Zenska iskustva-pomoc!

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Zanima me kakva stimulacija treba vasim partnerima da bi postigao punu erekciju? Brine me to sto mogu potpunu erekciju da ostvarim najcesce kroz direktnu stimulaciju, a vrlo rijetko samo kroz vizuelnu, dodire, poljupce i sl.

Hvala unaprijed na odgovorima jer mi stvarno mnogo znace.
 
... a bila sam i sa tipom kome je stimulacija bila da slusa i da govori neke seksi stvari... i sa jednim kome nije pomagala nikakva stimulacija ...bar kada je bio u mom drustvu :( tako da ako imas neke dileme, mozda je bolje da razgovaras sa strucnjakom/specijalistom...
 
razlichite ljude pale razlichite stvari...
evo, ovih dana u novinama chovek mozze svashta da prochita.
upropaste ti praznik.

sve dok ti se dizze, pa makar ga i kranom dizao, sve je u redu.
tako ja to barem mislim.

inache, meni bi dobro doshao neki kran...
izgleda da sam malo proshirila gabarite, zajedno sa vidicima. :D
 
Zanima me kakva stimulacija treba vasim partnerima da bi postigao punu erekciju? Brine me to sto mogu potpunu erekciju da ostvarim najcesce kroz direktnu stimulaciju, a vrlo rijetko samo kroz vizuelnu, dodire, poljupce i sl.

Hvala unaprijed na odgovorima jer mi stvarno mnogo znace.

Moj mene samo ugleda. A k.... brige ne trpi. Ako stalno očekuješ nešto spektakularno, ili loše, ili si napet, pa to radiš reda radi, mrka kapa. Uživaj, bez razmišljanja o načinu. Ili traži novu partnerku. Ili uživaj na način na koji možeš i ne pravi pitanje zašto i kako. Opusti se. A i šta fali direktnoj stimulaciji?
 
Probaj bičeve i lance. Ako to ne upali probaj šutiranje, gaženje, šamaranje....
Ako ništa ne upali, probaj da promeniš pol.
Ako baš ništa ne pomaže postani filozof-kome su još potrebne žene, stimulacija, dizanje....
 
pa nishta!
upravo o tome se i radi....
zamisli da mu se digne svaki put kad pomisli na nju, ili vidi dobre sise ili shta god...
pa onda bi svi mushkarci ishli ulicom sa shlemom na glavi - ****** bi im non stop lupao o chelo....
ovako, treba malo trljnuti, pa da pochnemo... :D

:D:D:D Samo da ja ovoj mojoj to objasnim, posto ona misli otprilike cim se skine da ja treba da krenem u akciju (biva i to ali ga nekada treba malo protrljati). A problem je i to sto smo vrlo rijetko sami i to u ne bas idealnim uslovima tako da nikada nismo potpuno opusteni.
 
Poslednja izmena:
Zanima me kakva stimulacija treba vasim partnerima da bi postigao punu erekciju? Brine me to sto mogu potpunu erekciju da ostvarim najcesce kroz direktnu stimulaciju, a vrlo rijetko samo kroz vizuelnu, dodire, poljupce i sl.

Hvala unaprijed na odgovorima jer mi stvarno mnogo znace.

ja ne vidim u cemu je problem vazno je da ti imas zelju, volju i da te tvoja zenska privlaci...a dal ce ti se dici odmah il za 2 minuta koga je briga...;)
a tvojoj devojci objasni da moze ponekad da se desi da cim je vidis budes tvrd a nekad treba i malo muvanja, ako ona to ne moz da shvati onda ona ima problem sa svojom sujetom a ne ti;)
 

Back
Top