VAS OMILJENI TINEJDZERSKI FILM

Junak skejtborda aka "Trashin"
16201-92.jpg


Cry Baby
Cry-Baby-Poster-C10304051.jpeg
 
Ako je tinejdzerski onda ne mora da bude komedija 8)

The Graduate
Harold & Kumar Go to White Castle
Spiderman 2
Scream
Ferris Bueller's Day Off
Superbad
American Pie
Eurotrip
Back to the Future
Dead Poets Society
Donnie Darko
Not another teen movie

Ima ih jos....
 
Donnnie Darko? Donnie Darko?

Odkud je to tinejdzerski film . . . ?

A sto da ne.
Donnie je poremeceni tinejdzer,naravno film se bavi nekim mnogo visim temama npr. putovanje kroz vrijeme,ljubav...a vidimo kroz sta sve Donnie prolazi i film nas vodi kroz probleme kroz koje prolaze skoro svi tinejdzeri - naravno mislim na to kako su neshvaceni u drustvu a ne na to da imaju izmisljenog prijatelja zeca koji nas nagovara da radimo svakakve gluposti.Tako da se moze svrstati i u tinejdzerske filmove.:mrgreen:
 
A sto da ne.
Donnie je poremeceni tinejdzer,naravno film se bavi nekim mnogo visim temama npr. putovanje kroz vrijeme,ljubav...a vidimo kroz sta sve Donnie prolazi i film nas vodi kroz probleme kroz koje prolaze skoro svi tinejdzeri - naravno mislim na to kako su neshvaceni u drustvu a ne na to da imaju izmisljenog prijatelja zeca koji nas nagovara da radimo svakakve gluposti.Tako da se moze svrstati i u tinejdzerske filmove.:mrgreen:

Trebao bi da ga odgledas jos jednom, u filmu se uopste ne radi o "poremecenom tinejdzeru ciji je drug izmisljeni zec" . . .

Donnie Darko nikako nije tinejdzerski film...
Donnie Darko je baziran na jednoj od teorija Stivena Hokinga i to je glavna nit price, Donnie, tinejdzer je samo protagonista .
 
Poslednja izmena:
Trebao bi da ga odgledas jos jednom, u filmu se uopste ne radi o "poremecenom tinejdzeru ciji je drug izmisljeni zec" . . .

Donnie Darko nikako nije tinejdzerski film...

Pa i rekao sam da se o tome ne radi,nema potrebe da jos jednom gledam film.Ovo sto ti mislis da sam rekao bilo bi kao da je Fight Club o nekim likovima sto se mlate kao debili:roll:
Kad sam ga stavio ovdje nisam ga smatrao samo kao tinejdzerski film vec samo da moze da spada kao jedan od njih...ne mogu da ti objasnim a i mrzi me,smatraj to kako oces...
 
Pa i rekao sam da se o tome ne radi,nema potrebe da jos jednom gledam film.Ovo sto ti mislis da sam rekao bilo bi kao da je Fight Club o nekim likovima sto se mlate kao debili:roll:
Kad sam ga stavio ovdje nisam ga smatrao samo kao tinejdzerski film vec samo da moze da spada kao jedan od njih...ne mogu da ti objasnim a i mrzi me,smatraj to kako oces...

Ok, ali zna se sta su tinejdzerski filmovi (13-19 godina). Ocekujes da ce deca da skontaju Hokinga? Mislim, ima nadarene dece ali nemojmo preterivati...

americka pita
smokljani uzvracaju udarac
Hot Chick
Bil i Ted

itd....
 
Ok, ali zna se sta su tinejdzerski filmovi (13-19 godina). Ocekujes da ce deca da skontaju Hokinga? Mislim, ima nadarene dece ali nemojmo preterivati...

americka pita
smokljani uzvracaju udarac
Hot Chick
Bil i Ted

itd....

Ma ok,samo da se zna da sam ja 1990. god. i vjeruj mi da prilicno dobro shvatam film;)Valjda spadam u tu grupu nadarene djece...

Nikada nisam pogledao ovaj hot chick ali cuo sam da je dobar.
 

Back
Top