NAJ Muskarci-Metalci

ihsahn.jpg

63288.jpg

Samoth-6836-1.jpg

emperor5-1.jpg

Emperor_01-1.jpg

ihsahn_interview-1.jpg

1994who.jpg

ihsahn.jpg

sustina je da mnooogo dobro izgleda...:mrgreen:
 
Ima Menson svega,industriala,glama,ima cak i metala pomalo ali ne u tolikoj meri da bi ga neko svrstavao u metal.Pogotovo u hevi metal.Hahahaha,smejem se sad,hevi metal je iron maiden,ako oni imaju nekih dodirnih tacaka onda ne znam...
 
Ima Menson svega,industriala,glama,ima cak i metala pomalo ali ne u tolikoj meri da bi ga neko svrstavao u metal.Pogotovo u hevi metal.Hahahaha,smejem se sad,hevi metal je iron maiden,ako oni imaju nekih dodirnih tacaka onda ne znam...

A postoji kao i "nehevi," vec, samo METAL? Nisam znao.

Iron Maiden ja nebih nazvao Hevi Metal, ni Hard Rok... slabi su mi oni. Daj mi jednu njihovu Hard pesmu tj Hevi da razbija ono pa cu promenit misljenje, osim "Ghost of navigator" koja je Hard Rock po meni, al ne metal.

Ima menson jednu mocnu pesmu, al neznam kako se zove... nesto kao u tekstu ide o nekom "andjelu"? Da neznas ti mozda? Onako, spora pesma, a bas Hevy, razbija...
 
Da, da dobri stari istripovani Kan....:)
mada se na koncertu ispostavilo da je skroz OK lik...
Kojem prilicno malo treba da se baci u "sevdah"...

Kamelot_RoyvanKleefSunshineRetna_400.jpg

625742978_bbc836db76.jpg

I u tim trenucima mnogo lici na Toseta P....
Ha ha...
DSC_0060.jpg

uglavnom sam postavila slike sa nastupa,
manje je istripovan na njima...
finde1bc4.jpg
 
jedan od rijetkih koji imaju i glas i mozak i tekstove a ne samo dobar imidz
my idol :heart:
ne "uklapa" se u jedan stil....iliti ne ogranicava se
ni metalac ni roker niti bilo koja druga etiketa, on je on
stavljam ga u naj muskarci (metalci ignorisem :p)

manson1ga0.jpg


Marilyn_Manson_photo.jpg


marilyn_manson_1Ecox.jpg
 
Da,tu se slazem sa tobom.Menson je pametniji od 90% danasnjih muzicara,e sad sto on muzici pristupa na neki drugi nacin je druga stvar.
Lepo je on rekao jednom 'treba biti pametan da bi bio lud'
A i taj njegov imidz nije pao sa neba,vidi se da fura kabare trip iz 30-ih godina,vodvilj,doba Burleske i tako to...Onaj ko ne shvata njegov rad za njega ce Menson ostati dileja.
 
Mislim da nema "angel" u naslovu jer sam skinuo to nedje i video da nije, a i ta niej spora? Imas mozda ti link od toga?

angels with needles, poked through our eyes
let the ugly light of the world in
we were no longer blind, we were no longer blind....

Holy Wood album, jedan od naj :heart:

Da,tu se slazem sa tobom.Menson je pametniji od 90% danasnjih muzicara,e sad sto on muzici pristupa na neki drugi nacin je druga stvar.
Lepo je on rekao jednom 'treba biti pametan da bi bio lud'
A i taj njegov imidz nije pao sa neba,vidi se da fura kabare trip iz 30-ih godina,vodvilj,doba Burleske i tako to...Onaj ko ne shvata njegov rad za njega ce Menson ostati dileja.

jedini muzicar ciju kolekciju intervjua imam sacuvanu na kompjuteru i stalno trazim nove,
jer on ima puno toga da kaze, sve i da nema nikakve veze sa muzikom, a da je opet
dobro za citanje

i naravno, idol zbog njegove biografije

:heart:
 

Back
Top