uh....100% nepotrebno...pa nismo klinci

It's a bravery to...

Zainteresovan član
Poruka
347
zaljubiti se u prijatelja....kada on ocigledno nije zainteresovan--nepotrebno, ne bih nikome prepoprucila.
Kako se druziti s nji i sa drugim prijateljima posle svega? hm.....:confused:

oh da da ....rekla sam mu zna on to....interesantno....Kao odrasla osoba pokusavam da ga iskuliram....ali onda dolazi do problema, kao ne razume zasto sam takva!!! Mislim da li su svi muskarci tako glupi ili se samo prav svinje ??
Ali dan je prelep, uzivam i pokusacu da nastasvim sa kuliranjem cele situacije, pa cak i toga da celo drustvo zna sta se desava, i ko oseca sta za koga ....i tako to :-)

Idem da se bavim sportom .....prija
 
Poslednja izmena:
jel tebi to prija sto je on zaljubljen u tebe ili mi s cini?mislim da ces uspjet da ga kuliras jos nekliko dana do nedelju.opusti se ,uzivaj.

ili mozda nijesam ukapirala ti si zaljubljena a on nije..?!ne bih smjela da postujem u vakom stanju......al ocu samo da pomognem...hik..
 
Poslednja izmena:
zaljubiti se u prijatelja....kada on ocigledno nije zainteresovan--nepotrebno, ne bih nikome prepoprucila.
Kako se druziti s nji i sa drugim prijateljima posle svega? hm.....:confused:

oh da da ....rekla sam mu zna on to....interesantno....Kao odrasla osoba pokusavam da ga iskuliram....ali onda dolazi do problema, kao ne razume zasto sam takva!!! Mislim da li su svi muskarci tako glupi ili se samo prav svinje ??
Ali dan je prelep, uzivam i pokusacu da nastasvim sa kuliranjem cele situacije, pa cak i toga da celo drustvo zna sta se desava, i ko oseca sta za koga ....i tako to :-)

Idem da se bavim sportom .....prija
pa sto je on glup i svinja? sta si ti ocekivala? kako treba da se ponasa covek koji ne moze da ti uzvrati? ***. :-(
 
zaljubiti se u prijatelja....kada on ocigledno nije zainteresovan--nepotrebno, ne bih nikome prepoprucila.
Kako se druziti s nji i sa drugim prijateljima posle svega? hm.....:confused:

oh da da ....rekla sam mu zna on to....interesantno....Kao odrasla osoba pokusavam da ga iskuliram....ali onda dolazi do problema, kao ne razume zasto sam takva!!! Mislim da li su svi muskarci tako glupi ili se samo prav svinje ?? Ali dan je prelep, uzivam i pokusacu da nastasvim sa kuliranjem cele situacije, pa cak i toga da celo drustvo zna sta se desava, i ko oseca sta za koga ....i tako to :-)

Idem da se bavim sportom .....prija

oni koji nisu glupi prave se svinje. oni koji su vec svinje ujedno su i glupi. pa vidi koja varijanta ti vise odgovara :mrgreen:
 
e malo mi to nezahvalno....ljubav je ozbiljna stvar i kad se neko zaljubi u tebe treba biti pazljiv prema toj osobi da je ne bi jako povredio...uostalom, svi koji su bili zaljubljeni u mene (da sam to znala) a nisam mogla da im uzvratim gledala sam da ostanemo dobri koliko god mozemo i nikad ih nisam potcenjivala ni vredjala....pa treba da se osecas polaskano....
 
zaljubiti se u prijatelja....kada on ocigledno nije zainteresovan--nepotrebno, ne bih nikome prepoprucila.
Kako se druziti s nji i sa drugim prijateljima posle svega? hm.....:confused:

oh da da ....rekla sam mu zna on to....interesantno....Kao odrasla osoba pokusavam da ga iskuliram....ali onda dolazi do problema, kao ne razume zasto sam takva!!! Mislim da li su svi muskarci tako glupi ili se samo prav svinje ??
Ali dan je prelep, uzivam i pokusacu da nastasvim sa kuliranjem cele situacije, pa cak i toga da celo drustvo zna sta se desava, i ko oseca sta za koga ....i tako to :-)

Idem da se bavim sportom .....prija

Ocigledno, nikako se ne druziti s nji i sa drugim prijateljima posle svega.
 
sledeci put kada se zaljubis u drugara,nikako nemoj da mu kazes....to je glupost najveca...postoje drugi nachini za 'vatanje drugara...
ja sam bila u ekipi sa mojim dechkom/muzem(nevenchanim) godinu dana i eto,smotali smo se posle jedne nove godine,sasvim sluchajno(sa moje strane planirano) i eto i dalje smo zajedno....vec tri godine a zivimo zajedno vec dve ipo...
mada ja nisam bila do tada bas zaljubljena nego sam se samo lozila na njega,a zaljubili smo se posle oboje
prvo smo se kao krili od ostalih,ali nisu oni glupi,znali su...posle su postali ljubomorni svi redom,pa su spletkarili...jaki mi prijatelji :roll:
 
sledeci put kada se zaljubis u drugara,nikako nemoj da mu kazes....to je glupost najveca...postoje drugi nachini za 'vatanje drugara...
ja sam bila u ekipi sa mojim dechkom/muzem(nevenchanim) godinu dana i eto,smotali smo se posle jedne nove godine,sasvim sluchajno(sa moje strane planirano) i eto i dalje smo zajedno....vec tri godine a zivimo zajedno vec dve ipo...
mada ja nisam bila do tada bas zaljubljena nego sam se samo lozila na njega,a zaljubili smo se posle oboje
prvo smo se kao krili od ostalih,ali nisu oni glupi,znali su...posle su postali ljubomorni svi redom,pa su spletkarili...jaki mi prijatelji :roll:

wow....upravo mi se to sve desava, spletkarenje i ljubomora....ali nisam bas ni ja zaljublena, ali kao sto ti rece oboje se lozimo jedno na drugo, ali kako su to ostali saznali onda se on promenio, i onda kao ja luda u svemu tome....ali ono kuliram situaciju sada; najsmesnije je sto on uvek pocne da se lozi kada ga ignorisem (staro dobro pravilo), mada mi je dosadilo da izigravam budalu u drustvu...kaos to rekoh, pa nismo klinici
 
wow....upravo mi se to sve desava, spletkarenje i ljubomora....ali nisam bas ni ja zaljublena, ali kao sto ti rece oboje se lozimo jedno na drugo, ali kako su to ostali saznali onda se on promenio, i onda kao ja luda u svemu tome....ali ono kuliram situaciju sada; najsmesnije je sto on uvek pocne da se lozi kada ga ignorisem (staro dobro pravilo), mada mi je dosadilo da izigravam budalu u drustvu...kaos to rekoh, pa nismo klinici

Niste klinci..ae na teenejdzere
 

Back
Top