Hrvatska braca...

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
усташки графити на седишту епископије спц у шибенику

БЕОГРАД - На зиду седишта епископије Српске православне цркве у Шибенику јутрос су осванули усташки графити, саопштила је СПЦ и нагласила да тај вандалски чин представља претњу српској цркви, Србима у Шибенику и далматинској епархији СПЦ.

У саопштењу, СПЦ наводи да су на зиду седишта епископије исписане увредљиве поруке "Усташка младост", "Вуковар","Србе на врбе" и други графити.

СПЦ истиче да су ове "претње" пријављене полицији.

izvor

хрватски навијачи напали навијаче звезде у селу бобота

АГРЕБ - Неколико десетина навијача хрватских фудбалских тимова, наоружаних бакљама и боцама, упало је данас око подне на редовну годишњу скупштину навијача Црвене звезде у селу Бобота крај Вуковара, дивљачки прекинула скуп и повредила неколико деце и одраслих који су му присуствовали.

Пред крај одржавања скупштине којој су присуствовали и двојица првотимаца Црвене звезде, Душан Баста и Ђорђе Туторић, у дворану су упали хрватски навијачи и почели да дивљају, нападајући учеснике скупа.

Према исказима вуковарске полиције, петоро деце која су на скуп дошла у пратњи родитеља, и једно одрасло лице су повређени у нападу. Полиција је привела двојицу нападача који су напали полицајце приликом покушаја да спрече упад хулигана на скуп.

У полицији истичу да је тридесетак млађих лица у Боботу дошло у неколико возила осијечких регистарских таблица. Десетак њих успело је да пробије блокаду и уђе у дворану, при чему су се сукобили с учеснициам скупа. Употребили су ракете, разбијали пивске боце и превртали инвентар у дворани. У нереду је оштећено и једно возило са осијечким таблицама.

Још није потврђено којим навијачким групама припадају хлигани, али се зна да је напад неколико дана раније најављиван преко интернета. Поједини медији почели су нагађати да је гро нападача из редова "Кохорте", навијача Осијека, али и "Бед блу бојса", навијача Динама, и "Ултраса", навијача винковачке Цибалије.

Један анонимни припадник осијечке "Кохорте" за Јутарњи лист је потврдио да су они напали "Делије" и тако спречили ширење велкикорспске идеје у Хрватској, јер су, према њиховим речима, "Делије" познати као најекстремнија и најрадикалнија навијачка група у Србији.

izvor

Ovo se u Srbiji ne desava!
 
u srbiji se nazalost desava ovo:
w21507_6.jpg
 
ne, meni samo nije jasno kako i zasto na ustashko sranye, neko postavi sliku gore.
mislim, treba biti mozak za tu korelaciju, indeed

Slika jasno govori i pojasnjava kolika je toleracija Srba u odnosu na ono sto se u hrvatskoj desava. Najbolji primer ti je sto ovde SRS zovu sovinistima, a u Hrvatskoj je na vlasti nekadasnja fasisticka HDZ i to niko ne spominje!
Dosta mi je da se ja nekom izvinjavam i oprastam dok mi taj isti lupa samare i pluje me!
 
ne, meni samo nije jasno kako i zasto na ustashko sranye, neko postavi
mislim, treba biti mozak za tu korelaciju, indeed
treba, indeed...
...ali kad vec nemas, objasnjenje specijalno za tebe: dok se u srbiji mlatara sahovnicama, prodaje zemljiste i zavod za udbenike tudjmanovim miljenicima, dotle oni rade ono sto rade ...

i da, smeta mi sahovnica - ima bar 700.000 razloga za to.
 
усташки графити на седишту епископије спц у шибенику

БЕОГРАД - На зиду седишта епископије Српске православне цркве у Шибенику јутрос су осванули усташки графити, саопштила је СПЦ и нагласила да тај вандалски чин представља претњу српској цркви, Србима у Шибенику и далматинској епархији СПЦ.

У саопштењу, СПЦ наводи да су на зиду седишта епископије исписане увредљиве поруке "Усташка младост", "Вуковар","Србе на врбе" и други графити.

СПЦ истиче да су ове "претње" пријављене полицији.

izvor

хрватски навијачи напали навијаче звезде у селу бобота

АГРЕБ - Неколико десетина навијача хрватских фудбалских тимова, наоружаних бакљама и боцама, упало је данас око подне на редовну годишњу скупштину навијача Црвене звезде у селу Бобота крај Вуковара, дивљачки прекинула скуп и повредила неколико деце и одраслих који су му присуствовали.

Пред крај одржавања скупштине којој су присуствовали и двојица првотимаца Црвене звезде, Душан Баста и Ђорђе Туторић, у дворану су упали хрватски навијачи и почели да дивљају, нападајући учеснике скупа.

