Mladi - nadrljali ste SOVINISTI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zeksiv

Ističe se
Poruka
2.186
Mislim da je ljudima više preko glave da slušaju više priče o patriotima i izdajnicima. Njihove vodje Koštunići, Seljići, Rusofilske samoubice i ostali otići će na smetilište istorije, a ko ne na ovim izborima, onda kroz nekoliko godina, čim mladi osete pogubnost šovinističke politike. Biće opet neki OTPOR, koji neće dati da se upropašćava njihova budućnost. Samo što AKO SAD SRBIJA STANE, TREBAĆE JOJ DESET GODINA DA SE POKRENE.
 
Mislim da je ljudima više preko glave da slušaju više priče o patriotima i izdajnicima. Njihove vodje Koštunići, Seljići, Rusofilske samoubice i ostali otići će na smetilište istorije, a ko ne na ovim izborima, onda kroz nekoliko godina, čim mladi osete pogubnost šovinističke politike. Biće opet neki OTPOR, koji neće dati da se upropašćava njihova budućnost. Samo što AKO SAD SRBIJA STANE, TREBAĆE JOJ DESET GODINA DA SE POKRENE.

Sovinisticka politika je najvecim delom izazvana `politikom` komsija, USA i EU prema Srbiji, pa kad se uzroci promene mozda se promeni i ta politika.

Kada je rec o `dobru mladih` zaboravio si rezim na vlasti, valjda su mladi i protiv vlasti i rezimske korupcije, monopola i nepotizma. `Pusku pa u sumu`, tj sada treba graditi nove opcije za sledecih dvadeset godina.
 
Mislim da je ljudima više preko glave da slušaju više priče o patriotima i izdajnicima. Njihove vodje Koštunići, Seljići, Rusofilske samoubice i ostali otići će na smetilište istorije, a ko ne na ovim izborima, onda kroz nekoliko godina, čim mladi osete pogubnost šovinističke politike. Biće opet neki OTPOR, koji neće dati da se upropašćava njihova budućnost. Samo što AKO SAD SRBIJA STANE, TREBAĆE JOJ DESET GODINA DA SE POKRENE.

Mislim da ce Srbija zauvek da se talasa...mislim da ljudi imaju jako,jako kratko pamcenje i uvek cemo se vrteti oko istih tema....kao da nista za sve ove godine nismo naucili...jezivo:x
 
Ja sam odavno uzvikivao da taj vas podmladak finansiran sa zapada dugo cekam...... nemoj zaboraviti da ovde ima jos mladih i nezaposlenih, a ima i onih relativno mladih (u koje i sebe ubrajam) koji imaju i ratno iskustvo....

Imam prijatelje i znamo kroz sta smo sve prosli, a cisto sukob sa takvim kao sto si ti bi bez problema mogao da prodje i goloruko.....

Da znas da sam jednom cizmama razbijao LDP-u tezgu, dok je njih troje samo nemo posmatralo i cutalo.... naravno to sve nije bilo bez razloga, vec zbog kratke prepirke i insinuacije na to sto sam sluzio Otacastvu dva puta !....

...e sad jos i vas cekam, takoreci decurliju koju treba vaspitati, jer se parama ne dobija sve :evil:
 
Mislim da je ljudima više preko glave da slušaju više priče o patriotima i izdajnicima. Njihove vodje Koštunići, Seljići, Rusofilske samoubice i ostali otići će na smetilište istorije, a ko ne na ovim izborima, onda kroz nekoliko godina, čim mladi osete pogubnost šovinističke politike. Biće opet neki OTPOR, koji neće dati da se upropašćava njihova budućnost. Samo što AKO SAD SRBIJA STANE, TREBAĆE JOJ DESET GODINA DA SE POKRENE.

A u čije ime ti govoriš?
Da li si baš siguran da svi mladi misle kao ti???
 
Mislim da je ljudima više preko glave da slušaju više priče o patriotima i izdajnicima. Njihove vodje Koštunići, Seljići, Rusofilske samoubice i ostali otići će na smetilište istorije, a ko ne na ovim izborima, onda kroz nekoliko godina, čim mladi osete pogubnost šovinističke politike. Biće opet neki OTPOR, koji neće dati da se upropašćava njihova budućnost. Samo što AKO SAD SRBIJA STANE, TREBAĆE JOJ DESET GODINA DA SE POKRENE.


mladi ili stari, patriote ili izdajnici, tadic ili seselj...zar vi mislite da mi sami odlucujemo kako cemo i stacemo...pa drugi upravljaju nama EU, UN, amerika, rusija - zar mislite da sami biramo put, oni nam prave puteve i naplatne rampe, mozemo ici njivama i livadama, svakako cemo naleteti negde na ogradu, ali na kraju puta negde moramo platiti putarinu (ko ne plati na mostu plati na cupriji)...ne kazem da je put tadica dobar, niti da je kostunicin los ali jedno je sigurno nikolic i kompanija nas teraju kroz izorane njive i zakrcene puteve...ali ishod i jedno i drugog puta ce biti isti, samo je pitanje: koliko je vremena izgubljeno i koja je cena sve toga...
 
