PREDRASUDE- bivshi partneri...

kojote:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ja nekako ipak vise volim da nema kontakata sa bivsim partnerima, pitam se , sta ja imam da razgovaram sa bivsom devojkom, mogu da joj kazem zdravo ili cao, sta vise od toga


...BIVSE_PARTNERE!?!Stvarno ti ne treba vise od TOGA!
:!:
nekako mi partnerka ruzno zvucalo, u svakom slucaju prihvatam primedbu, hvala kojote
 
nisam citao prethodne odgovore na temu jer znam da danashnja mlades preteruje u liberalizmu.. blago receno.. do juce je u nasoj zemlji bilo sramota da se zna da devojka ima momka pre odredjenih godina dok roditelji ne dozvole..a kad dozvole nije smela biti sama sa tim momkom...mislim izlasci i te fore....da joj dolazi doma kad je sama itd.....a danas ocemo da budemo gori od amsterdama..perverzije i druga ludila na svakom cosku pod filozofskim izgovorom "slobode duha i tela", "sloboda izbora" i slicne budalastine.. sto se tice bivsih sve je to ok da je to proslost, nesto sto je iza nas i td..da je njima mesto u foto albumima itd..kako zamisljas mladi momce da se neka cura veze (ne u bukvalnom smislu vezivanja kanapom pozdrav gazdarici) za tebe ako kad posle visegodisnje veze recimo sedite kod nje gledate foto album i ona ti komentarise njene bivse sto je ok ako nisu imali sexkontakt ali ako jesu zamisli situacjiu kad ti ona kaze "e ovo je radOjica on me je prvi opalio s njim sam bila sad ne bitno koliko meseci imala sam samo 14"...a ovde sam na zurci kod milojice gde sam upoznala stojka...itd itd....kakav je osecaj kad znas da devojka na koju otkidas u koju si zaljubljen do daske je upisana u beleznice mnogih... zamisli i da ne znas na primer a radis u nekoj firmi i prvi kolega sa posla ti je opalio devojku zenu u mladosti .. i to saznas slucajno kasnije kroz upoznavanje dok naletis na tu temu.. bas divan osecaj imas blizak kontakt sa bivsim je8acem...DAKLE NIJE U PITANJU STRAH OD POREDJENJA KO STO MNOGI POPUT GAZDARICE BI SIGURNO REKLI NITI BILOKAKVA DRUGA PREDRASUDA... STVAR JE JEDNOSTAVNO MORALA...A I PRISTOJNOSTI...JEDNOSTAVNO JE GADNO I KAD SAMO POMISLIS STA JOJ JE NEKO PRE TEBE RADIO...
 
Johnny_English:
nisam citao prethodne odgovore na temu jer znam da danashnja mlades preteruje u liberalizmu.. blago receno.. do juce je u nasoj zemlji bilo sramota da se zna da devojka ima momka pre odredjenih godina dok roditelji ne dozvole..a kad dozvole nije smela biti sama sa tim momkom...mislim izlasci i te fore....da joj dolazi doma kad je sama itd.....a danas ocemo da budemo gori od amsterdama..perverzije i druga ludila na svakom cosku pod filozofskim izgovorom "slobode duha i tela", "sloboda izbora" i slicne budalastine.. sto se tice bivsih sve je to ok da je to proslost, nesto sto je iza nas i td..da je njima mesto u foto albumima itd..kako zamisljas mladi momce da se neka cura veze (ne u bukvalnom smislu vezivanja kanapom pozdrav gazdarici) za tebe ako kad posle visegodisnje veze recimo sedite kod nje gledate foto album i ona ti komentarise njene bivse sto je ok ako nisu imali sexkontakt ali ako jesu zamisli situacjiu kad ti ona kaze "e ovo je radOjica on me je prvi opalio s njim sam bila sad ne bitno koliko meseci imala sam samo 14"...a ovde sam na zurci kod milojice gde sam upoznala stojka...itd itd....kakav je osecaj kad znas da devojka na koju otkidas u koju si zaljubljen do daske je upisana u beleznice mnogih... zamisli i da ne znas na primer a radis u nekoj firmi i prvi kolega sa posla ti je opalio devojku zenu u mladosti .. i to saznas slucajno kasnije kroz upoznavanje dok naletis na tu temu.. bas divan osecaj imas blizak kontakt sa bivsim je8acem...DAKLE NIJE U PITANJU STRAH OD POREDJENJA KO STO MNOGI POPUT GAZDARICE BI SIGURNO REKLI NITI BILOKAKVA DRUGA PREDRASUDA... STVAR JE JEDNOSTAVNO MORALA...A I PRISTOJNOSTI...JEDNOSTAVNO JE GADNO I KAD SAMO POMISLIS STA JOJ JE NEKO PRE TEBE RADIO...

