Sto bi neko rek'o, kuda ide ovaj svet...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije ni cudo... ni ja ne bih razumela... mislim, sex u 8. razredu - ko voli nek' izvoli, ali jel' cuo taj njen za ono gumeno... :shock: Strasno, stvarno. Pa, s obzirom na okolnosti, ni ne cudi me... '94.

kod mene u skoli klinka 5 razred spavala sa pola grada...htela sa mnom i jos dvojicom mojih drugova oni hteli ali ja ne...zato sto je mala odvratna...neki bi rekli samo STAVI JOJ KESU NA GLAVU...ali nije to to...8)8)8)
 
Sama si to rekla... Znači, dok nisi postala "popularna" spadala si u neku od ostalih grupa.


:lol: :roll::roll::roll:


Ovom rečenicom si sve rekla :roll: Ko visoko leti, nisko pada... ***, kakva si ti osoba kad ljude deliš na "viši" i "niži" nivo? I po kojim to kriterijumima ti spadaš u te prve? Poznajem ja te "najpopularnije", kao, uzdignuti, naqrčeni a ustvari su isfoliraniji od ovih "retardiranih". Ja mislim da ja ne spadam ni u jedne od tih, družim se sa kime mogu normalno da pričam. I većina "popularnih" devojaka su qrve, bitno da se nečim ističu, mada, ima i onih normalnih, ali takve su retke... A što se tiče bežanja sa časova i sl. ja imam drugaricu koju bi ćale ubio od batina kad bi saznao da ima 2-3 neopravdana, i nju svi odbacuju a ok je kao osoba, eto čisto da znaš da ima i toga. Mislim, je l' ona kriva što su joj roditelji debili i sve živo joj brane? :roll: Razmisli malo...

pa i mene bi keva ubila kad bi chula da imam neopravdane, ali ja nemam, ponekad pobegnem sa chasa, ili ne dodjem na prvi, a razrednom uvek izmislim neshto, i on mi veruje, zato shto zna da sam ja mirno i dobro dete, imam dobre ocene, povuchena sam i mirna na chasu.... :rolleyes: pa......
i ne delim ja ljude na vishi i nizhi nivo... bila sam uvek normalna i sad sam! druzhim se najvishe sa devojchicom koja je slichna kao ja, ali nas su dve ''najpopularnije'' devojchice pitale da izadjemo sa njima, i od tad su i dechaci pocheli da se druzhe sa nama, jer smo mi bile previshe mirne.... ja sam i dalje stidljiva, bez obzira shto se druzhim sa najpopularnijima!

iii? po chemu sam ja qrva??:roll:
 
pa i mene bi keva ubila kad bi chula da imam neopravdane, ali ja nemam, ponekad pobegnem sa chasa, ili ne dodjem na prvi, a razrednom uvek izmislim neshto, i on mi veruje, zato shto zna da sam ja mirno i dobro dete, imam dobre ocene, povuchena sam i mirna na chasu.... :rolleyes: pa......
i ne delim ja ljude na vishi i nizhi nivo... bila sam uvek normalna i sad sam! druzhim se najvishe sa devojchicom koja je slichna kao ja, ali nas su dve ''najpopularnije'' devojchice pitale da izadjemo sa njima, i od tad su i dechaci pocheli da se druzhe sa nama, jer smo mi bile previshe mirne.... ja sam i dalje stidljiva, bez obzira shto se druzhim sa najpopularnijima!

iii? po chemu sam ja qrva??:roll:

Niko to nije ni rekao!
Ja imam 3 ili 4 neopravdana pa mi oppet keva i cjale nishta nisu rekli,mislim ono,opushteno!;)

ali po nekim tvojim postovima se vidi da delis na nizi i visi nivo....
Istina;)
 
I ja imam takvu drugaricu kao ti,pochela je da se samo "druzi" sa ovima """""naj"""
A sad svi tvrde da je ulizica,fuxa,u shta vecj ne,zato please...!

pa ne znam stvarno, ali dechaci se druzhe sa ovima '''''''naj'''''''', a u stvari ih mrze, jer te dve devojchice ih stalno vredjaju... one su fuxe, zato se oni i druzhe sa njima, ali mene i moju b.f.f. svi gotive zato shto mi nismo takve, ne vredjamo ih, ponashamo se normalno... ja jeste da sam stidjiva, ali opet idem na sve rodjendane, zhurke, i izlazim, za razliku od ostaluh stidljivih devojchica... znachi, od kad smo nas dve pohele da izlazimo, svi se druzhe sa nama...
 
pa ne znam stvarno, ali dechaci se druzhe sa ovima '''''''naj'''''''', a u stvari ih mrze, jer te dve devojchice ih stalno vredjaju... one su fuxe, zato se oni i druzhe sa njima, ali mene i moju b.f.f. svi gotive zato shto mi nismo takve, ne vredjamo ih, ponashamo se normalno... ja jeste da sam stidjiva, ali opet idem na sve rodjendane, zhurke, i izlazim, za razliku od ostaluh stidljivih devojchica... znachi, od kad smo nas dve pohele da izlazimo, svi se druzhe sa nama...

To je sasvim uredu.Joj mene te fu...ka..re koje se prave kao neke ribe,dza bu ovo ono,kao druze se sa dechkima,a ne znaju kako da im privuku paznju nego ih vredjaju,pa se posle vijaju,mislim ono --------------->>>KLINCI!!!!
Drugim rechima POGUBLJENICE!!!!
 

