saturnom u devetoj kuci, samo sto je jedini moguci nacin za studiranje: ucenje, ucenje i samo ucenje a negde izmedju ucenja ubaciti i muchenje... Eh, blago vama, vi Rakovi (ili sta god vec da imate u Raku) ste prebrinlui brigu :)meni sa planetama u lavu i skorpiji tek poredstoji prava muka :).
Dark, ne pratis :lol:
meni ce Saturn tek uci u devetu i ne zalim se, bas tamo mi trenutno najvise odgovora jer planiram tj. spremam nesto jako ozbiljno :D
 
Mislim kad smo vec kod Saturna da se i ja "ukljucim".
Ja sam u podznaku rak, tako da sam bas bila jadna u poslednje vreme. Ostala bez posla , drugi nikako da nadjem, pala na nekoliko ispita... ma sve je jadno i ubitacno.

Nego me interesuje, STA CE BITI SAMNOM :lol: kada Saturn udje u znaku Lava ?Meni je druga kuca u znaku lava :cry: Da li cu tesko zaradjivati ili cu upasti u neku finansiku krizu :?: Sta vi mislite o tome :?:

pozdrav

sampita
 

Back
Top