Najlepša devojka Prištine

ulpijana:
Najlepsa devojka Pristine je bila i ostala Irena koja je zivela prekoputa doma JNA.
Dali neko nesto zna o njoj?
E pa stvarno ne mogu da verujem...puno hvala, esktra si me obradovao ko god da si...
Ja sam Irena, i bas sam tamo zivela preko puta doma Jna, za drugu koja je tamo zivela ne znam... a sada zivim u Dominkanskoj Republici, u Bavaru.. Bilo je jos puno lepih devojaka, kao sto je na primer Ana Janicijevic. Ali za ovo sto si mi ulepsao vece 12 000 km od moje zemlje puno pozdrava i poljubaca.
Irena
 
Irena da bih proverio dali si ti stvarno Irena koju ja znam,reci mi u koga si bila puno zaljubljena pre jedno 18/19 godina?(neznam dali se secas)bio je to jedan visok decko malo stariji od tebe mislim da je imao neko kratko ime i valjda je bio iz dardanije.Tih godina sam ja bio jako zaljubljen u tebe a ti u drugoga. Tog tipa sam mrzeo iznad svega.nema veze zivot
Puno lepih pozdrava od mene
 
Jaooo, pa to je bilo u obdanistu hahahaahahah...salim se...u tim godinama, znaci kad sam imala 13-14, mogao je da bude Beca...on nije mislio da sam najlepsa devojka, svakako, ali tako je to nekako u zivotu. Vazno da neko jeste.
Pozdrav,
I.
ulpijana:
Irena da bih proverio dali si ti stvarno Irena koju ja znam,reci mi u koga si bila puno zaljubljena pre jedno 18/19 godina?(neznam dali se secas)bio je to jedan visok decko malo stariji od tebe mislim da je imao neko kratko ime i valjda je bio iz dardanije.Tih godina sam ja bio jako zaljubljen u tebe a ti u drugoga. Tog tipa sam mrzeo iznad svega.nema veze zivot
Puno lepih pozdrava od mene
 
Pa sad, ljubav je slepa hahahahahaha...A da malo sad krenemo na to ko je bio najbolji frajer Pristine ;) Mada tu ne bi glasala za njega...
E zao mi je Ulpijana ali u tom periodu svog zivota sam bila poprilicno luda, i da ti iskreno kazem, ne secam ga sa sa nekim zadovoljstvom...ne znam ko si ali ocigledno smo se druzili...:[/QUOTE]
 
Poslednja izmena od moderatora:
ZmajCica9:
Pa sad, ljubav je slepa hahahahahaha...A da malo sad krenemo na to ko je bio najbolji frajer Pristine ;) Mada tu ne bi glasala za njega...
E zao mi je Ulpijana ali u tom periodu svog zivota sam bila poprilicno luda, i da ti iskreno kazem, ne secam ga sa sa nekim zadovoljstvom...ne znam ko si ali ocigledno smo se druzili...

Najbolji frajer Pristine je bio moj brat Bozho, zvani Bane: 1.92cm, 92kg (idealno), bicepsi, tricepsi, plocice gde treba i gde ne treba, razvijeni butni "uzduzni" misici, lep ki upisan, diplomir'o na elektrotehnickom fakuletu...ma maneken bre, sta da vi pricam...
...mada ne verujem da ga ti znas, sa tvoje tacke gledista verovatno neke mladje generacije, naravno Aca Djekic, Mario Zefkic...onaj mali Vlada Spasojevic (mada je i njemu manjkalo muskosti)...ima ih jos samo trenutno ne mogu da se setim, pokusaj ti... ;-)
 
Misa Scepanovic, Edmond Karahoda, Zeljko Stefanovic, to bi bila moja prva trojka. I po izgledu i po "sastavu", mislim mentalnom. Bozhu ne znam, a ove koje si ti pomenuo, ok...ali nisu moji tipovi...|QUOTE=- Iskander -]Najbolji frajer Pristine je bio moj brat Bozho, zvani Bane: 1.92cm, 92kg (idealno), bicepsi, tricepsi, plocice gde treba i gde ne treba, razvijeni butni "uzduzni" misici, lep ki upisan, diplomir'o na elektrotehnickom fakuletu...ma maneken bre, sta da vi pricam...
...mada ne verujem da ga ti znas, sa tvoje tacke gledista verovatno neke mladje generacije, naravno Aca Djekic, Mario Zefkic...onaj mali Vlada Spasojevic (mada je i njemu manjkalo muskosti)...ima ih jos samo trenutno ne mogu da se setim, pokusaj ti... ;-)[/QUOTE]
 
ZmajCica9:
Misa Scepanovic, Edmond Karahoda, Zeljko Stefanovic, to bi bila moja prva trojka. I po izgledu i po "sastavu", mislim mentalnom. Bozhu ne znam, a ove koje si ti pomenuo, ok...ali nisu moji tipovi...|QUOTE]

Sada tacno znam i koje je tvoje drustvo...Pa ti si volela sve neke plavusane (mislim na Scepu), Misa Scepanovic, Edi Karahoda, Zeljko Stefanovic :roll: Hajde Edi i nekako - imao je neki svoj stil, doduse visina mu nije neka jaca strana, ali gde nadje ovu dvojicu? Opet im hvali malo muskosti, pa hajde i za Scepu da kazem nije los decko, ali gde Zeljka nadje majke ti? To bese onaj sa malo duzom kosom i nosom kao paprika babura? (mislim da se jedno vreme zabavljao sa Biserom)...

