ДС лагао да је Делић позван да сведочи против Харадинаја

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Funkcioner Srpske radikalne stranke i general u penziji Božidar Delić demantovao je danas navode Demokratske stranke tvrdeći da nije bio pozvan da svedoči protiv Ramuša Haradinaja u Hagu. "Neka pokažu dokument da su me pozvali da svedočim, a da sam ja to odbio", rekao je Delić Tanjugu. On smatra da bi suđenje bivšem komandantu OVK bilo drugačije da su nadležni organi Srbije dostavili dokumenta koja terete Haradinaja. Delić je istakao da je spreman da se odazove svakom pozivu i podsetio da je u Haškom tribunalu proveo kao svedok 96 dana. (Kraj)
http://www.tanjug.co.yu:86/RssSlika.aspx?12992

ДС је опет лагао Србе. Овај пут да је Делић позван да сведочи против харадинаја.
 
http://www.tanjug.co.yu:86/RssSlika.aspx?12992

ДС је опет лагао Србе. Овај пут да је Делић позван да сведочи против харадинаја.

Laže bitanga. Pozvan da svedoči i odbio jer se usro ko grlica. Takve su srBske patriote... Pa im posle Hag kriv što je oslobodio Haradinaja.
Sad navodno traži dokument za koji zna da je državna tajna i koji Odbor za bezbednost neće dozvoliti da se objavi jer je na čelu odbora radikal. Banditi.
 
Laže bitanga. Pozvan da svedoči i odbio jer se usro ko grlica. Takve su srBske patriote... Pa im posle Hag kriv što je oslobodio Haradinaja.
Sad navodno traži dokument za koji zna da je državna tajna i koji Odbor za bezbednost neće dozvoliti da se objavi jer je na čelu odbora radikal. Banditi.

Црно црвени су тражили линч милошевића. А кукају кад им Срби прете. Лицемерни љигавци. Шешељ је отишао добровољно у хашки трибунал да га уништи. Према томе не лажите.
 
Poslednja izmena:
Laže bitanga. Pozvan da svedoči i odbio jer se usro ko grlica. Takve su srBske patriote... Pa im posle Hag kriv što je oslobodio Haradinaja.
Sad navodno traži dokument za koji zna da je državna tajna i koji Odbor za bezbednost neće dozvoliti da se objavi jer je na čelu odbora radikal. Banditi.

Гледао сам га као сведока на суђењу СМ - ОДЛИЧНО тј. ГЕНИЈАЛНО ЈЕ СВЕДОЧИО, ОДМЕРЕНО, ПАМЕТНО, АРГУМЕНТОВАНО, СТРУЧНО... зато не кењ**
 
mani ti sada antsrbe i sranje ,nego reci ti meni sokole kako je moguce da juce Delic kaze tanjugu da nije bio pozvan, a da jutros Vucic kaze da jeste bio pozvan ?

Како то да црно црвени кукају кад им Срби прете, а црно црвени претили линчовањем милошевића? Лицемерни љигавци.
 
Laže bitanga. Pozvan da svedoči i odbio jer se usro ko grlica. Takve su srBske patriote... Pa im posle Hag kriv što je oslobodio Haradinaja.
Sad navodno traži dokument za koji zna da je državna tajna i koji Odbor za bezbednost neće dozvoliti da se objavi jer je na čelu odbora radikal. Banditi.
Pa da ili se mozda nije uplasio nego je primio pare od albanske mafije kako ne bi svedocio protiv jednog od njenih shefova ,trece nema ,mislim i laici koji se ne razumeju u pravo to znaju makar i iz filmova ako nista drugo zasto neko odbija da svedoci .
 
mani ti sada antsrbe i sranje ,nego reci ti meni sokole kako je moguce da juce Delic kaze tanjugu da nije bio pozvan, a da jutros Vucic kaze da jeste bio pozvan ?

Pa da, to dovoljno govori kolike su to lažovčine. A ovamo čestiti SrBi... Sve go mafijaš i secikesa, najmanje je njih briga za pravdu i poštenje i Srbiju. Hrabri radikalski kandidat za načelnika generalštaba se ukakio u gaće pred jednim Haradinajem, a ovamo se ponaša kao najveći patriota na svetu. Svi su bre oni takvi. Samo gleda kako da se uvali u generalštab ne bi li se i on ogrebo za stančinu od 200m2 u Bul. Zorana Đinđića. Bole njega za Haradinajeve žrtve.
 
Вучић је рекао да га Хаг никад није позвао! Да га је Хаг позвао, он би имао обавезу да оде, али га никад није позвао. А напушио је црно црвене да је срамно да они који сарађују са Харадинајем оптужују човека који се борио против Харадинаја!
 
