FILMOVI...omiljeni filmovi...omiljeni glumci/glumice...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sam naziv kaze...recite koje filmove volite,koji su vam omiljeni i ko su vam omiljeni glumci i glumica...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pa Titanic(ako mi se plache),mislim to je vecj klasik,da ne zaboravim:::""""Triple xXx"""
naravno!!!obozavam Vin Diesela:heart::heart::heart::heart:Ahhhh

Meni su jedni od omiljenih filmova...Resident evil 1,2 i mnogo je dobar film *300*(spartanaca).....a vama....
Naravno Resident evil......Mrak film svi delovi....Blade(svi).....Underworld oba....i tako
A glumci pa...VIN DIESEL(naravno),Edy Murphy,Sandra Bulock,Jesica Alba...itd
 

Pa Titanic(ako mi se plache),mislim to je vecj klasik,da ne zaboravim:::""""Triple xXx"""
naravno!!!obozavam Vin Diesela:heart::heart::heart::heart:Ahhhh


Naravno Resident evil......Mrak film svi delovi....Blade(svi).....Underworld oba....i tako
A glumci pa...VIN DIESEL(naravno),Edy Murphy,Sandra Bulock,Jesica Alba...itd

e da "Triple xXx" je mnogo dobar film(misliim da ima dva dela ali nisam siguran) , Blade (svi delovi su extra) i naravnno Underworld je super....zaboravio sam kako se koji glumci zovu *** prso sam ja:mrgreen: a Edy Murpfhy je mnogo dobar lik Smesan je mnogo...i Jesica Alba je dobra zato sto MNOGO dobro izgleda :mrgreen:
 
e da "Triple xXx" je mnogo dobar film(misliim da ima dva dela ali nisam siguran) , Blade (svi delovi su extra) i naravnno Underworld je super....zaboravio sam kako se koji glumci zovu *** prso sam ja:mrgreen: a Edy Murpfhy je mnogo dobar lik Smesan je mnogo...i Jesica Alba je dobra zato sto MNOGO dobro izgleda :mrgreen:
Eeee jest da je Angelina Joli kao neka dobra riba(jeste,ne kazem ja),ali meni je Jesica ono bolja,a i lepsha,jest da sam zensko,a vi mushki imate druge kriterijume,al opet;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top