Ldp zavrsna kovencija u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.669
ZAVRŠNA KONVENCIJA LDP-A U BEOGRADU

Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović poručio je danas na završnoj konvenciji LDP-a u Beogradu da pobeda te stranke na predstojećim parlamentarnim, pokrajinskim i lokalnim izborima znači pobedu svih građana Srbije.

"Ovog puta moramo pobediti jer više ovako ne možemo živeti. Želimo da 12. maja slavi cela Srbija, a ne samo LDP", kazao je Jovanović obraćajući se okupljenima i dodao da će "tada biti povučena linija", ali i da posao nije završen i da se ciljevi moraju pomerati.

Jovanović je ponovio poruku Demokratskoj stanci i njenom lideru Borisu Tadiću da je LDP spreman da sarađuje sa njima pošto su prirodno upućeni jedni na druge.

"Dođi Tadiću ima mesta i za tebe. Borimo se i za nas i za vas", rekao je Jovanović i dodao da niko neće biti srećan ako Srbija 12. maja bude podeljena.


On je takođe istakao da DS mora da odustane od "Koštuničinih principa", da kaže koga će kandidovati za premijera, da li će menjati odnos prema Vojvodini i da li će se zemlja decentralizovati.

Cedo neces biti premijer!
 
ZAVRŠNA KONVENCIJA LDP-A U BEOGRADU

Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović poručio je danas na završnoj konvenciji LDP-a u Beogradu da pobeda te stranke na predstojećim parlamentarnim, pokrajinskim i lokalnim izborima znači pobedu svih građana Srbije.

"Ovog puta moramo pobediti jer više ovako ne možemo živeti. Želimo da 12. maja slavi cela Srbija, a ne samo LDP", kazao je Jovanović obraćajući se okupljenima i dodao da će "tada biti povučena linija", ali i da posao nije završen i da se ciljevi moraju pomerati.

Jovanović je ponovio poruku Demokratskoj stanci i njenom lideru Borisu Tadiću da je LDP spreman da sarađuje sa njima pošto su prirodno upućeni jedni na druge.

"Dođi Tadiću ima mesta i za tebe. Borimo se i za nas i za vas", rekao je Jovanović i dodao da niko neće biti srećan ako Srbija 12. maja bude podeljena.


On je takođe istakao da DS mora da odustane od "Koštuničinih principa", da kaže koga će kandidovati za premijera, da li će menjati odnos prema Vojvodini i da li će se zemlja decentralizovati.

Cedo neces biti premijer!



Evo, otvara se nova tema o otcepljenju...cudi me da nije spomenuo i Sandzak...
 
Ево Чеду убија новинар РТСа на првом! Први пут да га неко гура у најтежа питања! Ево човек одговори на питање коју би границу чувао, пошто је то одлика државе, да је граница све мање одлика државе. Са Чедом Србија стварно неће имати границе, неће ни Србије бити...
 
evo poziv

Okupljenima se na početku obratila kandidaktinja za gradonačelnicu Beograda Biljana Srbljanović koja je poručila da je došlo vreme da "stane u prvi red", jer grad ne smeju više da ruše "Koštuničine horde".

Nakon Srbljanovićke na binu je izišao Ramuš Haradinaj i okupljenim gradjanima obećao najkvalitetniju robu nakon pobjede LDP-a...
-Svi vi koji budete stali u prvi red imaćete priliku da probate najbolje što Kosova republjik može da ponudi a to je koka made in Kosovo, brend južne Srpske pokrajine. Dosta je bilo uvoza iz Avganistana i kojekakvih islamskih republika dajte da već jednom obnovimo našu proizvodnju da nam se novac ne rasipa po svijetu, zaključio je Haradinaj.
 
Nakon Srbljanovićke na binu je izišao Ramuš Haradinaj i okupljenim gradjanima obećao najkvalitetniju robu nakon pobjede LDP-a...
-Svi vi koji budete stali u prvi red imaćete priliku da probate najbolje što Kosova republjik može da ponudi a to je koka made in Kosovo, brend južne Srpske pokrajine. Dosta je bilo uvoza iz Avganistana i kojekakvih islamskih republika dajte da već jednom obnovimo našu proizvodnju da nam se novac ne rasipa po svijetu, zaključio je Haradinaj.

A ako vam zbog toga otkaze neki vitalni organ Ramus i za to ima leka , dobicete svezi i to od sunarodnika da se lakse poklopi genetika i krvna grupa . Mislio je Ramus na sve.
 
jos jedan biser

Predsednica Političkog saveta LDP-a Vesna Pešić je rekla da se opasnost nadvila nad Srbijom, "jer Koštunica hoće ponovo da spreči Srbiju da živi normalno, da budemo uspešni ljudi, uspešna zemlja, da se takmičimo sa drugima, ne, on kaže ponovo uništite svoje živote".


Pa zar ona ne zna ?da je sve normalno mi bi odavno poludeli!:whistling:
 
Ево Чеду убија новинар РТСа на првом! Први пут да га неко гура у најтежа питања! Ево човек одговори на питање коју би границу чувао, пошто је то одлика државе, да је граница све мање одлика државе. Са Чедом Србија стварно неће имати границе, неће ни Србије бити...

sta covek da odgovori na tako glupo pitanje novinara? nema ko da nas napada a tek kad udjes u evropu nema sanse niko a te napadne.naravno svi normalni ljudi zure u evropu jer kad udjes u E.U nema sanse da te puste da propadnes da imas inflaciju ko 1993 ,korupcije nebi smelo da bude vise nego u obicajnim granicama kao u drugim evropskim drzavama,takodje E.U nebi dozvolila da nezaposlenost bude ovolika,niti bi bilo ko smeo da te napadne. da smo usli u evropu 1991,1998 sada nebi imali probleme koje danas imamo ali naravno maloumni politicari nikada da se opamete.

najbolje govoriti nasem narodu na skupu: mi necemo sa njima, oni neka nama pa cemo mi njima, srbija nece priznati,srbija nece dozvoliti,srbija ce njima,mi smo ponosni narod,mi smo najstariji narod, da placemo nepravda! nepravda!,pa onda malo da im se osvetimo [mozda kao neko dete da ih sutnemo u cevanicu iz besa?],pa ce nama rusi,pa ce nama kina,ne trebaju oni nama videce oni koliko smo mi njima potrebni[samo to jos nisu shvatili]

sve smo to culi od 1990 pa do 2000 jer smo bolje ziveli?
ja samo znam da od 2000 bolje zivim koliko toliko ali bolje, a od tih srbenda nisi mogao da zivis i on njihove agresije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top