Dokle ce da vladaju Srbijom ne SRBI?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Stvarno nema smisla vise... Svuda u svetu vlada svoj covek, samo kod nas vladaju ne SRBI...
Dokle bre vise???
Zasto svuda u svetu ima zakon da u svoju drzvu smeju samo svoji ljudi da vladaju a kod nas ne?

Ovi poturceni i po mesani shugavi Hrvati, CG, i tako zvani Muslimani i prodate duse odlucuju o nasoj Srbiji dokle vise?:evil::shock:
 
Poslednja izmena:
Stvarno nema smisla vise... Svuda u svetu vlada svoj covek, samo kod nas vladaju ne SRBI...
Dokle bre vise???
Zaso svuda u svetu ima zakon da u svoju drzvu smeju samo svoji ljudi da vladaju a kod nas ne?

Ovi poturceni i po mesani shugavi Hrvati, CG, i tako zvani Muslimani i prodate duse odlucuju o nasoj Srbiji dokle vise?:evil::shock:

Pročitaše ovaj tvoj post Amerikanci šeste generacije Arnold Švarceneger (guverner Kalifornije) i bivši gradonačelnik Njujorka Rudi Đulijani i rekoše uglas... Bravo Samanta!!! :) :) :)

I još dodaše:

Ne piše se ne SRBI nego nesrbi
Ne piše se "u svoju državu" nego "u svojoj državi"
Ne piše se "po meshani" nego pomešani
Ne piše se "tako zvani" nego takozvani

Itd. itd...

A moj odgovor bi bio: Verovatno zato što neki od tih ne SRBA bolje govore i pišu srpski od tebe :lol:
 
Poslednja izmena:
Pročitaše ovaj tvoj post Amerikanci šeste generacije Arnold Švarceneger (guverner Kalifornije) i bivši gradonačelnik Njujorka Rudi Đulijani i rekoše uglas... Bravo Samanta!!! :) :) :)

I još dodaše:

Ne piše se ne SRBI nego nesrbi
Ne piše se "u svoju državu" nego "u svojoj državi"
Ne piše se "po meshani" nego pomešani
Ne piše se "tako zvani" nego takozvani

Itd. itd...

A moj odgovor bi bio: Verovatno zato što neki od tih ne SRBA bolje govore i pišu srpski od tebe :lol:


Ma dobro je..Rauzumes me....To je bitno...:mrgreen:
 
Vidish taki ljudi nemaju sta da traze da vladaju SADjom... Moze samo da sanjaju...:mrgreen:

Da su u SRBIJU danas bi bio Arnold presednik SRBA...:evil:

Ma dobro je..Rauzumes me....To je bitno...:mrgreen:

Pa iskreno da ti kažem...
Kada bih ja bio toliko zadojen patriotizmom, nacionalizmom, a pre svega šovinizmom (tema o Židovima) i kada bih iznosio takva mišljenja kao ti, onda bih se pre svega potrudio da nučim svoj jezik i ove postove bih pisao ćirilicom...

Ali, dobro, niko nije savršen... :shock:
 
...Amerika nije Balkan - problem balkanskih naroda je sto su oni pre svega lojalni svom plemenu a ne svojoj drzavi...radije ce se odluciti za najgoreg iz svog plemena nego za najboljeg iz drugog plemena cak i ako je to na stetu drzave u kojoj zive....zato nam je ovako kako nam je

Tvoje razmishljanje je ok...Sam,o da ti dodam...SAD ima vise stranaca iz Arapskih zemalja i sve vishe muslimane se okupljaju tamo...Za neku godinu imace veci balkan u SAD
samo polako....
 
Poslednja izmena:
Pa iskreno da ti kažem...
Kada bih ja bio toliko zadojen patriotizmom, nacionalizmom, a pre svega šovinizmom (tema o Židovima) i kada bih iznosio takva mišljenja kao ti, onda bih se pre svega potrudio da nučim svoj jezik i ove postove bih pisao ćirilicom...

Ali, dobro, niko nije savršen... :shock:

Па искрено да ти кажем...
Када бих ја био толико задојен патриотизмом, национализмом, а пре свега шовинизмом (тема о Жидовима) и када бих износио таква мишљења као ти, онда бих се пре свега потрудио да нучим свој језик и ове постове бих писао ћирилицом...

Али, добро, нико није савршен...само за тебе…
 
Па искрено да ти кажем...
Када бих ја био толико задојен патриотизмом, национализмом, а пре свега шовинизмом (тема о Жидовима) и када бих износио таква мишљења као ти, онда бих се пре свега потрудио да нучим свој језик и ове постове бих писао ћирилицом...

Али, добро, нико није савршен...само за тебе…

E, super si ovo prepisao (ili -la), hajde sada isto to ali nešto samostalno, može? :lol:
 
Pa shta da se ochekuje kad nam 90% politichara ima strane pasoshe..nijma Srbija i nije prva opcija tako da ih boli patka shta ce ovde da se desi..oni uvek mogu da zapale u Francusku,Madjarsku,Englesku,Hrvatsku..itd.
I kad se to spomene kao chinjenica onda je to kao shovinizam:)..da da,..vazi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top