Igre za VELIKE MOZGOVE !!!

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Cao drugari, evo me i na forumu igre:) Imam brdo igara naravno moze da se menja sve i svasta okacicu kataloge pa cemo da menjamo ali sada da se vratim temi. Zanimaju me samo igre za sto bi ja rekao VELIKE MOZGOVE a to su igre tipa URU, Sillent Hill, Journi to the centar ... itd ... E sad kako sam napmenuo URU.. dali neko igra ovu igru, i dali je neko presao uopste ? a kasnije cemo pomenutijos neke od ovih malo zamajenih iraga:)

evo nekoliko screenshotova ..

Uru.jpg


URU03.jpg


image02big.jpg


P.S.

Igra je mnogo slozena i zahteva mnogo mozgovanja .. mislim da je vredna pomena .. jeste da nije iz 2008 ali i starije igre imaju dosta dobar skor u ocenama ...
 
igram ja Myst URU (complete chronicles) i vec mi zapelo na tom drugom screenshotu shto si postovao :lol:, odlichna je igrica, intellectually challenging (ili shto bi rek'o ti za velike mozgove :) ).

brate ja sam zapeo takodje na tom drugom, ali imam 10-ak knjiga od kojih nisu pola resene :( Ovde na drugom screenu sam zapeo dole u podrugu nemogu da otvorim ona vrata zatvora gde se stavljaju oni predmeti, a naso sam mapu i nece da prihvati taj redosled.

Neznam sta dalje i kako ...
 
I da volim da teram samo igre iz prvog i drugog lica, a nevolim one klik point i to .. nekako me umaraju .. a imam ih vagon .. Cuo sam da je Agata kristi jako dobra ali neznam dali je klik point ili je prvo ili drugo lice ? Zna li neko mozda ?
 
Sad ste me zainteresovali jer ja volim mozgalice.
Polgedao sam i nasao sam samo ovo
Uru Ages Beyond Myst iSO
Jel to - to ili da trazim nesto drugo?
Napominjem da nista iz Myst serijala nisam igrao.

ne bre neznam sta si naso, ali ako to ima ISO to ti je format koji ja skidam redovno !! za Sony PSP .. :) oni dolaze u iso i cso extenzijama.

trazi dalje, a a ko ne uspes poslacu ti ja igru!:)
 
ja sam preshao i uru i expanziju path of the sheel, ako se dobro setjam da se tako zove. expanzija je josh bolesnija od originala.
postoji jedna expanzija pre nje, return to d`ni, tako neshto, ali nju tada nisam uspeo da nabavim, a sad mi se ne igra vishe :)
bwt, syberia, lepa igra, ali nema mnogo mozganja, preshao oba dela bez mnogo tzimanja
uru i tzeo mist serijal su kraljevi na tom polju...
 
Commandos - Behind Enemy Lines
Igra je iz '98 tako da se moze igrati na win95 i win98
U pitanju je takticka strategija sa 24 mape na kojima grupica specijalaca resava specijalne zadatke.
Sve se mora dobro proracunati i puno puta save-load, na tezim mapama i na dsesetine puta!
Ima i novijih verzija ali njih nisam igrao osim Commandos - Beyond the Call of Duty u kojoj ima
misija u Beogradskom zoo vrtu.

edit:
jedna od omiljenih. syberiu sam igrao ali sam zabagovao kod voza. ipak za syberiu treba dobro poznavati engleski
 
Poslednja izmena:
Evo sta sam ja sve igrala:
1. Alfred Hitchcok: Final cut
2. Art of murder: FBI confidential
3. Aura: Fate of the ages
4. Broken sword 4
5. Broken sword: The sleeping dragon
6. Cleopatra: A queen’s destiny
7. Cold case files
8. Crystal key 2
9. CSI
10. CSI 2: Dark motives
11. CSI 3
12. CSI 4: Hard evience
13. CSI: Majami
14. Culpa innata
15. Echo
16. Jack the ripper
17. Journey to the center of the Earth
18. Keepsake
19. Law and order: Justice is served
20. Myst 3
21. Myst 4
22. Myst 5
23. Mysterious journey 2: Chameleon
24. Nibiru
25. Nostradamus
26. Overclocked
27. Paradise
28. Return to mysterious island
29. Runaway 2
30. Secret of Da Vinci
31. Sherlock Holmes
32. Sherlock Holmes vs Arsene Lupen
33. Sinking island
34. Still life
35. Syberia
36. Syberia 2
37. The moment of silence
38. Treasure island
39. Tunguska
40. Uru
41. Voyage


Od svega toga najdraze su mi Syberia koja ima extra pricu, Paradise je isto lepa, CSI volim malo za relaksaciju, Still life malo mracna, a Myst ubedljivo najteza...
 

Back
Top