I posle tebe mora neko. Hoce li se i on gaditi kada pomisli sta si joj ti radio. U danasnje vreme postoje tusevi, sapuni... U temi se nije mislilo da odmah ti za nekim lizes ili ne daj boze...
 
Johnny_English:
DAKLE NIJE U PITANJU STRAH OD POREDJENJA KO STO MNOGI POPUT GAZDARICE BI SIGURNO REKLI NITI BILOKAKVA DRUGA PREDRASUDA... STVAR JE JEDNOSTAVNO MORALA...A I PRISTOJNOSTI...JEDNOSTAVNO JE GADNO I KAD SAMO POMISLIS STA JOJ JE NEKO PRE TEBE RADIO...
Sta joj je "radio"? Sta pod time mislis. Ovde diskutujes o nekim ozbiljnijim stvarima sa tako nezrelim pogledom na seks. J.ebi ga, prihvati cinjenicu da zene nemaju kura* i da, jadne one, moraju da ga primaju ne bi li dosli do zadovoljstva. U suprotnom, nadji decka pa cete moci da "radite" jedno drugom svasta, bez bojazni da ce tu neko izvuci deblji kraj.
Niko ne voli promiskuitetne frigiduse koje se satiru od bilo cijeg ***** bez ikakve mere, ali ako ti smeta regularan seks koji je tvoja devojka imala sa drugim muskarcima pre tebe, onda imas veliki problem.
Bez obzira sto mislis da si nam dao neko obrazlozenje za tvoj stav, tvoje shvatanje je primitivno.
 
Ronik:
Johnny_English:
DAKLE NIJE U PITANJU STRAH OD POREDJENJA KO STO MNOGI POPUT GAZDARICE BI SIGURNO REKLI NITI BILOKAKVA DRUGA PREDRASUDA... STVAR JE JEDNOSTAVNO MORALA...A I PRISTOJNOSTI...JEDNOSTAVNO JE GADNO I KAD SAMO POMISLIS STA JOJ JE NEKO PRE TEBE RADIO...
Sta joj je "radio"? Sta pod time mislis. Ovde diskutujes o nekim ozbiljnijim stvarima sa tako nezrelim pogledom na seks. J.ebi ga, prihvati cinjenicu da zene nemaju kura* i da, jadne one, moraju da ga primaju ne bi li dosli do zadovoljstva. U suprotnom, nadji decka pa cete moci da "radite" jedno drugom svasta, bez bojazni da ce tu neko izvuci deblji kraj.
Niko ne voli promiskuitetne frigiduse koje se satiru od bilo cijeg * bez ikakve mere, ali ako ti smeta regularan seks koji je tvoja devojka imala sa drugim muskarcima pre tebe, onda imas veliki problem.
Bez obzira sto mislis da si nam dao neko obrazlozenje za tvoj stav, tvoje shvatanje je primitivno.
slazem se...
glagoli "radio", "radila", i sl., nisu bitni, jer su i onako u proslom vremenu...
jednostavno, proslost ne treba dirati...
a ako smatras da je tvoja devojka qurva sumnjivog morala jer je volela nekoga pre tebe,
pa sa njim i "radila",
onda se zapitaj kakva je sudbina svih devojaka sa kojima si "radio" i sa kojima vise nisi u vezi,
da li i njima sada neko zamera na tome sto je imala nesto sa tobom,
ili ih prihvata kao normalna bica sa svojim potrebama i osecanjima...
eh,
verovatno ljudi ne bi menjali partnere,
kada bi prvi put naleteli na nekog ko im sasvim odgovara,
ali verovatnoca da se to desi je jako mala,
i ne mislim da su oni koji to nisu ostvarili nemoralni...
niti sam ja nemoralna, jer vise nisam sa svojim prvim deckom...
 