Mislim da je ljudima više preko glave da slušaju više priče o patriotima i izdajnicima. Njihove vodje Koštunići, Seljići, Rusofilske samoubice i ostali otići će na smetilište istorije, a ko ne na ovim izborima, onda kroz nekoliko godina, čim mladi osete pogubnost šovinističke politike. Biće opet neki OTPOR, koji neće dati da se upropašćava njihova budućnost. Samo što AKO SAD SRBIJA STANE, TREBAĆE JOJ DESET GODINA DA SE POKRENE.

kako si dosao do proracuna? ni manje ni vise nego 10
 
Sovinisticka politika je najvecim delom izazvana `politikom` komsija, USA i EU prema Srbiji, pa kad se uzroci promene mozda se promeni i ta politika.

Kada je rec o `dobru mladih` zaboravio si rezim na vlasti, valjda su mladi i protiv vlasti i rezimske korupcije, monopola i nepotizma. `Pusku pa u sumu`, tj sada treba graditi nove opcije za sledecih dvadeset godina.

E neka si rekao . :ok: 11.maj '08 - GOTOVI SU .
 
Ja sam odavno uzvikivao da taj vas podmladak finansiran sa zapada dugo cekam...... nemoj zaboraviti da ovde ima jos mladih i nezaposlenih, a ima i onih relativno mladih (u koje i sebe ubrajam) koji imaju i ratno iskustvo....

Imam prijatelje i znamo kroz sta smo sve prosli, a cisto sukob sa takvim kao sto si ti bi bez problema mogao da prodje i goloruko.....

Da znas da sam jednom cizmama razbijao LDP-u tezgu, dok je njih troje samo nemo posmatralo i cutalo.... naravno to sve nije bilo bez razloga, vec zbog kratke prepirke i insinuacije na to sto sam sluzio Otacastvu dva puta !....

...e sad jos i vas cekam, takoreci decurliju koju treba vaspitati, jer se parama ne dobija sve :evil:

Uuuuuu brate, sad si se grdno zamerio gospodji JE-UROPANKI(sumnjivog morala i pihickog stanja) pod nikom BEZKORISNICKOGIMENA..:roll:.Ali ti si izgleda budala kao i svi mi jer ne "cenish napredak i boljitak koji nam nudi jeeeee-u-rupa", vec si zapeo za svoju Srbiju kao da ti je mati.E svasta....Znas kako, neki ovde tvoje sluzenje Otadzbini smatraju smesnim, kao i nas koji volimo Srbiju. I cuvaj se... oni su verni psi cuvari JEEEE-U-RUPI-JEJE !!:lol::lol::lol:
Tesko si ga tebi....:wink::lol::lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:
Ja sam odavno uzvikivao da taj vas podmladak finansiran sa zapada dugo cekam...... nemoj zaboraviti da ovde ima jos mladih i nezaposlenih, a ima i onih relativno mladih (u koje i sebe ubrajam) koji imaju i ratno iskustvo....

Imam prijatelje i znamo kroz sta smo sve prosli, a cisto sukob sa takvim kao sto si ti bi bez problema mogao da prodje i goloruko.....

Da znas da sam jednom cizmama razbijao LDP-u tezgu, dok je njih troje samo nemo posmatralo i cutalo.... naravno to sve nije bilo bez razloga, vec zbog kratke prepirke i insinuacije na to sto sam sluzio Otacastvu dva puta !....

...e sad jos i vas cekam, takoreci decurliju koju treba vaspitati, jer se parama ne dobija sve :evil:

Ја сам разбио нос дсовцу који је рекао да је Ратко говнара што се није предао. Кува се кува у Србији. Доста црно црвени су нам пили крв.
 
Јадна твоја мајка.

Јадна је твоја. Моја није. Ишутирала је госте из куће који су почели чим су засели за сто, да причају како су хрвати културан народ а Срби варвари. Срећа њихова што нисам ја био присутан. Видели би како дере муса јарца.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top