MRSAVLJENJE....i kako do uspeha....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

biba26

Početnik
Poruka
9
Vec desetak godina sam pokusavala da izgubim visak kilograma, koji su se nagomilali zahvaljujuci nezdravom nacinu ishrane. Posle sto i jedne dijete, ciji efekat je trajao najduze mesec dana posle prestanka dijete, kao i brojnih dijeteticara koji su mi obecavali cudo, odlucila sam da potrazim pomoc lekara( kao zbog estetskih, tako i zdravstvenih razloga, mada i depresija zbog ocajnog izgleda je vec prilicno napredovala).
Od koleginice sa posla, pre nekoliko meseci sam cula za CENTAR ZA ZDRAV ZIVOT, pa sam odlucila da probam i to....elem, ovo je urodilo plodom.
O cemu se zapravo radi. Programe u CENTARU ZA ZDRAV ZIVOT vodi doktork internista, koja se usavrsavala u Moskvi. Uradjen mi je pregled biorezonantnim skenerom na namirnice i tako su dosli do rezultata koje namirnice meni najbolje odgovataju. Dobila sam i individualni jelovnik za trideset dana, koji je tako napravljen da ubrzava moj metabolizam. Pre toga su mi izmerili telesnu tezinu, odredili procenat vode, masti i proteina u organizmu i preporucili kojom fizickom aktivnoscu bi bilo najbolje da se bavim.
Ljudi, ne samo sto sam izgubila kilograme, vec su me naucili kako da odrzavam optimalnu telesnu tezinu.

meni su pomogli, mozda mogu i vama...SRECNO I POZDRAV OD BISERE
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top