Pesme i lepe poruke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li volite da pisete lepe pesme i poruke vama dragim osobama?
Ja mislim da je to nesto najlepse. Time pokazujete onome kome pisete koliko ga volite!!! :lol: :heart:

Ja VOLIM SAMO SEBE!!!A nije primereno da sama sebi pishem pisma,poruke ili chta vecj;);).....
Shala naravno,pa ne,vishe volim sama da pishem neke looooove stihove nego da kopiram neke fuuulere;) I L:heart:VE sebe a ostale ko je***b****e
Shala:rolleyes:
 
ma toga ima na svakom ćošku,i mislim da nema te koju nismo svi vetj negdje procitali.............
spomenari,leksikoni i druge stvari...ajjjjjjjjj...........ko umije sam nesto da napise svaka mu cast:p to vetj volem
 
ja neznam da pishem niti pesme ni stihove ali imam spomenar u kome su mji prijatelji pisali neke stihove i pesmice evo jedne
volim jour eyes zato shto su very nise
malo look at me posle don't for get me
srce mi tick tack for you zato shto
I LOVE YOU :heart:
 
Da li volite da pisete lepe pesme i poruke vama dragim osobama?
Ja mislim da je to nesto najlepse. Time pokazujete onome kome pisete koliko ga volite!!! :lol: :heart:

Ja ne mislim kao ti...
Ja mislim da je ljepše kada sami napišemo nešto za nekog, iako to ne izgleda sjajno ipak će ta osoba ako ima išta u glavi, naravno, shvatiti da smo se trudi da to napišemo i posvetimo samo njoj (osobi kojoj pišemo)...
A pisati misli i riječi drugih ljudi i nije baš nešto...
Problem je što danas ljudi ne prihvataju ove koji se trude, nema vremena za čekanje...
 
joj meni dodjy tako momenti kad mogy da pishem...
al' nisy to zalopojke one skrnave nego neshto skroz drygachije,neke sy posvetjene odredjenim osobama neke samo meni a neke se yniverzalne lol.i tako...
nikome nikada nisam to pokazala niti nameravam ;)
 
Nisam ljubitelj pisanja tih stvari....možda i zato što ne verujem u ljubav prema suprotnom polu, a ne volim mnogo nešto ni te njanjkave za mene gluposti.Iskreno sve mi to nekako samo što se ne istopi bez razloga....Volim da stojim čvrsto na zemlji kako god to ponekad bezveze bilo.Sviđaju mi se jedino one šaljive tipa sa grejalicom, ćebetom, kučićima, prirodnim katastrofama.....
 
Ja ne mislim kao ti...
Ja mislim da je ljepše kada sami napišemo nešto za nekog, iako to ne izgleda sjajno ipak će ta osoba ako ima išta u glavi, naravno, shvatiti da smo se trudi da to napišemo i posvetimo samo njoj (osobi kojoj pišemo)...
A pisati misli i riječi drugih ljudi i nije baš nešto...
Problem je što danas ljudi ne prihvataju ove koji se trude, nema vremena za čekanje...

Nisam mislio da treba pisati reci i misli drugih ljudi, vec ono sto sami smislite. To odusevljava svaku normalnu osobu! ;)
 
Peki - NS - HPFC:
Da li volite da pisete lepe pesme i poruke vama dragim osobama?
Ja mislim da je to nesto najlepse. Time pokazujete onome kome pisete koliko ga volite!!!

Naravno, i zacudilo me koliko je to lako. A najbitnije sto u tome nema ogranicenja..
Plus, lepo je ukrasiti neku pesmicu crtanom slikom, onda je skroz originalno. :)

BlackWidow:
Eeee some people have gift some not

Imaju svi. Samo se prepustis osecanju, i ispises ono sta osecas. :)
Moze svako, i nepismen..

ANARHO_SISTEM:
Volim da stojim čvrsto na zemlji kako god to ponekad bezveze bilo.

Zemlja cesto drhti. U zemlju se vracas nakon smrti. Nije dobro stajati samo na zemlji.
Jednom nogom na zemlji, a drugom na vodi, il medju oblacima. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top