Najbolja kampanja

Ko?


  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .
inace, najbolji su novi spotovi DS-a, skinuli su sanaderovu foru, sa kretanjem napred...
i vucicev 'na tvojoj strani'...mislio sam da je jbn dzingl na mtv adriji.
pametno su odradili...nema njegove face da iritira, a simon& garfinkel idu iza...
 
Radikali ovog puta imaju najbolju kampanju,LDP je podbacio,DSS ima kampanju za debile,a DS je neočekivano mlak u odnosu na predsedničke izbore,možda zato što nije Manekenova lična fotelja u pitanju.
 
Radikali ovog puta imaju najbolju kampanju,LDP je podbacio,DSS ima kampanju za debile,a DS je neočekivano mlak u odnosu na predsedničke izbore,možda zato što nije Manekenova lična fotelja u pitanju.
jeste.

shilji dalje...:lol:
bzv...nejasna poruka...

a za ds sam skoro po bilbordima mislio da su reklame za deterdzent

ameri dobro odradili radikalima
 
Radikali ovog puta imaju najbolju kampanju,LDP je podbacio,DSS ima kampanju za debile,a DS je neočekivano mlak u odnosu na predsedničke izbore,možda zato što nije Manekenova lična fotelja u pitanju.

Radikali imaju jacu kampanju, ali Toma mora vise da se sminka i da se malo nasmeje.
LDP ima potencijalno dobru kampanju, samo dok Ceda nauci govor tela koji sad prilicno lose praktikuje....
DS ima uobicajenu "ja sam vas ortak i prijatelj iz kraja" kampanju....
 
svi su neprirodno patetično ljigavo smešni, a LDPa se plašim kad svi ko klonovi tapšu, ebote armija teletabisa. baš me panika neka uhvati da ne bude svuda tako. jezivo.

a Vučić i 'S&G' komedija. prevrno sam se. i na ono 'danas su dedi oteli penziju' hahahaha

edit: realno, reklamni spotovi su za debile. ako tebi treba Tadić da natrabunja sve stavke prosperiteta onako ko drvena Marija kojoj ističe rok trajanja za tri sekunde pa sve mora unoseći se i sa ljigavim ''razumevanjem'' da saopšti, ili Toma-Todorović, ko Menelaj i Agamemnon pomešani sa duhom Hamletovog oca koje je 'all around them'...
ako ljudi ne kontaju gde je istina, džabe svi spotovi ovog sveta.
 
Poslednja izmena:
Kad bi mene neko pitao (a ne pita me) ja bih zabranila politički marketing (reklame, plaćene termine). Debate uživo i izveštaj u informativnim emisijama o skupovima su sasvim dovoljan način da stranke predstave svoje političke programe. Rasipanje para ni za šta.

Ne znam da li neko prati američke "prajmeris". Neverovatno u šta izborni proces može da se pretvori...
 
A realno OK im je ta reklama i meni se svidja. Samo se postavlja pitanje zbog koga su srušeni mostovi ali nema veze, da ne skrećem sad sa teme :mrgreen:
Sviđa mi se reklama SPS-a sa onim penzosima u parku. Od DS-a najviše volim onu gde se Tadić šeta kroz neki park, ima dosta klinaca pa mi se zato sviđa. Nažalost ne prija mi stil reklama LDP-a mada se mora priznati da su kvalitetne. Vojine isto ne ostavljaju utisak na mene, ima jedna gde mnogo urla i baš mi se ne sviđa :lol:
 
Jedina reklama koja mi se svidja jeste ona za Vucica sve ostale su od prosecnih pa do otuznih.
DSS ima ubedljivo najjadnije reklame posebno ona sa Kostunicom kad se dernja, tako i DS ima par imbecilnih reklama.
 
OK mi je bio onaj spot SRS-a "Chekam pobednika..." Medjutim, onaj sa Mirchicem i onom plavushom mi je delovao uzhasno glupavo.
Ponajvishe, zahvaljujuci onoj rechenici te plavushe : "Budzet Vojvodine je budzet gradjana Vojvodine, a ne budzet za korupciju."... :roll:
Ala to zvuchi..."mashtovito-u-pokushaju" :rolleyes:

Mada sam navikao na tu radikalsku prichu : "Mi znamo da ste svi vi inteligentni, obrazovani, sposobni, lepi, zgodni, ku'ati, bla bla bla...nego vam ovi lopovi na vlasti ne daju da to pokazhete, sunce li im korumpirano." :roll:

Mozhda josh gori mi je onaj "trip" Chedinih pionira, kako su oni, shatro, skovali neku melodiju, koja im fino prati spotove. :roll:
Pa to se jedva mozhe i nazvati melodijom.

Od ostalih spotova, svi su mi i previshe providni.
Verovatno usled navike slushanja iste priche, iznova i iznova, svaki put.
 
A realno OK im je ta reklama i meni se svidja. Samo se postavlja pitanje zbog koga su srušeni mostovi ali nema veze, da ne skrećem sad sa teme :mrgreen:
Sviđa mi se reklama SPS-a sa onim penzosima u parku. Od DS-a najviše volim onu gde se Tadić šeta kroz neki park, ima dosta klinaca pa mi se zato sviđa. Nažalost ne prija mi stil reklama LDP-a mada se mora priznati da su kvalitetne. Vojine isto ne ostavljaju utisak na mene, ima jedna gde mnogo urla i baš mi se ne sviđa :lol:

mostovi su sruseni jer nismo hteli da izdamo nasu zemlju nismo hteli da prihvatimo okupaciju NATO Pakta i otcepljenje kosova od srbije. zato smo bombardovani i zato su mostovi sruseni.

da su sruseni zbog radikala i spsa valjda bi vama zapad vratio kosovo ali nije sto znaci da smo bombardovani i napadnuti zato sto nismo hteli da prihvatimo okupaciju i rasparcavanje sopstvene drzave.

drugo ovde se ne prica o tim srusenim mostovima vec o novim koji su trebali biti izgradjeni u beogradu a nisu. prica se o gazeli koju demokrate renoviraju vec 8 godina al nikako da to urade.
 

Back
Top