Istina o Zidovima ocima zidova!A gde smo MI? Rasudite sami 3 deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Naše nuklearne bombe su bile zapremine od 10 megatona kada su napravljene (ili
10.000.000 tona TNT-a). Sada su dostigle sigurno zapreminu od 200 megatona i samo nebo
zna koliko megatona nuklearnih bombi ima SSSR? Sa čime se mi sada suočavamo? Ako mi
započnemo sledeći svetski rat koji lako može da se razvije u nuklearni rat, to će biti kraj
čovečanstva. Zašto se raspravlja o mogućnosti rata? To će se pokazati kada se zavesa podigne
za početak trećeg čina.
1. čin je bio Prvi svetski rat
2. čin je bio Drugi svetski rat
3. čin će biti Treći svetski rat
Cionisti i svi njihovi saplemenici su odlučili da će ponovo upotrebiti SAD da im pomogne da
trajno prisvoje Palestinu kao oslonac za svoju vladavinu svetom. To je istinito kao i činjenica
da ja sada stojim ovde. Nisam samo ja to pročitao, već su mnogi od vas to pročitali i to je
poznato celom svetu.
Šta ćemo mi uraditi? Živote koje ćete spasiti mogu da budu životi vaših sinova. Vaši momci
su možda već večeras na putu ka tom ratu, a vi ne znate ništa osim onoga što ste znali da su u
Londonu 1916. Cionisti postigli dogovor sa Britanskim ratnim kabinetom i poslali vaše
sinove u Evropu da ratuju. Da li ste to tada znali? Niko u SAD to nije znao. Vama nije bilo
dozvoljeno da znate. Ko je to znao? Predsednik Vilson je to znao. Znali su to i ostali koji su u
tome učestvovali.
Da li sam ja to znao? Ja sam imao veoma dobru sliku toga što se dešavalo. Bio sam povezan
sa Henry Morganthaujem, za vreme kampanje 1912. kada je izabran presednik Vilson i tada
su kružile priče po kancelariji. Henry Morganthau, koji je bio presednik finansijske komisije,
me je smatrao za pouzdanog čoveka, bio sam veza izmeñu njega i blagajnika po imenu Rollo
Wels. Prisustvovao sam tim sastancima i sedeo na čelu stola sa presednikom Vilsonom i sa
svima drugima i tada sam čuo kako bombarduju mozak presednika Vilsona zagarantovanim
prihodima i šta je postala Federalna rezerva i takoñe sam čuo o njegovoj saradnji sa
Cionističkim pokretom. Sudija Brandeis i presednik Vilson su bili toliko bliski koliko i dva
prsta na ovoj ruci. Presednik Vilson je bio nesposoban da otkrije šta se dešava koliko i jedno
novoroñenče. Tako su nas uveli u Prvi svetski rat dok smo mi još spavali. Oni su poslali naše
momke da budu ubijeni. Zbog čega? Da bi Cionisti mogli da dobiju Palestinu kao svoju
državu. Oni su vas toliko namagarčili da vi niste sigurni da li treba krenuti ili ostati po strani.
Svaki sudija, kada se obrati poroti kaže: “Gospodo, kada primetite da je bilo koji svedok
rekao barem jednu laž, možete da zanemarite celo njegovo svedočenje”.
Koje su činjenice u vezi Jevreja? (Ja ih zovem Jevreji zbog vas, jer ih vi znate pod tim
imenom. ja ih tako ne zovem. Pričam o njima kao o takozvanim Jevrejima, zato što ja znam
ko su i šta su oni). Istočno-evropski Jevreji, koji sačinjavaju 92% ukupnog broja onih ljudi
koji sebe nazivaju Jevrejima, su u stvari Kazari (odnosno Hazari). Oni su bili ratoborno pleme
koje je živelo duboko u srcu Azije. I oni su bili toliko ratoborni da su ih čak i sami Azijati
proterali iz Azije u Istočnu Evropu. Oni su stvorili veliko Kazarsko kraljevstvo veličine od
oko 800.000 kvadratnih milja. U to vreme Rusija nije postojala, niti mnoge druge Evropske
zemlje. Kazarsko kraljevstvo je bila najveća zemlja u celoj Evropi - tolilo velika i moćna da
kada bi neki vladari želeli da idu u rat, Kazari bi im pozajmili po 40.000 vojnika. Bili su
toliko veliki i moćni.
7