Jao kada smo kod bivse bas sam u petak ili kada pisala o njoj...
A juce mi se desilo... Kao da sam je prizvala. Zvala ga je na fiksni. Prvo je meni oko pet popodne spustila slusalicu, a onda oko sedam jednom njemu, a onda se javila. Pitala ga sto joj se ne javlja (nisu se culi 2 meseca jelte od onda), on joj je rekao sta ima da joj se javlja kada su zavrsili, onda ga je pitala da se pomire, da pokusaju ponovo, on joj je rekao da nema svrhe, i eto zato nije ni hteo da je zove (pocela je da place), jer je svaki razgovor nepotreban, a onda ga je ona napala da ju je on prevario, da je bio prema njoj kreten, on joj je rekao da ako joj je lakse neka svali sve na njega sto misli da je istina. I rekao joj cao i prekinuo vezu.
A ja... ja sam stajala u kuhinji nemajuci snage da se pomerim. To nije bila ljubomora, niti mi je bilo svejedno. To je bio strah da ce mozda nesto njemu da klikne neki dezavu, flashback, da ce se setiti i osetiti nesto prema njoj ... nesto protiv cega ja ne mogu da se borim ma kako ja sada bila sigurna u sebe i znala da sam bolja i sta ti ja znam.
A onda je dosao, zagrlio me je, poljubio u celo i rekao da nemam cega da se plasim, jer me voli i zeli me kao njegovu zenu do kraja zivota.
 
Princeza:
A onda je dosao, zagrlio me je, poljubio u celo i rekao da nemam cega da se plasim, jer me voli i zeli me kao njegovu zenu do kraja zivota.


Dok te, jednog lepog dana, ne bude iznenada shutnuo, pa ga ti budes zvala posle da ti objasni kako se prave tabele u excellu, a on ce ti reci da, ako to nisi naucila do sada, mozes krivicu da svalis na njega, slobodno...
 
enrico:
Princeza:
A onda je dosao, zagrlio me je, poljubio u celo i rekao da nemam cega da se plasim, jer me voli i zeli me kao njegovu zenu do kraja zivota.


Dok te, jednog lepog dana, ne bude iznenada shutnuo, pa ga ti budes zvala posle da ti objasni kako se prave tabele u excellu, a on ce ti reci da, ako to nisi naucila do sada, mozes krivicu da svalis na njega, slobodno...

Posle 4 godine jedan me je sutnuo jednog lepog dana... Dve godine su prosle nisam ga ni jednom okrenula. Nisam imala ni sta da ga pitam, ni sta da mu kazem (mozda samo ako ima lek za sidu jer ostalo mogu i sama da naucim). Toliko sam bar ponosna i razumna. Raskid je kraj i ne interesuju me njegovi razlozi i losa objasnjenja istih.
BTW hvala ti na "lepim" zeljama.
 
Tretman?
Koji je to tretman koji ona ima (koji je imala)? To sto je raskinuo sa njom?!
I mene su ostavljali... i ja sam ostavljala. Pa...
Ako bude hteo da me ostavi slobodno - srecan mu put. Znaci da to nije taj. Idemo dalje... To je zivot. Ko uostalom daje garancije na nesto u zivotu osim na belu tehniku i kola ( a i to je ograniceno)?
 
Ronik:
Johnny_English:
DAKLE NIJE U PITANJU STRAH OD POREDJENJA KO STO MNOGI POPUT GAZDARICE BI SIGURNO REKLI NITI BILOKAKVA DRUGA PREDRASUDA... STVAR JE JEDNOSTAVNO MORALA...A I PRISTOJNOSTI...JEDNOSTAVNO JE GADNO I KAD SAMO POMISLIS STA JOJ JE NEKO PRE TEBE RADIO...
Sta joj je "radio"? Sta pod time mislis. Ovde diskutujes o nekim ozbiljnijim stvarima sa tako nezrelim pogledom na seks. J.ebi ga, prihvati cinjenicu da zene nemaju kura* i da, jadne one, moraju da ga primaju ne bi li dosli do zadovoljstva. U suprotnom, nadji decka pa cete moci da "radite" jedno drugom svasta, bez bojazni da ce tu neko izvuci deblji kraj.
Niko ne voli promiskuitetne frigiduse koje se satiru od bilo cijeg * bez ikakve mere, ali ako ti smeta regularan seks koji je tvoja devojka imala sa drugim muskarcima pre tebe, onda imas veliki problem.
Bez obzira sto mislis da si nam dao neko obrazlozenje za tvoj stav, tvoje shvatanje je primitivno.
Ovo ti je vec drugi ozbiljni odgovor, zabrinjavas me… :shock: :wink:
 
Znaci, Princezo, volis fantasticne prichice i iluzije, tipa "ti si moja zena do zagrobnog zivota", a potpuno si spremna da ga sutnes odma' ili da sama dobijes nogu? Ali ipak se bojis da ce nesto u njemu da klikne i da mu sevne deja vu, znaci nije ti svejedno. Kontraverzija, ali, razumem te...
 
