STA VAS NAJVISE POGADJA

Mene najviše pogađa kad nekog ne zanima moja ličnost, znate ona dubina u nama, nego su svi površni i dosta su SEBIČNI. :? ..
A o raskidima neću ni da pričam, da li je neko imao neki LEP RASKID, ja to ne doživeh do sad...sve se završavalo krajnje.... :cry:
 
srebro:
Nervira me što su fine devojke postale retkost,a dr0lje na svakom koraku...A zaključio sam da će mi ljubav ići sve dok se budem držao prvog srednje. :lol:

Pa i mene nervira isto to samo obrnuto...što nema više finih tipova, nego sve neki seksualno isfrustrirani ili slabići...


ZAR NE PRIMEĆUJETE KAKO GENERALNO NEMA NORMALNIH TIPOVA I RIBA...ILI SMO SE MI MEĐUSOBNO TOLIKO UDALJILI DA SE NIKADA NEĆEMO SKAPIRATI... :?
 
ms:
Mene najviše pogađa kad nekog ne zanima moja ličnost, znate ona dubina u nama, nego su svi površni i dosta su SEBIČNI. :? ..
A o raskidima neću ni da pričam, da li je neko imao neki LEP RASKID, ja to ne doživeh do sad...sve se završavalo krajnje.... :cry:

ja sam jeste paradoksalno, ali imala LEP raskid, proveli smo 4, 5 godina zajedno, i sve OK / mladi smo, nije tragedija nikakva etc, etc. To je usledilo posle par meseci stravicne dosade. Ali, ako te laze ili je sebican, odmah ga skartiraj.
 
mislim da u globalu svi imamo neke na ovaj ili onaj nacin slicne probleme oko medjusobnog (ne)razumevanja, mada dovoljno je uocljiva razlika musko-zensko pa bi stvari tako trebali i prihvatiti... Ali ja sam konkretno pomalo skepticna uvek voljna za objasnjavanje neobjasnjivog... pokusavam da ispravim eventualne nepravilnosti mene same. Iskrenost je od presudnog znacaja... Tu je i druga strana, moja drugarica definise vezu po principu ili tebe je*u ili ti je*es..
 
Moj najveci problem je sto volim pravog ali neznam da li sam prava mislim za pravog tj. da li pravi to misli da sam ja prava. Nasla sam ali izgleda nemam pravo, mozda? Pri tom ga mnogo vise volim nego ona druga.
 
ms:
Mene najviše pogađa kad nekog ne zanima moja ličnost, znate ona dubina u nama, nego su svi površni i dosta su SEBIČNI. :? ..
A o raskidima neću ni da pričam, da li je neko imao neki LEP RASKID, ja to ne doživeh do sad...sve se završavalo krajnje.... :cry:

pa slicno je i sa mnom bilo. Mislim da ipak postoje pravi, ali da se vecina nadje u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu. Mada, treba biti optimistican i vjerovat u nesto...
 
Mene nervira što u mom gradu niko nikom ne prilazi.Nije u fazonu da pokažeš da ti se neko dopada, nego se gledamo do besvesti, a onda se on raspituje kod 10 drugova o meni. A ako neko kaže da nisam OK ništa od veze. A da bih bila OK moram da izgledam kao one sa Pink TV, što mi baš i nije stil.Iskreno, malo mi je ponižavajuće saznanje da se ovde lepim smatraju žene koje izgledaju kao prostitutke. I nervira me što su muškarci postali očajno nesigurni, a žene previše agresivne.
 
mene vise pogadjaju zensko-zenski odnosi i nacini na koje se prekidaju prijateljstva... ono sta mi te bivse drugarice prirede kad pukne prijateljstvo ne moze da se poredi sa stvarima koje dozivljavam od muskaraca...

sto se tice lepih raskida... pa eto, ja sam imala jedan pre par godina: lik mi je rekao "sad si konacno slobodna, svi frajeri bgd-a mogu da budu tvoji". jedino je bio strasno razocaran par dana kasnije kad me je zvrcnuo telefonom i shvatio da sam krenula u nova osvajanja... ;)

elem, mozda su zatvoreni, povrsni i td. ali nikad ne mogu da se uporede sa prijateljicama kojima sam poveravala tajne i klela se u njih. nama je u prirodi da imamo blagu distancu od muskaraca i da im se nikad ne predajemo u potpunosti, zato me prijateljice vise povredjuju...
 

Back
Top