Oni su bili obožavaoci falusa što je bilo toliko sramotno da ja ne bih želeo da ulazim u
detalje. Ali to je bila njihova religija, kao što su bile religije mnogih drugih paagana svuda u
svetu. Kazarskom kralju se smučilo da gleda degeneraciju svog kraljevstva, pa je odlučio da
usvoji neku jednobožačku veru, ili Hrišćanstvo ili Islam ili ono što je danas poznato kao
Judaizam, što je u stvari Talmudizam. Posle slušanja vrhovnih poglavara tih religija i birajući
po principu “eci, peci, pec” on je izabrao takozvani Judaizam. To je postala državna religija.
Otišao je do Talmudskih škola Pumbedita i Sura i doveo hiljade rabina i otvorio sinagoge i
škole i njegovi ljudi su postali ono što mi danas zovemo Jevrejima. Nijednom od njih predak
nije, ni nožnim prstom, ni zgazio, na “Svetu zemlju”. Ne samo u istoriji Starog zaveta, već
nikada. Nijedan od njih! Pa ipak oni dolaze kod hrišćana i traže podršku za njihov oružani
ustanak u Palestini govoreći: “Vi želite da se božiji izabrani narod vrati u svoju obećanu
zemlju - zemlju svojih predaka, zar ne? To je vaša hrišćanska dužnost. Mi smo vam dali
jednog od naših mladića kao vašeg Gospoda i Spasitelja. Vi nedeljom idete u crkvu i klečite i
molite se Jevrejinu, i mi smo Jevreji”. Ali oni su u stvari paganski Kazari koji su primili
Judaizam isto kao što su se i Irci preobratili.
Smešno je da ih nazivamo “ljudi sa svete zemlje”, što bi bilo isto kao kada bi smo zvali
“arapima” 54. Miliona kineskih muslimana. Muhamed je umro 620. nove ere i od tada je
54.000.000 Kineza primilo Islam kao svoju veru. Sada zamislite Kinu, 2.000 milja daleko od
Arabije, od Meke i Muhamedovog rodnog mesta. Zamislite kada bi 54.000.000 Kineza
odlučilo da sebe naziva Arapima. Vi biste morali reći da su oni poludeli. Svako ko poveruje
da su tih 54.000.000 Kineza u stvati Arapi, mora da je skrenuo sa pameću. Sve što su oni
uradeli jeste usvajanje religijskih ubeñenja koja potiču iz Meke, u Arabiji. Isto kao i Irci.
Kada su Irci postali Hrišćani, niko ih nije bacio na okean i uvozio na “Svetu zemlju” kao novu
grupu stanovnika. Oni se nisu promenili. Oni su ostali isti narod ali su prihvatili Hrišćanstvo
kao svoje versko ubeñenje.
Ovi Kazari, ovi pagani i azijati, ovi Turko-finci, su bili Mongoloidna rasa koja je izbačena iz
Azije u Istočnu Evropu; zato što je njihov kralj prihvatio Talmudizam oni u stvari nisu imali
izbora. Isto kao u Španiji: ako je kralj bio katolik svi su morali biti katolici. Ako neko nije
hteo da bude katolik, morao je biti izbačen iz Španije. Tako su Kazari postali ono što mi danas
nazivamo Jevrejima. Sada zamislite koliko je bilo glupo od velikih hrišćanskih zemalja što su
rekle: “Mi ćemo upotrebiti svu našu moć i uticaj da vratimo Božiji odabrani narod na zemlju
njihovih predaka, na njima obećanu zemlju”. Da li postoji veća laž od ove? Zato što
kontrolišu dnevne novine, časopise, radio, televiziju, izdavačke kuće i zato što ministri i
političari pričaju istim jezikom, ne iznenañuje me da vi verujete u tu laž. Poverovali bi ste i
kada bi pričali da je crno zapravo belo, ako bi to dovoljno često slušali. Sigurno ne bi ste više
crno zvali crnim već bi ste ga počeli zvati belo. Niko ne može da vas krivi zbog toga.
To je jedna od velikih istorijskih laži. Ovo je osnov za sve nesreće koje se dešavaju na svetu.
Ne zaboravimo da Talmud uči da kad god treba da položite neki zavet ili obećanje treba da se
setite molitve “Kol Nidre” koja se recituje na “Dan iskupljenja”. Tada se čovek oslobaña
potrebe za ispunjenjem obećanja. Koliko se onda možemo pouzdati u data nam obećanja?
Amerika će patiti isto koliko su patili i Nemci i to iz tog istog razloga.

