Ozbiljno pitanje u vezi erekcije.

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Zanima me da li vam je dovoljna vizuelna stimulacija da postignete erekciju ili vam treba i direktna? Tacnije interesuje me da li u toku samog kontakta sa partnerom, ljubljenja dodirivanja, mazenje itd. ostvarujete erekciju ili vam treba i direktna stimulacija na polnom organu?

Zanimaju me i zenska iskustva uopste sve vezano za ovu problematiku.

Stvarno bih bio zahvalan na konkretnim odgovorima jer bi mi pomoc bas dobro dosla.
 
Zanima me da li vam je dovoljna vizuelna stimulacija da postignete erekciju ili vam treba i direktna? Tacnije interesuje me da li u toku samog kontakta sa partnerom, ljubljenja dodirivanja, mazenje itd. ostvarujete erekciju ili vam treba i direktna stimulacija na polnom organu?

Zanimaju me i zenska iskustva uopste sve vezano za ovu problematiku.

Stvarno bih bio zahvalan na konkretnim odgovorima jer bi mi pomoc bas dobro dosla.

E kad ti to ne znas. :lol:
Retko kad je dovoljno samo vizuelno, uglavnom to ide kad ti udje u tvoj prostor i kad se dodirnete. Ali to ti sve ide iz glave i kad osetis da ce biti sexa onda se dize bez obzira na vrstu nadrazaja. A i sve ti to zavisi od niza faktora.
 
E kad ti to ne znas. :lol:
Retko kad je dovoljno samo vizuelno, uglavnom to ide kad ti udje u tvoj prostor i kad se dodirnete. Ali to ti sve ide iz glave i kad osetis da ce biti sexa onda se dize bez obzira na vrstu nadrazaja. A i sve ti to zavisi od niza faktora.

Upravo to, da li je dovoljna vizuelna stimulacija, dodir, rijeci, poljupci i sl. za punu erekciju ili treba i direktna stimulacija?!
 
Па тешко ћеш дочекати да људи крену масовно да ти се отварају и причају о својој/партнеровој ерекцији ако нећеш ни да кажеш зашто те то интересује и шта те мучи. :|

Evo sta me muci:

Brine me to sto mogu potpunu erekciju da ostvarim najcesce kroz direktnu stimulaciju, a vrlo rijetko samo kroz vizuelnu, dodire, poljupce i sl.
 
Evo sta me muci:

Brine me to sto mogu potpunu erekciju da ostvarim najcesce kroz direktnu stimulaciju, a vrlo rijetko samo kroz vizuelnu, dodire, poljupce i sl.

Rade, ti mislis da se ostalim muskarcima koplje dize cim vide zenu?
Nema zbog cega da brines, to je sasvim normalno!
Vazno je da ti mozes ostavriti potpunu erekciju.......sada samo vjezbaj, da je naucis sto duze zadrzati!
 
Rade, ti mislis da se ostalim muskarcima koplje dize cim vide zenu?
Nema zbog cega da brines, to je sasvim normalno!
Vazno je da ti mozes ostavriti potpunu erekciju.......sada samo vjezbaj, da je naucis sto duze zadrzati!

E hvala ti mnogo na direktnom odgovoru. Nisam mislio da se odmah dize ali opet malo se osjecam glupo sto mi treba direktan kontakt sa alatkom da bih imao spremno koplje za akciju pogotovo sto djevojka nema neku zelju da me dira u tom predjelu. I da-mrzim kondome to me uvijek ubija u pojam.
 
Evo sta me muci:

Brine me to sto mogu potpunu erekciju da ostvarim najcesce kroz direktnu stimulaciju, a vrlo rijetko samo kroz vizuelnu, dodire, poljupce i sl.

pa to je sigurno normalno.nemoj da se brines.
mada iskreno ja sam mislila da je vecini dovoljna ta vizuelna tj. vizuelna sa dodirima...jer meni bi bilo vrlo neobicno da se ljubim sa momkom ,mazim i dodirujem i kad cekiram stvari da nije ready ..to bi me ubilo u pojam jer bi mislila da me ne voli.
Mozda je pravi nacin da joj kazes sta ti je potrebno da postignes erekciju.
 
Ja stvarno ne znam....
a050.gif
 

Back
Top