Dexter

El Caballero

Aktivan član
Poruka
1.661
Apsolutno originalna i fantastichna serija.
Radi se o forenzicharu koji ima nagon za ubijanje, ali je uz pomoc ochuha koji je bio pandur usmerio taj nagon na ubijanje ubica, uglavnom serijskih! Do sada postoje zavrshene 2 sezone po 12 epizoda, ali bice ih josh. Ko zheli da se uveri u kvalitet nek pogleda samo kako je serija ocenjena na IMDB.

http://www.imdb.com/title/tt0773262/

dexter-season-two-promo-picture.jpg
 
Odlična i originalna serija ... Ustvari jako dobro prikazana svaka svetla i tamna strana čovečije duše .... Naša borba izmedju dobra i zla .... Dekster je moj apsolutni favorit.
 
ха ха хаа ха . . и ја таман помисли` да је Декстер цртани тема :dash:

Xa xa!
Skontala sam da je neka serija ali nisam čula za nju,imala sam i knjigu sa nekim ubicom Dexterom...
Jako dobra knjiga je bila,samo što je nisam pročitala do kraja....
Ima li ovde neko ko čita knjige?;)
 
Toliko je dobra da je nisi procitala do kraja?
Koliko znam, za sad postoje 3 knjige: Darkly Dreamer Dexter, Dearly Devoted Dexter i Dexter in the Dark.
Procitao sam prve dve. Posle prve sezone, radnja serije ne prati radnju knjige...
 
Poslednja izmena:
Toliko je dobra da je nisi procitala do kraja?
Koliko znam, za sad postoje 3 knjige: Darkly Dreamer Dexter, Dearly Devoted Dexter i Dexter in the Dark.
Procitao sam prve dve. Posle prve sezone, radnja serije ne prati radnju knjige...

Ma ne.....Radila sam praksu u knjižari,pa sam završila godinu a knjiga je ostala nepročitana.......;)
A knjigu sam počela čitati jer imam druga kojeg zovu Dexter pa sam zato počela čitati,a knjiga je kasnije ostala nepročitana...
Ova tema me je podsetila na to,tako da ću verovatno ponovo početi čitati.....
 
Poslednja izmena:
Одгледао сам целе три сезона, и серија је фантастична.
Декстер ми је омиљен лик из серије поред Хоча из Criminal Minds-а.
Једва чекам четврту сезону.
 

Back
Top