Service Pack 3

Meni je sa Microsoft-ovog sajta juče ponuđen SP3 preko automatic updates-a, naravno kliknuo sam na download i sad čekam da ga skine i instalira, pa ćemo videti o čemu se konkretno radi!
 
Da samo sto sam ja idiJot svuko a nisam procitao nista (samo slepo verovao) pokrenuo da instaliram i ono prc kaze ne mere :( Zato sam odmah napisao da se jos neko ne zaebe... A i ko mi je kriv kad ne citam :D
 
Da samo sto sam ja idiJot svuko a nisam procitao nista (samo slepo verovao) pokrenuo da instaliram i ono prc kaze ne mere :( Zato sam odmah napisao da se jos neko ne zaebe... A i ko mi je kriv kad ne citam :D
A JA sam pre neki dan Instalirao kad ono:Windows se penje ali samo da Crne slike gde pise Windows i onda...nista se ne desava jedno 5-6 sekundi,pa onda se sam restartuje i tako 2 sata-E onda sam morao ponovo da Instaliram Windows!:frown:
@Moderator
Ako moze da se skloni ovaj Link da ne bi i drugi imali Problema kao i ja!!!
SORRY!
 
Ja sam bas pre neki dan citao za taj Service Pack 3, i uopste ga ne hvale.Nestabilan je i racunar se cesto restartuje posebno kod korisnika AMD maticnih ploca.Ja i dan danas koristim Service Pack 1 i nemam nameru da ga menjam jer mi sve radi perfektno.Dok je postojao samo Service Pack 1 niko se nije zalio.Ali to nije slucaj sa Service Pack-om 2 i 3 (mnogi se vracaju na Service Pack 1).
 
glupost.
Meni je SP 2 radio besprekorno a i ovaj SP3 mi ne pravi nikakve probleme.
Jedino sam morao ponovo da reinstaliram drajvere za video kartu.

P.S.
SP 2 je pravio probleme kod onih koji su pokusavali da ga instaliraju na "zivu" verziju. To se nikako ne radi. SP2 mora obavezno da ide na sveze formatiran sistem. To je cak i preporuka Microsofta na njihovom sajtu.
 
Poslednja izmena:
Svasta...pa sta ispada sad?Da su programeri u microsoft-u degeni??Mozda Win ima gresaka,u ostalom nista nije savrseno,ali da sa SP napravi jos vecu stetu to cistno sumnjam.Mozda neki RC,ali finalna verzija jako tesko ;)
Moze da ima neku manu koju predhodna verzija nema,ali siguno je mnogo falinki regulisno iz predhodne ver.,plus dodaci i poboljsanja,sto i jeste cilj.
To je kao kad neko kaze golf trojka je losiji od dvojke,ili cetvorka od trojke...Kako to moze da bude?
 
Poslednja izmena:
pa sto se tice golfova imam i dvojku i cetvorku i veruj mi da je dvojka kvalitetnija od cetvorke a sto se tice sp3 normalno da su ispravljeni svi bagovi koji je imao sp2,instaliran i super radi cak mi se cini da je dobio komp i u brzini.
 

Back
Top