Dali romantika izumire?

Зар не постоји читав подфорум посвећен романтици..:roll:

И није без разлога одвојена од љубави и секса... и здравог разума...:mrgreen:
 
Ne cini li vam se da ljudi imaju sve manje vremena i smisla za romantiku?

za to treba dvoje...nije rec o vremenu i smislu nego o tome sa kim u vezi....romantika se gradi i dopunjuje i oboje moraju da se u njoj nadju...ako se ne poklopite u romantici ljubavi i dalje moze da bude....mislim, to ti je kao i sex....nekome treba vise (kao npr meni :mrgreen:) a nekome manje....ipak ja glasam za manje romantike a vise sexa :mrgreen:....
 
evo ja prva nisam operisana od emocija, al ću ta vaša bljutava romantična ispoljavanja ismevati rado ako treba.
:D:D:D

Зоро...
Шта значи бити романтичан према некоме?
Лагати га да је савршен? :roll:
Давати му обећања која ниси у стању да испуниш? :roll:

И још то треба завредети?! :shock:

Зар емоције не би требале у томе да нас спрече? :)
 
:D:D:D

Зоро...
Шта значи бити романтичан према некоме?
Лагати га да је савршен? :roll:
Давати му обећања која ниси у стању да испуниш? :roll:

И још то треба завредети?! :shock:

Зар емоције не би требале у томе да нас спрече? :)
Ti romantičnost mešaš sa ulizivanjem.
 
jer si ti normalna? nemogu da verujem da si postavila ovakvo pitanje i ne cu da ti odgovorim a trebala bih.
:roll: mislis trebala BI?:mrgreen:
pazi kad sam htela da napisem post sa istom idejom:lol:
a romantika-nisam romanticna,i smara me da mi se neko obraca u alegorijama(ja to odmah kazem:prevedi!) i sto se mene tice moze da umre
secam se dosao mi decko i poneo kao kasetu dirty dancing valjda cuo da se devojke loze na to i kao ajd da plesemo ja se odvalila od smeha,gde cu da plesem u patofnama:lol:
volim lepe gestove ali kad su nekako svakodnevni
 
Poslednja izmena:
secam se dosao mi decko i poneo kao kasetu dirty dancing valjda cuo da se devojke loze na to i kao ajd da plesemo ja se odvalila od smeha,gde cu da plesem u patofnama:lol:

Meni je ovo preslatko, ja sam plesala sa njim(ne ovim tvojim, naravno:D), i opet bih, i svaki put bih...........saputao mi je na uvo, ljubio me po vratu....i bilo je romanticno, predivno, bez trunke patetike.........
Ne umire romantika, nego smo se mi poceli stidjeti nas samih i onoga sto osjecamo, jer jelte, nije to vise popularno...........
 
I meni se tako cini. Al najgore je sto mislim da ima i sve manje ljudi koji zavrednuju da neko bude romantican prema njima.

A posebna je stvar sto je na ljisu takva atmosfera da ce likovi operisani od emocija uvek samo ismejavati romantiku i nista drugo.
...da, u pravu si ...ipak, ima i onih drugih i zelim da verujem da su u vecini ...
 
Verujem da je romantika vise vezana za zene...muskarci kao da od nje beze, kao da ce biti "manji" muskarci ako devojkama poklanjaju cvece, pisu pesme ... ili se mozda varam ...

Ako uberem cvet iznenada to bi mogla biti romantika..zavisi od osobe kako na to gleda..a pisanje pesama je jedina stvar od koje mi se povraca..posto je nostalgija=papetika ili prepiska a ne romantika.
 
:D:D:D

Зоро...
Шта значи бити романтичан према некоме?
Лагати га да је савршен? :roll:
Давати му обећања која ниси у стању да испуниш? :roll:

И још то треба завредети?! :shock:

Зар емоције не би требале у томе да нас спрече? :)

Pa reci ti sta za tebe znaci biti romantica. Valjda je to neko izrazavanje svojih emocija prema nekome u nekom obliku i formi, pod uslovom da je iskreno.

Laganje nema veze sa romantikom.
Nesto ti meni nisi najasnija, ko je tebi sta obecavao.. sto nije u mogucnosti da ispuni? Delujes povredjeno.

Pa imas pesimisticki i optimisticki pogled na svet, kazu da je bolji optimisticki a taj glasi da svako zavrednuje dok se ne dokaze suprotno.

U cemu emocije da te sprece?
 

Back
Top