Drugarica mi ima problem!:(

Maya93

Domaćin
Poruka
3.540
Verujem da smo svi imali nekakve probleme sa drushtvom,male velike,ili kakve vecj!
Ovako,prvo da se izvinim ako neke od rechi ne budu primerene.
Moje drugarice i ja,imamo jednu prijateljicu koja ima problem.
Naime,svi je zezaju i podsmevaju jer ima vashke.(izvinjavam se na izrazu)
Sad ne znaju bash svi,i ne zezaju je svi ali loshe vesti se brzo shire.
Pa sad moja kuma i ja smo neshto razmishljale i ne znamo shta da uradimo.
Mislile smo da porazgovaramo sa njom.Jednom nam se chak i obratila da joj pomognemo(raniji razredi slichan problem(ne vashke ali u vezi kose)).
Mislile smo da joj kupimo neki shampon ili neke dobre preparate,jer ona bash i nema neku finansisku pomocj od roditelja,naime,ima samohranu majku i josh sestru i brata.
Ali nismo sigurne da li bi smo to trebali uraditi,jer ona vishe nije 6 razred(kada nam je zatrazila pomocj),mozda cje se uvrediti ili neshto.Molimo vas ako imate neki savet ili neshto kako bismo joj mogli pomocji....:|:|.
 
Poslednja izmena:
Ja samo ne mogu da shvatim te ljude koji se podsmijavaju drugima...
Govoreći loše stvari o nekom govoriš samo koliki si ti zapravo skot, ne onaj koga ogovaraš...
Pokušajte da joj ukažete na taj problem, i recite joj da ćete vi kupiti potrebne preparate ako ona želi, i da se ne osjeća uvrijeđenom jer želite samo da joj pomognete i da će to ostati među vama samo.
 
Ja samo ne mogu da shvatim te ljude koji se podsmijavaju drugima...
Govoreći loše stvari o nekom govoriš samo koliki si ti zapravo skot, ne onaj koga ogovaraš...
Pokušajte da joj ukažete na taj problem, i recite joj da ćete vi kupiti potrebne preparate ako ona želi, i da se ne osjeća uvrijeđenom jer želite samo da joj pomognete i da će to ostati među vama samo.

Thank's na savetu,ni ja ne kontam te budale.Najradije bih ih ishamarala ali nemogu celu shkolu pobiti:(
 
Ja sam imao vashke prije jedno dvije godine... :mrgreen: Nije to nishta strashno, nek kupi u apoteci shampon protiv njih(nije to uopshte skupo, to valjda moze da priushti), i oprere sa njim kosu u vrucoj(mlakoj) vodi... Mislim da treba dva puta(u toku jedne ili dvije sedmice) i sve je sredjeno... Prvi put ubija vashke, a drugi put mice one larve, tako nekako... :lol:
A to shto je zezaju, nek iskulira... Chush zezaju je zbog toga shto ima vashke:??? E boze sachuvaj... :mrgreen:
A i pobogu, nesvatam onaj post, gde si rekla, da nije bash tako lako, da se okupa:???
 
Ja sam imao vashke prije jedno dvije godine... :mrgreen: Nije to nishta strashno, nek kupi u apoteci shampon protiv njih(nije to uopshte skupo, to valjda moze da priushti), i oprere sa njim kosu u vrucoj(mlakoj) vodi... Mislim da treba dva puta(u toku jedne ili dvije sedmice) i sve je sredjeno... Prvi put ubija vashke, a drugi put mice one larve, tako nekako... :lol:
A to shto je zezaju, nek iskulira... Chush zezaju je zbog toga shto ima vashke:??? E boze sachuvaj... :mrgreen:
A i pobogu, nesvatam onaj post, gde si rekla, da nije bash tako lako, da se okupa:???
Pa glupo sam se izrazila...Htela sam recji da tu treba malo vishe od kupanja..mislim kupa se ona i sve to,ali vashke ostaju.Kapish?
 