Ako me sutne sta ja tu mogu. Nije kraj sveta. Opet bih ostala sama i ponovo se zaljubila i eto... sve u krug. Nemam strah da ostanem sama. I ne zivim vezu u strahu da ce me neko ostaviti. Volim da se iznenadim. 8)
Da, strah me je bio tog trenutka da li ce nesto kliknuti, jer tog trenutka sam spremala veceru za nas dvoje i svi nasi razgovori su pocinjali sa "mi", "nase", "nama"... U mnozini. Ali je strah prosao kada sam cula da joj kaze da nemaju o cemu da pricaju i da su zavrsili odavno.
Ma ko je bio u slicnoj poziciji shvatice sta sam htela da kazem.
Da, verujm u pricu "Srecni do kraja zivota". Da nema ljudi koji u to veruju u to ne bi bilo ni ljubavi. A ako nema ljubavi bolje da se svi kolektivno...
 
Princeza:
Ako me sutne sta ja tu mogu. Nije kraj sveta. Opet bih ostala sama i ponovo se zaljubila i eto... sve u krug. Nemam strah da ostanem sama. I ne zivim vezu u strahu da ce me neko ostaviti. Volim da se iznenadim. 8)
Da, strah me je bio tog trenutka da li ce nesto kliknuti, jer tog trenutka sam spremala veceru za nas dvoje i svi nasi razgovori su pocinjali sa "mi", "nase", "nama"... U mnozini. Ali je strah prosao kada sam cula da joj kaze da nemaju o cemu da pricaju i da su zavrsili odavno.
Ma ko je bio u slicnoj poziciji shvatice sta sam htela da kazem.
Da, verujm u pricu "Srecni do kraja zivota". Da nema ljudi koji u to veruju u to ne bi bilo ni ljubavi. A ako nema ljubavi bolje da se svi kolektivno...

...kreshemo??? He, he... moze...
 
znam lika koji je promenuo dosta riba i zakleo se da ce se ozeniti prvom koja bude nevina-i ozenio se.
zaista ne razumem te likove,mozda su preoptereceni nekim stvarima ali ja zaista ne poznajem ni jednog drugog koji je nesto na fazon sa kim je bila,sta je radila sa njim ...
mozda se plase da nece moci da je zadovolje sobom ali i malo kreativan lik uspece u tome,jer cim je riba pobegla od tipa-znaci da mu nesto fali.
 
enrico:
Princeza:
Ako me sutne sta ja tu mogu. Nije kraj sveta. Opet bih ostala sama i ponovo se zaljubila i eto... sve u krug. Nemam strah da ostanem sama. I ne zivim vezu u strahu da ce me neko ostaviti. Volim da se iznenadim. 8)
Da, strah me je bio tog trenutka da li ce nesto kliknuti, jer tog trenutka sam spremala veceru za nas dvoje i svi nasi razgovori su pocinjali sa "mi", "nase", "nama"... U mnozini. Ali je strah prosao kada sam cula da joj kaze da nemaju o cemu da pricaju i da su zavrsili odavno.
Ma ko je bio u slicnoj poziciji shvatice sta sam htela da kazem.
Da, verujm u pricu "Srecni do kraja zivota". Da nema ljudi koji u to veruju u to ne bi bilo ni ljubavi. A ako nema ljubavi bolje da se svi kolektivno...

...kreshemo??? He, he... moze...

Pa ako ti je do toga... samo napred...
 
Princeza:
enrico:
Princeza:
Ako me sutne sta ja tu mogu. Nije kraj sveta. Opet bih ostala sama i ponovo se zaljubila i eto... sve u krug. Nemam strah da ostanem sama. I ne zivim vezu u strahu da ce me neko ostaviti. Volim da se iznenadim. 8)
Da, strah me je bio tog trenutka da li ce nesto kliknuti, jer tog trenutka sam spremala veceru za nas dvoje i svi nasi razgovori su pocinjali sa "mi", "nase", "nama"... U mnozini. Ali je strah prosao kada sam cula da joj kaze da nemaju o cemu da pricaju i da su zavrsili odavno.
Ma ko je bio u slicnoj poziciji shvatice sta sam htela da kazem.
Da, verujm u pricu "Srecni do kraja zivota". Da nema ljudi koji u to veruju u to ne bi bilo ni ljubavi. A ako nema ljubavi bolje da se svi kolektivno...

...kreshemo??? He, he... moze...

Pa ako ti je do toga... samo napred...

A do chega je tebi??
 

Back
Top