PREDRASUDE- bivshi partneri...
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: PREDRASUDE- bivshi partneri...

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano PREDRASUDE- bivshi partneri...

da li mushkarci imaju predrasude kada je u pitanju broj bivsih partnera njihove sadasnje devojke, za koju su se dobro zagrejali... i kakve su te predrasude?
    da li je to strah da ce ih ona porediti sa bivsima (kao "da li su oni bili bolji od mene ili ne"), ili je to bedak sto je ona uopste i imala sex pre njih?

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jao što je bila dobra rečenica u nekoj seriji pre par dana! Kaže:"zašto kupovati kravu koju su drugi muzli džabe". Vrištao sam..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    Jao što je bila dobra rečenica u nekoj seriji pre par dana! Kaže:"zašto kupovati kravu koju su drugi muzli džabe". Vrištao sam..

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: PREDRASUDE- bivshi partneri...

Citat Original postavio angeLgirL
    da li mushkarci imaju predrasude kada je u pitanju broj bivsih partnera njihove sadasnje devojke, za koju su se dobro zagrejali... i kakve su te predrasude?
    da li je to strah da ce ih ona porediti sa bivsima (kao "da li su oni bili bolji od mene ili ne"), ili je to bedak sto je ona uopste i imala sex pre njih?
    pa neznam za druge, ali mene to zanima cisto iz razloga da vidim kako ona funckionise, jer ako ih je imala manje znaci da je emotivna, romanticna, ako je imala vise, onda znaci da se nevezuje toliko duhovno, vec seksualno ili neznam ni ja...pa u skladu s tim i planiram nasu vezu...
    mada znam neke primere kako neki tipivi mrze bivse tipove od svoje devojke, pogotovo ako su toj bili prvi...
    a mrznja je strah...

tako da ima nas raznih...

a i naravno da me zanimaju bivsi, jer ako mi je stalo do nje, onda treba sve da znam, a ako nije, onda i nepitam....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Evo ekstremnog primera!

Predložim ja svom zetu određenu vaspitačicu za njihovu ćerku, a on je odbije s obrazloženjem da je devojka promiskuitetna. Inače devojka je bila sa 3 ili 4 dečka za 5 godina koliko je znam!
    Bruka!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio RAK
    Citat Original postavio angeLgirL
    pa neznam za druge, ali mene to zanima cisto iz razloga da vidim kako ona funckionise, jer ako ih je imala manje znaci da je emotivna, romanticna, ako je imala vise, onda znaci da se nevezuje toliko duhovno, vec seksualno ili neznam ni ja...pa u skladu s tim i planiram nasu vezu...
    mada znam neke primere kako neki tipivi mrze bivse tipove od svoje devojke, pogotovo ako su toj bili prvi...
    a mrznja je strah...

tako da ima nas raznih...

a i naravno da me zanimaju bivsi, jer ako mi je stalo do nje, onda treba sve da znam, a ako nije, onda i nepitam....
    donekle se slazem, i samo da dodam nemam nista protiv bivsih ali ne volim kada se navracaju ti bivsi sa pricom znam gde sam pogresio, u sustini ne volim nista sto je retroaktivno jer je to bar do sada bilo i retgrogradno, i iskreno bivsi trebaju da ostanu tamo gde jesu, u proslosti, ne volim kada devojka pridaje paznju bivsim momcima, iskreno ne verujem u prijateljstvo posle sexa, ne generalizujem, ali licno znam samo jedan primer za sve one osta mogu da kazem da su zaista perfidne i ogavne krecije obligacionih odnosa u necijim mentalnim sklopovima recimo tih istih bivsih

Obećava Boyana (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Na zalost ovdje je takva situacija...Nije fazon sto samo muskarci tako misle, vec ima mnogo cura koje ce upirati prstom u djevojke koje su bile sa vise tipova za kratko vrijeme i sl. Ja nijesam u tom filmu, ali svako vodi svoj zivot i odlucuje za sebe, ko smo mi da sudimo i osudjujemo, dok je sve u granicama normale, nije bolesno i tako to . Malo je tipova koji priznanje svoje drage nece kad - tad (zlo)upotrebiti.

Ovo je Balkan, zemlja iz sna, ili kako vec ide...

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Ljudi moraju da shvate da su bivsi bas to sto jesu - bivsi. Svaki strah od bivsih je manjak vere u sebe i svoje kvalitete.
    Bivsim - dal devojkama dal tipovima - je mesto u albumu sa slikama gde su i ostale uspomene. A uspomene su proslost, ne sadasnjost ili buducnost. I to obe strane moraju da znaju ako misle da imaju normalnu vezu. Covek mora da nauci da ostavi proslost za sobom kako svoju tako i svog partnera. Samo tako postoji buducnost.

