SPREJ ZA IZBORE

Da li ste za ili protiv korišćenja spreja pri glasanju na izborima?


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Da li ste za ili protiv korišćenja spreja pri glasanju na izborima?


1. Da, zato što niko ne može glasati dva ili više puta

2. Ne, jer loše utiče na zdravlje članova moje stranke

3. Baš me briga, ionako ne glasam


Mislim da je došlo vreme da malo prodiskutujemo o ovome.

Sprej za glasanje uveden je prvi put za prve parlamentarne izbore u decembru 2000. Uvođenjem spreja pokazalo se koje su stranke imale ljude koji su više puta glasali. Posle tih izbora SPS je prepolovljen. Inače, znalo se da su brojni članovi SPS-a 90-tih glasali na više biračkih mesta po više puta. Ivica Dačić je jedini političar u Srbiji koji se javno pobunio protiv pomenutog spreja govoreći da sprej jako loše utiče na zdravlje glasača (verovatno samo njegovih, jer mu je biračko telo prepolovljeno), govoreći čak i da loše utiče na potenciju. Koliko mi je poznato sve druge stranke su ili odobrile uvođenje ili su bile neutralne.

Šta mislite o ovome?
 
moze da se udje na one zurke sto EXIT organizuje :mrgreen:,ja na proslim izborima prosvercovao i otudjio 1 dl te tecnosti za prskanje za drugaricu iz Subotice koja nije glasala i tako sam pocinio krivicno delo protiv ustavnog sistema i izbornih zakona RS:oops::mrgreen:
mada ne vidm sta je tu sad toliko znacajno za raspravu
 
Lave, šta imam ja da te nasmejem, treba da te nasmeje Dačić kad kaže da mu je sprej oduvao birače, jer loše utiče na zdravlje (i potenciju) njegovih (i samo njegovih) birača.

Pa sta se cudis covece,ali oni 8.god.nisu na vlasti,da bi sad mogli kao da manipulisu,jedino ostao MIlo u C.Gori kao izdanak SPS skole kako se kradu izbori.
 
Lave, briga me za Mila, on je bar nešto uradio za svoju zemlju (doneo joj nezavisnost) a SPS je Srbiji doneo samo jad i bedu i sad pokušava uz Palmu i manji deo penzionera da preživi ove izbore bez obzira na sprej.
 
Lave, briga me za Mila, on je bar nešto uradio za svoju zemlju (doneo joj nezavisnost) a SPS je Srbiji doneo samo jad i bedu i sad pokušava uz Palmu i manji deo penzionera da preživi ove izbore bez obzira na sprej.

Majke mi,ja navijam da SPS ne predje cenzus,ako ne zbog cega drugo,ono zbog tebe,jer ako predje tebe ce srce okinuti,a ja ne bih da ostanemo bez tebe,ti si nam unikat:razz:
 

Back
Top