YBT koji problem,
ma kupite joj taj sampon,valjda ima u apotekama neki poseban za to(poznat slucaj:roll:)....pa ako se naljuti protji ce ju kad shvati da nema potrebe za ljutnju.....ma daj bre..........nije mala da se ljuti ako neko hoce da joj pomogne,shvatice prije i kasnije,mada mislim da se nece ni naljutiti...
kojih slucajeva sve sa drugaricama ima na ovom forumu qq ,ova djeca nisu notrmalna,pola nabaci stikle sminku i helanke,a ustvari nagrdjene glibave,shogave,vasljave(kako li vec).....:-(
 
Па ако се она вама обраћала за помоћ значи да је свесна свог проблема и спремна да нешто учини по том питању... покрените причу онако изокола и наведите је да вас она сама поново пита и онда је после све лако... кажете јој да постоји шампон који треби вашке да га купи или реци ''е чини ми се да имам ја један код куће донећу ти сутра'' ако мислиш да она не може да га купи и онда само поступите по упутству... не треба ту само опрати косу, треба их ваљда и истребити после прања у сваком случају пише... и ето... живећете до краја живота :D
 
Mislim da ne bi trebalo vi da joj kupite taj šampon, jer ona to moze krivo da protumači i da se naljuti, a za ostale će to biti ''kvalitetna'' sprdnja...
Ona je verovatno i sama svesna svog problema, pa će i sama kupiti taj šampon...
Bitno je da ne pravite skandal od toga jer to i nije strasno i česta je pojava kod dece...
 
Mislim da ne bi trebalo vi da joj kupite taj šampon, jer ona to moze krivo da protumači i da se naljuti, a za ostale će to biti ''kvalitetna'' sprdnja...
Ona je verovatno i sama svesna svog problema, pa će i sama kupiti taj šampon...
Bitno je da ne pravite skandal od toga jer to i nije strasno i česta je pojava kod dece...

e ako ce se naljutit na dvije najbolje drugarice zbog toga sto hoce da joj pomognu yeeeebem ti takvu drugaricu................a najace bi bilo da joj ga u skolu donesu:mad:....to negdje kući......
 
hehe kad se setim kad sam i ja imao i to pre 3 god a imao dugu kovrdzavu kosu grrr....al dobro ponovo je izrasla morao sam da se sisam i jos na bazenu sam dobio....khm da se vratim na temu....nadjite joj se....a ima i dosta preparata koje uklanjaju vasi....i kao sto kaze maja gusti cesalj....moram da se setim kako se zove preparat....znam da postoji sirup i sampon....i delotvoran je....i da ne priblizavaj se mnogo....ima i ti da nastradas....
 
e da neka stawi sirce....ako nema za sampon jer i to pomaze..ipak je to kiselina....jedan moj drug imao waske u 7.razredu.....i to znala 2.decaka i oni sede pored njega i smeju se a nastawnica hemije pita shta je i oni nista....ona dodje widi wasku i pred swimka kaze da on ima waske...jadnik.....ja bih u zemlju propala
 
e da neka stawi sirce....ako nema za sampon jer i to pomaze..ipak je to kiselina....jedan moj drug imao waske u 7.razredu.....i to znala 2.decaka i oni sede pored njega i smeju se a nastawnica hemije pita shta je i oni nista....ona dodje widi wasku i pred swimka kaze da on ima waske...jadnik.....ja bih u zemlju propala

Ali ona nema vaske! Mrze je jer ima plavu kosu,pege po licu i plave oci...mislim stvarno nije u redu...
 
Ja sam ravnodusan prema tome,jer ako budem je branio,prvo:necu dobiti nista od toga,a drugo:mene ce spaliti.

ako si musko brani je...ja sam zensko pa branim gdje stignem...i bolje da me vole ljudi nego isfolirani kreteni koji se prave da su neto a ustvari su niko i nista...........oni te mozda preziru,al znaj da te ovi slabiji vole s razlogom,a ovi mrze bez razloga....eto jedio ako je u pitanju to da su jaci od tebe....to je malo zeznuto:(
 

Back
Top