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Bivsi partneri *****... big time... zato su i bivsi...

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

racunam na iskustvo koje se vremenom stice>tako da svaka naredna veza treba da bude nesto vise>bez ikakvog poredjenja i vracanja...a to ko je koga>muzo<zbog muske aktivne uloge tokom sexa mislis da si ti onaj koji koristi-ikoriscava,e pa samo misli tako,...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Sto se mene tice, ne interesuju me bivsi. Bitno je da ja ne cekam na red.

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio DedaMraz
    hahahaha... jes vala bas... mrzim redove...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

hahahaha... vala bas... mrzim redove...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio enrico
    Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

'Previse zaneses'? U kom smislu?

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    'Previse zaneses'? U kom smislu?
    Pa da se zaljubi u nju, ti blesavko mali...

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

A ti budi bolji od prethodnih koji su sigurno sa razlogom dobijali nogu. Ti nemoj da joj dajes razloge da te nogira! Budi bolji od njih! Neka pozeli da te nikada ne nogira!
    Uh... volim nogomet... sad ce derbi!

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Citat Original postavio Princeza
    A ti budi bolji od prethodnih koji su sigurno sa razlogom dobijali nogu. Ti nemoj da joj dajes razloge da te nogira! Budi bolji od njih! Neka pozeli da te nikada ne nogira!
    Pa sta ako se zaljubi u nju? Svaka normalna devojka ce jos vise voleti onog ko je iskreno voli, zar ne? To je valjda plus, a ne minus. Ja bih pre sutnula osobu koja me ne voli, nego onu koja se 'zanese'. Samo velike ljubavi priznajem! 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Citat Original postavio Princeza
    Pa sta ako se zaljubi u nju? Svaka normalna devojka ce jos vise voleti onog ko je iskreno voli, zar ne? To je valjda plus, a ne minus. Ja bih pre sutnula osobu koja me ne voli, nego onu koja se 'zanese'. Samo velike ljubavi priznajem! 8)
    Ne razmisljaju sve devojke na taj nachin! U stvari, devojke razmisljaju tako, a one koje misle drugacije, za njih nije jos smisljen pristojan naziv na njihovoj grani u evoluciji...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Sve su to gluposti...
    Svaki muskarac koji tako razmislja je iskompleksiran.
    Svako ko pomisli da je neka devojka prava za njega, a od toga ga odbaci pomisao da je spavala sa "mnogo" muskaraca, nevidjeni je pacenik. :shock:
    Ja znam devojke koje su tesko prvi put spavale sa novim deckom upravo zbog broja muskaraca sa kojim su spavale pre toga, dok su se u sve vreme kresale sa bivsim. Logika im je da kad se jednom kresnu, onda mogu sa njim da se kresu kad god hoce...samo da se broj ne povecava mnogo... :shock:
    ...i onda sretnete takvu devojku, pitate je sa koliko muskaraca je spavala pre vas, ona vam odgovori istinito - sa trojicom, ali zaboravi da napomene da se sa tom trojicom jos uvek jeb.e.
    Meni je jedino vazno da je , sve sto je radila pre mene, radila svojom voljom i da je uzivala u tome, da se nije osecala iskoriscenom...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ja znam devojku koja se ****** u bulju da bi ostala nevina za brak

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Citat Original postavio Ronik
    Sve su to gluposti...
    Svaki muskarac koji tako razmislja je iskompleksiran.
    Svako ko pomisli da je neka devojka prava za njega, a od toga ga odbaci pomisao da je spavala sa "mnogo" muskaraca, nevidjeni je pacenik. :shock:
    Ja znam devojke koje su tesko prvi put spavale sa novim deckom upravo zbog broja muskaraca sa kojim su spavale pre toga, dok su se u sve vreme kresale sa bivsim. Logika im je da kad se jednom kresnu, onda mogu sa njim da se kresu kad god hoce...samo da se broj ne povecava mnogo... :shock:
    ...i onda sretnete takvu devojku, pitate je sa koliko muskaraca je spavala pre vas, ona vam odgovori istinito - sa trojicom, ali zaboravi da napomene da se sa tom trojicom jos uvek jeb.e.
    Meni je jedino vazno da je , sve sto je radila pre mene, radila svojom voljom i da je uzivala u tome, da se nije osecala iskoriscenom...
    Woooooow! Kakvo razmisljanje! Pa gde si ti sve ove godine?

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Ja znam devojku koja se ****** u bulju da bi ostala nevina za brak
    Takve treba ubiti. Iskreno.

Slične teme