Pa da, to dovoljno govori kolike su to lažovčine. A ovamo čestiti SrBi... Sve go mafijaš i secikesa, najmanje je njih briga za pravdu i poštenje i Srbiju. Hrabri radikalski kandidat za načelnika generalštaba se ukakio u gaće pred jednim Haradinajem, a ovamo se ponaša kao najveći patriota na svetu. Svi su bre oni takvi. Samo gleda kako da se uvali u generalštab ne bi li se i on ogrebo za stančinu od 200m2 u Bul. Zorana Đinđića. Bole njega za Haradinajeve žrtve.

Црно црвени опет ти дрмају кавез. Вучић је рекао да га Хаг никад није позвао! Да га је Хаг позвао, он би имао обавезу да оде, али га никад није позвао. А напушио је црно црвене да је срамно да они који сарађују са Харадинајем оптужују човека који се борио против Харадинаја!

Кад ће ваш ђилас да врати Српском народу солитер који је себи саградио у Београду?
 
Delic i Vucic su najveci izdajnici srpskog naroda.

Спамујеш.

Црно црвене подсетим део антисрпско фашистичких изјава које су давали:

„Радио Слободна Европа”, уредник Миљан Кошетић, време: 18 часова, 3. мај 1999, када је НАТО пакт са нашег неба сејао смрт, убијао децу и жене, бомбардовао болнице и фабрике, „Слободна Европа” преноси:

„Српски опорбени политичар Зоран Ђинђић изјавио је у интервјуу за данашњи број израелског дневника ”Харец„ да ће Милошевић за два, три тједна прихватити НАТО-ове захтеве, наводећи да је то последица страшних удара НАТО-а које, како је рекао, треба наставити.”

„Milo Đukanović i Zoran Djindjic:
”Не смете потписати мировни споразум док је милошевић на власти„:
”If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue.„

http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: ”Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem države, Milosevic će morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list „Haaerz”)

Zoran Djindjic: „Jugoslavija se mora bombardovati” ,,samo nastavite da bombardujete popustice oni''' (Der Spiegel 20/1999):
http://img212.imageshack.us/img212/756/albumpic1nn.jpg

Члан дс-а „Срби су најгори народ”
KRALJEVO - Član Demokratske stranke Mile Korićanac izjavio je da su „Srbi posle Hitlera najgori narod u prošlom veku”.
http://arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2005/januar/29-30/V-13-29012005.shtml

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje „Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji” (nemacki dnevnik na ZDF).

Dokle se genocid sprovodio nad srbima preko drine. dsovci su histericno kao i sada urlikali da se srbima preko drine ne sme pomoći.

Micunovic:„srbi nemaju šta da traže preko drine”!

Djindjic:„Kome je u politici do postenja, neka ide u crkvu”

Bojan Stanojevic:„Ne može 200.000 Srba koliko živi na kosovu, da odlucuje o sudbini ostalih osam miliona”.
 
Црно црвени опет ти дрмају кавез. Вучић је рекао да га Хаг никад није позвао! Да га је Хаг позвао, он би имао обавезу да оде, али га никад није позвао. А напушио је црно црвене да је срамно да они који сарађују са Харадинајем оптужују човека који се борио против Харадинаја!

Кад ће ваш ђилас да врати Српском народу солитер који је себи саградио у Београду?

U moje vreme crveno-crna koalicija bila SPS-SRS. Ja ne znam koji su ti sad ovo novokomponovani, ali ja sa njima veze nemam.
Delić laže, jeste bio pozvan i nije otišao da brani srBsku nejač koju je zločinac Haradinaj klao. Kakv je to patriota! Pa isti kao i oni koji su u sred bombardovanja otimali stanove po 200m2. Njegova otadžbina su nekretnine.
 
U moje vreme crveno-crna koalicija bila SPS-SRS. Ja ne znam koji su ti sad ovo novokomponovani, ali ja sa njima veze nemam.
Delić laže, jeste bio pozvan i nije otišao da brani srBsku nejač koju je zločinac Haradinaj klao. Kakv je to patriota! Pa isti kao i oni koji su u sred bombardovanja otimali stanove po 200m2. Njegova otadžbina su nekretnine.

Није био позван. Црно црвени сте ви. Ви водите титову усташку црно црвену политику. Ви сте тражили 1991 и 1992 да милошевић одмах спречи сву помоћ србима у борби против усташа и муслимана. Ваш црно црвени ђинђура је тражио да се Србија бомбардује. Ваш црно црвени ђилас је себи саградио солитер у Београду.
 

Back
Top