To je sasvim uredu.Joj mene te fu...ka..re koje se prave kao neke ribe,dza bu ovo ono,kao druze se sa dechkima,a ne znaju kako da im privuku paznju nego ih vredjaju,pa se posle vijaju,mislim ono --------------->>>KLINCI!!!!
Drugim rechima POGUBLJENICE!!!!

da, ja ne bi mogla da budem takva... jer oni nisu stidljive kao ja, one mogu svakome sve da kazhu, napaljene.... zato su ih dechaci i zavoleli...
 
pa i mene bi keva ubila kad bi chula da imam neopravdane, ali ja nemam, ponekad pobegnem sa chasa, ili ne dodjem na prvi, a razrednom uvek izmislim neshto, i on mi veruje, zato shto zna da sam ja mirno i dobro dete, imam dobre ocene, povuchena sam i mirna na chasu.... :rolleyes: pa......
i ne delim ja ljude na vishi i nizhi nivo... bila sam uvek normalna i sad sam! druzhim se najvishe sa devojchicom koja je slichna kao ja, ali nas su dve ''najpopularnije'' devojchice pitale da izadjemo sa njima, i od tad su i dechaci pocheli da se druzhe sa nama, jer smo mi bile previshe mirne.... ja sam i dalje stidljiva, bez obzira shto se druzhim sa najpopularnijima!

iii? po chemu sam ja qrva??:roll:
Nisi me razumela... I što sad pričaš da ne deliš ljude na viši i niži nivo, kad si rekla tj. napisala, citiram: "tad sam ja sebe digla na visok nivo i od tad se druzhim da ovima 'naj''', a šta to znači? :rolleyes: Malo sad okrećeš priču ali oke.

pa mozhda sam neshto glupo napisala, ili ne znam ni ja, ali stvarno ne delim ljude...
znachi, kazhem vam, ja se samo druzhim sa ovima 'naj', ali me nervira njihovo ponashanje...
Pa sledeći puta pazi šta pišeš, jer ljudi delimično zaključuju kakva si na osnovu tvojih postova. Neće ovde niko gledati u pasulj pa da skonta kakva si zapravo :) I ne razumem kad kažeš da se družiš sa ovima 'naj' ali te nervira njihovo ponašanje :confused: Po čemu su onda 'naj'?

jeste, bash je neko reko, ali ne znam ko je tachno:cool:
Verovatno si mislila na mene, ali me nisi razumela...Nisam rekla da su sve popularne devojke qrve, nego da ima i normalnih. Većina su qrve, barem u mojoj školi ;) Ne mogu da kažem da si qrva jer te ne poznajem :roll: Sledeći put pažljivije čitaj.
 
Pa sledeći puta pazi šta pišeš, jer ljudi delimično zaključuju kakva si na osnovu tvojih postova. Neće ovde niko gledati u pasulj pa da skonta kakva si zapravo I ne razumem kad kažeš da se družiš sa ovima 'naj' ali te nervira njihovo ponašanje Po čemu su onda 'naj'?

pa nervira me ponekad njihovo ponashanje... moja drugarica je prva pochela da se druzhi sa ovima '''''naj'''', i kad je ona pochela, tad sam i ja... nerviraju me te '''naj'''', jer one nikad ne mogu da pretjute.... pre neko veche je jedna pochela da zaebava dechake, i onda su oni nas pocheli da gadjaju kamenjem i sad ne prichaju sa nama i mrze nas... i shta sad mene, ni krivu ni duzhnu mrze... to je sam zato shto sam to veche bila tu....
 
pa nervira me ponekad njihovo ponashanje... moja drugarica je prva pochela da se druzhi sa ovima '''''naj'''', i kad je ona pochela, tad sam i ja... nerviraju me te '''naj'''', jer one nikad ne mogu da pretjute.... pre neko veche je jedna pochela da zaebava dechake, i onda su oni nas pocheli da gadjaju kamenjem i sad ne prichaju sa nama i mrze nas... i shta sad mene, ni krivu ni duzhnu mrze... to je sam zato shto sam to veche bila tu....
Ne, nije to samo zato što si to veče bila tu, nego zato što ste u istom društvu, misle da si ista kao i ona, ako me razumeš. Ne znam... kada mene nervira nečije ponašanje, ja prvo porazgovaram sa njim/njima, a ako se ništa ne promeni, tražim bolje društvo. Ja mislim da ti samo robuješ tom "najpopularnijem" društvu iz straha da te ne odbace, zajebavaju itd. Možda grešim, ali to je samo moje mišljenje. 8)
 
Ne, nije to samo zato što si to veče bila tu, nego zato što ste u istom društvu, misle da si ista kao i ona, ako me razumeš. Ne znam... kada mene nervira nečije ponašanje, ja prvo porazgovaram sa njim/njima, a ako se ništa ne promeni, tražim bolje društvo. Ja mislim da ti samo robuješ tom "najpopularnijem" društvu iz straha da te ne odbace, zajebavaju itd. Možda grešim, ali to je samo moje mišljenje. 8)

kad kazhem ''najpopularnije'', mislim samo na 2 devojchice.
p.s. one nemaju mene shta da odbace, same su me i pozvale u njihovo drushtvo, ja netju da se menjam zbog njih...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top