I dosta vise prozivanja nekih ovde u odbranu ili protiv Zidova ako neko hoce nesto da kaze protiv nekoga ili za nekoga DOKAZE molim lepo a ne teledirigovano skakati protiv nekoga bez imalo znanja vec samo ga-bu i nista iza!
Ja sam SRBIN i volim SRBIJU a ne tamo neke Zidove,Nemce,EU-USA-RUSE i sta znam koga dajte neki dokaz ako nesto pricate i nemlatite praznu slamu!
 
kalama - I dosta vise prozivanja nekih ovde u odbranu ili protiv Zidova ako neko hoce nesto da kaze protiv nekoga ili za nekoga DOKAZE molim lepo a ne teledirigovano skakati protiv nekoga bez imalo znanja vec samo ga-bu i nista iza!
Ja sam SRBIN i volim SRBIJU a ne tamo neke Zidove,Nemce,EU-USA-RUSE i sta znam koga dajte neki dokaz ako nesto pricate i nemlatite praznu slamu!
Nije brate kalama dosta.

Ti npr. u ovome što sam gore citirao dva puta si pomenuo potrebu za iznošenjem dokaza, a u tekstu koji si copy/paste (vjerovatno sa foruma "Srpski nacionalisti") od dokaza nema ni slova d.
Istina g Benjamin H. Freedman je na jednom mjestu pomenuo da za nešto ima neke dokumente i možda su te dokumente i vidjeli patrioti okupljeni u hotelu "Willard", ali za razliku od njih mi, na ovom našem forumu, nismo imali tu privilegiju.
I upravo zbog tog odsustva pisanih dokumenata, predavanje g. Freedmana se ne može okarakterisati čak ni kao SF, nego samo kao F.

To odsustvo bilo-kakvih dokaza je jedna od najuočljivijih konstanti antisemitizma. Tomovi knjiga su napisani da bi se pobile sve antisemitske laži i sada bi i ja, shodno toj praksi, trebao da rečenicu po rečenicu pobijam priču g. Freedmana.
E neće moći kalama.

Kada sam ujutro pročitao tvoje postove sjetio sam se Berđajeva, koji u jednom svom maestralnom eseju o Jevrejskom pitanju rekao o famoznim "Protokolima ..." sledeće:" Я считаю ниже своего достоинства опровергать "Протоколы сионских мудрецов".
I tada sam kalama zaključio da bi pobijanje svega onoga što je g. Freedman bez dokaza napričao u hotelu "Willard" bio posao koji bi bio stvarno ispod i moje časti (a možeš zamisliti šta bi na to tek Berđajev rekao).

