Agent Smith - aluzija na filozofiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Treći dio Matriksa...
Agent Smith se širi čitavim Matriksom...
Koliko li isto to pokušavaju i rl filozofi... ali na mentalnom planu...

Da li taj film spada u obavezno filozofsko ... obrazovanje, da li gledanje tog filma spada u obavezno filozofsko obrazovanje, posto onda da trazimo treba da ga na fakultete puste
:lol:

ja se izvinjavam, nisam gledao film. Matriks je koliko ja pamtim "lazan svet", tako da mislim da pravi filozof ne zeli nista da trazi tamo, a kamo li da se shiri.
 
ja se izvinjavam, nisam gledao film. Matriks je koliko ja pamtim "lazan svet", tako da mislim da pravi filozof ne zeli nista da trazi tamo, a kamo li da se shiri.

Bolje pogledaj.... jer je očigledno da ne znaš ni o kakvoj vrsti "širenja" se radi... i zamisli se šta bi trebalo da znači ono RL filozofi... i o kojem svijetu se onda tu radi....

Od svog neznanja pokušavaš da napraviš filozofiju... ne ide to tako... bolje pogledaj film... Čisto da bi znao o čemu pričaš...
 
Bolje pogledaj.... jer je očigledno da ne znaš ni o kakvoj vrsti "širenja" se radi... i zamisli se šta bi trebalo da znači ono RL filozofi... i o kojem svijetu se onda tu radi....

Od svog neznanja pokušavaš da napraviš filozofiju... ne ide to tako... bolje pogledaj film... Čisto da bi znao o čemu pričaš...

"rl filozofi" ? Brate, ... bezi. Idi nedje na odmor, imas los trip.
"rl filozofi" lol.

Ne zelim ni da nagadjam sta ti znaci, ne volim kad neko nesto ne objasni u razgovoru, pa onda ja to moram da "zamisljam".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top