Na mitinzima SPS viore se jugoslovenske zastave

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Bruka i mizerija! Oni su stvarno najveći luzeri u našoj zemlji. Gomila budala sa jugoslovenskim zastavama, i to sa zastavama SFRJ sa sve petokrakom. Smatram da ova država to treba najstrože da sankcioniše, jer to je grub udarac na ustavni poredak Srbije: propagiranje nepostojeće države Jugoslavije. To bi bilo isto kao kad bi neka klika napravila miting i na skup iznela zastave Austro-Ugarske. U svakom slučaju, ova komunistička akcija je uperena protiv države Srbije.
 
И бре Вајхаупте, па теби све смета. Како ти не смета када машу зељеним заставама на митингу ДС?

Nema nikakvih zelenih zastava na mitinzima DS. Pogledaj priloge u dnevniku.

A šta to tebe kači što gomila osamdesetogodišnjaka maše starom zastavom?

Bogami nisu samo osamdesetogodišnjaci. Ima tu i nekih zabludelih skojevaca iz SPS-a.
 
Pogledaj snimke sa njihovih mitinga. Juče sam video u dnevniku i bilo mi je muka. 70% zastava na mitingu su zastave SFRJ i SR Srbije, sa sve petokrakom.

Они се надају да ће се и овде као у околним земљама ВРАТИТИ ПРЕШМИНКАНА СКЈ НА ВЛАСТ...... :cool::cool::cool:
пу,пу,пу......... далеко им лепа кућа........
 
Pa svejedno, šta to tebe tangira? Iskuliraj to što budale žive u prošlosti i budi zahvalan što nisi takav.

Tangira me zato što oni imaju pravo na pasoše svoje (nepostojeće) države Jugoslavije, a mi nemamo pravo na pasoše naše (postojeće) države Srbije.

Ironicno da oni koji su najvise krivi za raspad iste sada nose zastavu Jugoslavije.

Na žalost, oni imaju ono što i mi imamo: jugoslovenske lične karte, pasoše i vozačke dozvole.
 
Tangira me zato što oni imaju pravo na pasoše svoje (nepostojeće) države Jugoslavije, a mi nemamo pravo na pasoše naše (postojeće) države Srbije.



Na žalost, oni imaju ono što i mi imamo: jugoslovenske lične karte, pasoše i vozačke dozvole.

О чему ти то? Какви "југословенски" пасоши и личне карте ????:twisted::twisted::twisted:
 
Meni smeta i ovaj bedan i mizeran grb Socijalističke Republike Srbije koji se može videti na mnogo institucija u našoj zemlji:


SR_Serbia_coa.png



Kad je Skupština glasala za novi grb (taj na tvom avataru), samo je SPS bio protiv, jer je protiv Srbije.
 

Back
Top