To mislim i sada, ali kada sam se večeras vratio sa roštiljanja, vidio sam da Ti niko ništa nije odgovorio, pa pomislih kako bi se Ti još mogao i uobraziti. Odlučio sam da Ti objasnim zašto mislim da predavanje g. Freedmana nije zaslužilo da se analizira, a da Ti ne bi slučajno pomislio da nema šta da se komentariše evo samo nekoliko stvari.
Gospodin Freedman kaže
Do tada, Jevrejima nije nigde bilo bolje nego što im je bilo u Nemačkoj. Tu je bio gospodin Rathenau, (...)
i vjerovatno slučajno zaboravlja da je Valter Ratenau, kao mislim jedini Jevrej ministar u Vajmarskoj republici, ubijen u atentatu, koji je na njega izvršila ultra-desna antisemitska banda iz organizacije "Konzul".

A i uopšte interesantno je to, da je g. Freedman gotovo pola svog predavanja pokušavao dokazati kako je Jevrejima u Njemačkoj bilo skoro kao da su u erec-Izraelu (sic!)

Da sigurno im je divno bilo u zemlji Vilhelma Mara, Ojgena Diringa, Vagnera, Alvarta ... .
U zemlji u kojoj je suveren (kao i njegov rođak u Rusiji) bio deklarisani antisemit i u kojoj je na prelazu iz 19. u 20. v. vođena zvanična istraga protiv fabrike Leve (jevrejski vlasnici) zato što je u jednom novinskom članku napisano da ona, u sklopu svjetske zavjere, njemačkoj armiji prodaje neispravne puške.

Ma idila ebte, čista idila.

Ima tu vjeruj mi toga još, npr. ono o Hazarima.
Meni je fakat već dosadilo svaka 2-3 mjeseca pisti o tome.
Gospodin Freedman je dodao i jedan novi momenat sa onom glupošću o Hazarima kao obožavaocima falusa.
Hazari kao nomadsko pleme, koje je pripadalo turkmenskoj grupi naroda je, kao i svi njihovi nomadski i polunomadski srodnici evroazijskog prostora, pripadalo Tengrijanstvu. Možda je jedan od atributa Tangria (Tan nak ra) bio falus, ali nije to ono što je g. Freedman mislio.
 
Био је стока издајничка која је ратовала на страни немаца и убијала Србе, нема већег издајника.

Ма да, а комунисти су се посебно бринули за Србе. СДК је убио мало Срба и то углавном комуњара за разлику од Тита и компаније.
 
Ма да, а комунисти су се посебно бринули за Србе. СДК је убио мало Срба и то углавном комуњара за разлику од Тита и компаније.

Не врдај. Био је толика издајничка свиња да му ни у данашње време нема равне.
 
Не врдај. Био је толика издајничка свиња да му ни у данашње време нема равне.

Речи једног комунисте цитиране из комуњарске историје... Ти стварно верујеш у ту историју... А то што си написао су праве речи за Тита.
 
Hitler je znao sta radi...Zitovi su odpad...Zidovi su paraziti.....

Adolf je imao samo jednu gresku pre malo je taj odpad u gasne komore ponishtio...


Zidovi su paraziti koji stvaraju od kada se pamti za njih ratove...

Па, Хитлер их је готово истребио у Европи, урадио је добро посао, него их је било доста у Азији и Америци. Паразитчине јеврејске.
 
...Zitovi su odpad...Zidovi su paraziti.....
Zidovi su paraziti koji stvaraju od kada se pamti za njih ratove...

Zidovi su građevine i mogu biti veoma korisne....
Najpoznatiji je i najveći Kineski zid, a bio je poznat i Berlinski zid koji je bio simbol podele Nemačke.....

Inače zidovi se koriste da ograde neke ustanove, građevine....od neke važnosti


Adolf je imao samo jednu gresku pre malo je taj odpad u gasne komore ponishtio...

...

Jedina njegova greška je što gasnu komoru nije isprobao prvo na sebi...Time bi dao najveći doprinos čovečanstvu, s obzirom na mogućnosti i sposobnosti koje je posedovao...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top