Према исказима вуковарске полиције, петоро деце која су на скуп дошла у пратњи родитеља, и једно одрасло лице су повређени у нападу. Полиција је привела двојицу нападача који су напали полицајце приликом покушаја да спрече упад хулигана на скуп.

У полицији истичу да је тридесетак млађих лица у Боботу дошло у неколико возила осијечких регистарских таблица. Десетак њих успело је да пробије блокаду и уђе у дворану, при чему су се сукобили с учеснициам скупа. Употребили су ракете, разбијали пивске боце и превртали инвентар у дворани. У нереду је оштећено и једно возило са осијечким таблицама.

Још није потврђено којим навијачким групама припадају хлигани, али се зна да је напад неколико дана раније најављиван преко интернета. Поједини медији почели су нагађати да је гро нападача из редова "Кохорте", навијача Осијека, али и "Бед блу бојса", навијача Динама, и "Ултраса", навијача винковачке Цибалије.

Један анонимни припадник осијечке "Кохорте" за Јутарњи лист је потврдио да су они напали "Делије" и тако спречили ширење велкикорспске идеје у Хрватској, јер су, према њиховим речима, "Делије" познати као најекстремнија и најрадикалнија навијачка група у Србији.

izvor

Ovo se u Srbiji ne desava!
eh svašta (ovo boldano)

a šta reć nego kreteni ...

pohapsit i osudit ove što su tukli djecu a ova škrabala ošinut po džepu.... pa da vidiš kak će biti mirni :mrgreen:
zajedno s ovima što po vukovaru svašta pišu na ćirilici i tuku klince po đačkim domovima ali to se eto ne prenosi :rolleyes:
 
a ovde pocelo da se banuje ko u vreme staljina...cim neko gukne nesto sto nije lepo,odma strajinja:) banovic mislim,jeli:)
nekazem da netreba tako,ali nisam navikao.....mislim,srpski forumi su po redu i kulturi izrazavanja bili odmah iza divljeg zapada...u vreme kauboja,naravno:):)
 
a ovde pocelo da se banuje ko u vreme staljina...cim neko gukne nesto sto nije lepo,odma strajinja:) banovic mislim,jeli:)
nekazem da netreba tako,ali nisam navikao.....mislim,srpski forumi su po redu i kulturi izrazavanja bili odmah iza divljeg zapada...u vreme kauboja,naravno:):)
Ako ti je do divljeg zapada poseti INDEX.hr.forum, da vidiš pljuvačine po Srbima
 
a ovde pocelo da se banuje ko u vreme staljina...cim neko gukne nesto sto nije lepo,odma strajinja:) banovic mislim,jeli:)
nekazem da netreba tako,ali nisam navikao.....mislim,srpski forumi su po redu i kulturi izrazavanja bili odmah iza divljeg zapada...u vreme kauboja,naravno:):)

Aha, ma da ovde je cenzura, pa zato i ima toliko Hrvata, Muslimana, Mađara, Šiptara, Crnogoraca i svih ostalih...

A ti lepo skokni malo na najpopularnije hrvatske ili muslimanske forume da vidiš kakva je tamo demokratija...
Nema ni bana ni upozorenja, čak i stižu pohvale sa svih strana... ali samo dok pljuješ po Srbima...
Ako kreneš u kontru... e onda dobiješ "doživotni ban" uz popriličnu količinu psovki i najvećih uvreda...

Zato sledeći put, prvo skoči pa reci "hop" ili u prevodu, vidi kako je u tuđem dvorištu pre nego što kreneš da čistiš ovo naše...
 
a ovde pocelo da se banuje ko u vreme staljina...cim neko gukne nesto sto nije lepo,odma strajinja:) banovic mislim,jeli:)
nekazem da netreba tako,ali nisam navikao.....mislim,srpski forumi su po redu i kulturi izrazavanja bili odmah iza divljeg zapada...u vreme kauboja,naravno:):)

dobra je Krstarica

ovaj "za dom spremni" je odavno zaslužio ne da ga banuju nego da mu "konfiskuju" komp:lol:
 
Kyo, ovaj tvoj zemljak mora da je iz Hrvatske Radikalne Stranke :) ;)

NA SVU SREĆU NIJE MI ZEMLJAK

dotični je iz Tomislavgrada tj. Duvna....dakle iz Hercegovine :arrow:BiH a to nije Hrvatska!

a ovo za Hrvatsku radikalnu stranku

ja bi to više nazvao pravim imenom Hercegovačka separatistička stranka - ustašoidna frakcija iste:idea:

toliko o tome

a sad nije red da govorimo o "čoveku" koji više nije sa namapošto ne može da se brani (mada verovatno se i nebi branio drukčije osim da mi preti kako da će me išamarati kad me nađe jer sam ja za njega hrvatski izdajnik - strani plaćenik ,... dakle demagogija veoma slična SRS-u po njegovom viđenju sveta ):mrgreen::rolleyes:
 

Back
Top