Ti si ocigledno malo mladja od mene, pa tako da ne znas tipove iz starijih generacija, ali bre, mogu ti reci da su bili manje feminiziraniji od ovih koje si pomenula...
 
Misa je crn (ne mislim na njegovog brata Marka, on je plav), i vrlo je muzevan, a Zeljko (smedj) je neverovatna licnost, verovatno ga nisi poznavao, nije samo lepota parametar da bi neko bio frajer. Sto se onog drugog komentara tice, mislim da nema devojke u Pristini koja ne bi potvrdila da je Edi apsolutno frajer od glave do pete, i opet kazem, toliko je dobar i ok covek da se to stvarno retko srece narocito u kombinaciji sa takvim izgledom.

- skander -:
Sada tacno znam i koje je tvoje drustvo...Pa ti si volela sve neke plavusane (mislim na Scepu), Misa Scepanovic, Edi Karahoda, Zeljko Stefanovic :roll: Hajde Edi i nekako - imao je neki svoj stil, doduse visina mu nije neka jaca strana, ali gde nadje ovu dvojicu? Opet im hvali malo muskosti, pa hajde i za Scepu da kazem nije los decko, ali gde Zeljka nadje majke ti? To bese onaj sa malo duzom kosom i nosom kao paprika babura? (mislim da se jedno vreme zabavljao sa Biserom)...

Ti si ocigledno malo mladja od mene, pa tako da ne znas tipove iz starijih generacija, ali bre, mogu ti reci da su bili manje feminiziraniji od ovih koje si pomenula...
 
ZmajCica9:
Misa je crn (ne mislim na njegovog brata Marka, on je plav), i vrlo je muzevan, a Zeljko (smedj) je neverovatna licnost, verovatno ga nisi poznavao, nije samo lepota parametar da bi neko bio frajer. Sto se onog drugog komentara tice, mislim da nema devojke u Pristini koja ne bi potvrdila da je Edi apsolutno frajer od glave do pete, i opet kazem, toliko je dobar i ok covek da se to stvarno retko srece narocito u kombinaciji sa takvim izgledom.

Cekaj bre, Misa Scepanovic, otac Ljubisa zubar, majka Sonja...ili... :roll: ako je on onda mu je Marko brat od strica, a ne rodjeni..., a Zeljka, mislim da sam ga poznavao, ako je imao duzu kosu, svirao gitaru i imao je sestru, ne znam kako se zvala...
Za Edija :roll: apsolutno bi priznala da je frajer samo Maja Jokic, posto se sa njom zabavljao godinama, a pravo da ti kazem ne znam ni koju je drugu ribu imao :wink: osim nje...za oca mu znam da je stvarno izuzetan covek, ali s njim nisam imao neke kontakte...osim jednom kada je pokusao da se zakaci samnom...Sojka (tako li se zvao onaj sto je zaglavio zatvor) ga je spasao inace bi bilo svasta...
 
Za Edija :roll: apsolutno bi priznala da je frajer samo Maja Jokic, posto se sa njom zabavljao godinama, a pravo da ti kazem ne znam ni koju je drugu ribu imao :wink: osim nje...za oca mu znam da je stvarno izuzetan covek, ali s njim nisam imao neke kontakte...osim jednom kada je pokusao da se zakaci samnom...Sojka (tako li se zvao onaj sto je zaglavio zatvor) ga je spasao inace bi bilo svasta...

Edi Karahoda, ozenjen Alisom (tada Crnovrsanin). Trenutno zive u NS.
 
Za Edija :roll: apsolutno bi priznala da je frajer samo Maja Jokic, posto se sa njom zabavljao godinama, a pravo da ti kazem ne znam ni koju je drugu ribu imao :wink: osim nje...

maja jokic bi volela da joj se objasni ova recenica, rekla bih da je red reci malo pogresan, pa ne moze da se shvati iz prve sta je pisac hteo da kaze...?

a edi je bio i ostao frajer, svakako!

p.s.
kad sam vec tu, da pozdravim moju skolsku drugaricu elku, a pozdrav i za zmajcicu - umalo da nam se poklope ukusi kad su muskarci u pitanju... ne slazemo se samo oko mise scepanovica.:lol:
 
maja jokic bi volela da joj se objasni ova recenica, rekla bih da je red reci malo pogresan, pa ne moze da se shvati iz prve sta je pisac hteo da kaze...?

a edi je bio i ostao frajer, svakako!

p.s.
kad sam vec tu, da pozdravim moju skolsku drugaricu elku, a pozdrav i za zmajcicu - umalo da nam se poklope ukusi kad su muskarci u pitanju... ne slazemo se samo oko mise scepanovica.:lol:

He he he, reci sta nije jasno u mom postu?:lol::lol::lol:Mozda treba crta izmedju "frajera" i "Maje", da bi smo razdvojili te dve reci i na taj nacin dali smisao tom postu...Tako li je Majo? :wink:
 

Back
Top