Miskovic

Uzas :shock:
Generalno, ne možeš da izađeš iz kuće, a da Miškoviću ne daš bar (skromno) 200din :roll: ali kako on finansira sve i svakoga ne vidi se kraj njegovom monopolu, jer nema nikoga da mu stane na put.
 
Na Zapadu (znam za Holandiju) postoje najmanje tri razlicita lanca supermarketa za bogate, srednjestojece i one na socijali. Svako bez problema i kompleksa ide onamo gde mu odgovara, roba ionako nije stoposto razlicita, moze se podneti i ona najjeftinija.

Mozda nam trebaju radnje za bogate, mada mislim da grcki lanac supermarketa kod nas vec ima vise cene.
 
Koji je to grcki lanac supermarketa :O

nego, miskovic je jedna stoka od coveka koja direktno krade novac iz dzepova gradjana, dok je kostunica na vlasti on ce postojati... E pa vi sami prosudite :roll:
 
Na Zapadu (znam za Holandiju) postoje najmanje tri razlicita lanca supermarketa za bogate, srednjestojece i one na socijali. Svako bez problema i kompleksa ide onamo gde mu odgovara, roba ionako nije stoposto razlicita, moze se podneti i ona najjeftinija.

Mozda nam trebaju radnje za bogate, mada mislim da grcki lanac supermarketa kod nas vec ima vise cene.
problem je u nasem mentalitetu,mi i kad nemamo pare idemo u luksuzne objekte da bi nas "videli",a ne zato sto kupujemo nesto:D:D:D
sta da radimo...takvi smo mi Srbi:lol:
 
a da li ste se zapitali ko stoji iza miskovića,zašto je pred kraj 2002 dinkić pred nekim stranim investitorima pljuvao đinđića da kao premijer slabo radi,bacakao oči na premijersku fotelju?
a sta su dinkić i mišković?
 
Ja se neshto ne secam da je neko iz DSS-a bio pochasni gost otvaranja Delta Sitija..nego drug nam zamenik premijera...a iz koje beshe ono stranke on?
 
mene zanima kako je taj bandit zaradio svoje prve vece pare?jedino me to zanima.

kod miloševića,jel ti sad jasno?zasto ga zbog toga nije đinđić uhapsio nego pustio čedu i zemunce da ga drže u šahtu pa da se narko dileri i sve ostalo iz medveđe,naseljeni u zemunu zajedno sa beogradskim dramaturgom č.j. tale oko love?
 
na koji nacin je zaradio?sta je to on uradio kad je cela srbija gladovala i gledala kako da prezivi?i drugo zasto tog lopova,tiranina i bandita ne uhapse?ako ga ne hapse znaci li da su svi oni u foteljama njegovi saucesnici?da li to znaci isto da su svi lopovska burzoazija?
 
niko nema ništa protiv da ldpovci predvodjeni drogiranim dramaturgom navale u grocku na radnu akciju u junu pa da oberu trešnje ,kada su miška držali u šahtu a lider ima dobio 5 m dm
 

Back
Top