Kanadska radna viza - mesto rada i poslovi

ivkodr

Početnik
Poruka
6
Dobio sam kanadsku radnu vizu kao fudbalski trener u Newfoundland-u na 6 meseci.
Zanima me da li sa istom vizom mnogu raditi i neki drugi posao ?
Takodje da li mogu raditi kao trener na nekom drugom mestu osim NF ?
Dobio sam i neki formular da predam Imigracionom sluzbeniku prilikom ulaska,a on bi trebao da mi izda neki dokument.
O kakvom se dokumentu radi i cemu sluzi ?
Ako neko ima malo vremena i poznaje materiju,....
Hvala
 
Pa, jel ti ne rekoše u ambasadi da ne možeš raditi ni za jednog drugog poslodavca osim onog s kojim imaš ugovor na osnovu koga si dobio radnu vizu?
Naravno, možeš da radiš šta god hoćeš i gde hoćeš, al' da te ne u'vate...

Papir koji si dobio je važan koliko i pasoš.Na osnovu tog papira će ti biti izdat "Work Permit", kad sletiš.Drži ga zajedno sa pasošem, pa će te službenici uputiti na šalter imigracionog.Taj papir ostaje njima, a u pasoš ti zakače jedan malo "ozbiljnije" odštampan, na kom piše Work Permit.Ono što ti već stoji u pasošu ti omogućuje da udješ u Kanadu, a Work Permit ti omogućuje da radiš, dobiješ SIN (Broj socijalnog osiguranja) , Health card (zdravstvena knjiž.)

Pa, srećno, "Coach"!
 
Dobio sam kanadsku radnu vizu kao fudbalski trener u Newfoundland-u na 6 meseci.
Zanima me da li sa istom vizom mnogu raditi i neki drugi posao ?
Takodje da li mogu raditi kao trener na nekom drugom mestu osim NF ?
Dobio sam i neki formular da predam Imigracionom sluzbeniku prilikom ulaska,a on bi trebao da mi izda neki dokument.
O kakvom se dokumentu radi i cemu sluzi ?
Ako neko ima malo vremena i poznaje materiju,....
Hvala
Ivko pošto sam i sam fudbalski trener završio sam višu trenersku školu i imam uefinu A i B licencu a zainteresovan sam da idem u Kanadu zamolio bih te da mi kažeš način da to uradim.
 

Back
Top