Шта чините да ваша политичка опција освоји власт?

YT1RDI

Primećen član
Poruka
532
Кроз многе теме смо могли ''до у ситна цревца'' да уочимо ставове форумаша али осим гласања и овдашњег ''надмудривања'' да ли радите још нешто конкретно за вашу политичку опцију?:arrow:
П.С.
Очекујем само неколико одговора а онда ће они који не раде ништа по том питању да крену да их исмевају и пљују.:-x Зато молим да се држите теме и не спамујете реплицирајући на провокације.:-|
 
nista isti mi qurac ,jes da cu se nervirati ako oni drugi pobede al mi se sustinski nista nece u zivotu promeniti ,mada ima i dobra strana kad je tvoja opcija u opoziciji onda lepo mozes da seres po svemu i da pljujes vlast na sva zvona sto je u sustini divan osecaj ko pre 2000.:mrgreen:mislim pljujem ja i "moje" al to ipak nije isto kad znas da si glasao za njih a se samo jos vise nerviras
 
jpg.gif olbrajt.jpg (16,1 KB)

Ето видиш шта су они радили за своју политичку опцију. Задовољавали бабе по Америци, Енглеској (нарочито) и Европи уопште, па још на то додаш мало белог ..... и преко ку... (у сваком случају) стигоше до циља.:shock:
 
Ето видиш шта су они радили за своју политичку опцију. Задовољавали бабе по Америци, Енглеској (нарочито) и Европи уопште, па још на то додаш мало белог ..... и преко ку... (у сваком случају) стигоше до циља.:shock:

cilj opravdava sredstvo:rolleyes:

Samo mi nikako da nadjemo zajednicki cilj:-(
 

Шта шириш даље? Аброве, СИДУ, ноге, идеје....:?

Ја дежурам на пунктовима, лепим плакате, делим флајере и новине, учествујем на трибинама, фотографишем, учествујем у акцијама типа: нискоградња, поправка и постављање јавне расвете, помоћ младима у организовању спортских манифестација.... агитујем у комшилуку, јавном превозу, банци, пошти...
Најбитније од свега је да не очекујем никакво признање од истомишљеника. Довољна награда ми је сазнање да сам допринео победи моје политичке опције.:tick:
 
Шта шириш даље? Аброве, СИДУ, ноге, идеје....:?

Ја дежурам на пунктовима, лепим плакате, делим флајере и новине, учествујем на трибинама, фотографишем, учествујем у акцијама типа: нискоградња, поправка и постављање јавне расвете, помоћ младима у организовању спортских манифестација.... агитујем у комшилуку, јавном превозу, банци, пошти...
Најбитније од свега је да не очекујем никакво признање од истомишљеника. Довољна награда ми је сазнање да сам допринео победи моје политичке опције.:tick:

Da i da im namaknes jos love...Ti volontiras, a oni samo uzimaju lovu...Ccc
A koja si ti to opcija?
 
Шта шириш даље? Аброве, СИДУ, ноге, идеје....:?

Ја дежурам на пунктовима, лепим плакате, делим флајере и новине, учествујем на трибинама, фотографишем, учествујем у акцијама типа: нискоградња, поправка и постављање јавне расвете, помоћ младима у организовању спортских манифестација.... агитујем у комшилуку, јавном превозу, банци, пошти...
Најбитније од свега је да не очекујем никакво признање од истомишљеника. Довољна награда ми је сазнање да сам допринео победи моје политичке опције.:tick:

potpisujem samo bih dodao da agitujem i na poslu...:twisted:
samo ne znam za koju opciju ti radis:confused: mada mogu da prepoznam po avataru...
p0z
 

Back
Top