VAS OMILJENI TINEJDZERSKI FILM

mislim da su ga nasi preveli kao VESELI KLUB MLADIH.
Mislim da je film iz sezdesetih ili ranije. Klasika, neki tip ima bogatog oca koji mu ne da da se bavi muzikom, a ovaj na kraju sredi neku koncertnu dvoranu i odrzi koncert.
Obozavao sam ga, imao sam to na videu.
Jos kada bi se neko setio naziva filma???
Film je tinejdzerski.
Od "novijih" me je odusevio: ovo nije glupi tinejderski film :).
 
A kako tacno vi definisete tinejdzerski film. Ovo sto je vecina vas izabrala za omiljeni nema pojma sa tinejdzerskim filmovima po mom misljenju . Zasto bi American pie bio tinejdzerski film recimo :confused: To je komedija, njega mogu da gledaju i odrasli i da se smeju, nije ni po cemu tinejdzerski po mom misljenju :think:
 
A kako tacno vi definisete tinejdzerski film. Ovo sto je vecina vas izabrala za omiljeni nema pojma sa tinejdzerskim filmovima po mom misljenju . Zasto bi American pie bio tinejdzerski film recimo :confused: To je komedija, njega mogu da gledaju i odrasli i da se smeju, nije ni po cemu tinejdzerski po mom misljenju :think:

Pa da. Tinejdzerski film bi trebao biti film ciljan na teen publiku, a ima i takvih dobrih filmova.
 
Poslednja izmena:
Ovako... Odavno sam gledao film, pa ne mogu da se setim ime filma. Radnja je sledeca! Pocetak skolske godine, Skola je podeljena u dve grupe, u jednu grupu spadaju sitni kriminalci, nesto kao zadnja sansa pred zatvor, a u drugoj grupi skole su snobovi i ucenjaci... U skoli upadaju "Dobar lik", i "Los Lik" :-D, u tom trenutku ide kroz hodnik sekretarica skole, i nosi bas njihova dosijea... Jedan od njih se saplice, i pada preko nje, ona njihova "dokumenta" lete u vazduh, dok su dokumenta u vazduhu, slike se odlepljuju, i menjaju mesta, tako da SNOB upada u ucionicu gde su sve sami kriminalci, a Los momak gde su sve sami snobovi... extra je film... ako bi mi neko rekao gde da ga nadjem... pozdrav i unapred zahvalan ALEKSANDAR
 
The Spectacular Now (2013)

SPECTACULAR-NOW-MOV-JY-1179-57347352.jpg
 

Back
Top