Stanje u skolama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A oprosti Ana jel te neko tera da nastavljash shkolovanje posle osnovne? Oni su tu zbog nas da nam neshto pokazu, da nam prenesu znanje, a ne da trpe nasu nekulturu i idiotizam! Jesi se mozda zapitala da neko voli profesorski poziv, ili si ono shto pre ih popljuvala? A da onda dode u shkolu i da mu tu istu ljubav unishtavaju moroni neki!

I koje rekao da oni ne mogu da izadu na kraj sa gomilom klipana i lujki koje se tuku po shkoli! Meni ih je samo zao shto to moraju da trpe kada roditelji ne umeju da vaspitaju svoju derlad!

Neki bi jednostavno trebali da polazu IQ test pre nego shto pocnu da dishu!

Secam se odlazim u Francusku i imao sam srecu da prisustvujem jednom njihovom casu, ma to je milina, oni bre prvo se poklone profesoru i zahvale mu na lekciji, a ne ovde ko stoka izlete josh pre kraja casa!
 
Poslednja izmena:
a da nije nas nas kad bi imaliu pltu..oni nasli da se kurce da trajkuju za plate...Ajde mi deca da strajkujemo ne idmeo u skolu pa da vidim od cega ce da zive...Oni su tu da od nas naprave zrele ljude
 
a da nije nas nas kad bi imaliu pltu..oni nasli da se kurce da trajkuju za plate...Ajde mi deca da strajkujemo ne idmeo u skolu pa da vidim od cega ce da zive...Oni su tu da od nas naprave zrele ljude

Ne oni nisu tu od vas da naprave zrele ljude. Vi treba sami da napravite svoju licnost uz asistenciju roditelja. Profesor je da je samo usmeri u pravom putu a ne da vam kreira licnost, tj. zrelost.

I ne strajkuju svi zbog plate, Uostalom zar je pravedno da neko ko siri znanje, obrazuje ima manju platu od nekog tamo cistaca, prodavca? Reci koji obavlja vecu duznost. Uostalom oni su zavrsili fakultete, neko tezi neko laksi, i sada kao zato shto rade u shkoli trebaju da imaju male plate. Znash li ti koliko iznosi prosecna plata uopste. E vidish iznosi 200 evra. A sada su komunalije povecane za 2%. Pa izracunaj koliko je to kada se plati na struju, vodu, hranu itd. I treba da strajkuju, ma treba da ubiju bre jer to je ponizenje nashta se sve trace pare a na nauku ne.

A to shto neko ne voli shkolu ne znaci da mora da im seda na glavu. Eto ja ne volim pasulj pa se ne derem caletu ili ponizavam majku! A to ako se nekome ne ide u shkolu, posle osnovne neka sedi kuci, neka cami ali neka ne pravi budalu od sebe. Broj je ionako u porastu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top