Победа „Црвеног бискупа” у Парагвају

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Парагвај је још једна земља која се отресла америчке окупације. На изборима победио је Фернандо Луго, католички бискуп, предводик левичарске странке.
ватикан је изразио незадовољство његовом кандидатуром, и одбио да прихвати његову оставку на место бискупа коју ј еон поднео пред кандидатуру за изборе.
Луго је сменио Колорада партију која ј епуну 61 годину на власти и која је бил аповезана са нацистима и америчком ЦИА.
Залаже се против договора о слободној трговини са САД и сматра да латинске земље треба да саме имају зоне слободне трговине а не да се везују за САД.

http://www.pww.org/article/articleview/12980/1/421/
 
ljudi nemojte biti u zabludi:
LEVIcarske stranke su nastale odimena "LEVIti" to jevisa Zidovska svestenicka hijerarhija,koja je sebi zacrtala kao zakon da zavladaju svetom.i nelezi vraze uz to jos i "Katolicki biskup" e pa sve kombinacij jesam video i cua ali eto uvek ima nesto po prvi put,zar ne ha ha ha....
Ali to mi se ekako svidja: kao navodno protiv NACISTA i CIA ha ha ha... gde znamo da ih je VATIKAN tamo i POSLAO i itd. samo malo ramisljajtei potrazite podatke u netu istorija i prslost paragvaja
 
ljudi nemojte biti u zabludi:
LEVIcarske stranke su nastale odimena "LEVIti" to jevisa Zidovska svestenicka hijerarhija,koja je sebi zacrtala kao zakon da zavladaju svetom.i nelezi vraze uz to jos i "Katolicki biskup" e pa sve kombinacij jesam video i cua ali eto uvek ima nesto po prvi put,zar ne ha ha ha....
Ali to mi se ekako svidja: kao navodno protiv NACISTA i CIA ha ha ha... gde znamo da ih je VATIKAN tamo i POSLAO i itd. samo malo ramisljajtei potrazite podatke u netu istorija i prslost paragvaja

ma nemoj .a desnicarske stranke onda poticu od desnici.
y.ebiga kad svetom vladaju samo popovi i dr.kadzije
 
ljudi nemojte biti u zabludi:
LEVIcarske stranke su nastale odimena "LEVIti" to jevisa Zidovska svestenicka hijerarhija,koja je sebi zacrtala kao zakon da zavladaju svetom.i nelezi vraze uz to jos i "Katolicki biskup" e pa sve kombinacij jesam video i cua ali eto uvek ima nesto po prvi put,zar ne ha ha ha....
Ali to mi se ekako svidja: kao navodno protiv NACISTA i CIA ha ha ha... gde znamo da ih je VATIKAN tamo i POSLAO i itd. samo malo ramisljajtei potrazite podatke u netu istorija i prslost paragvaja

inace levitise na engleskom zovu leftiti na nemackom linktiti na talijanskom sinistriti i tako dalje.
nisam znao da hebrejski jezik vodi poreklo od srpski.
 
Katolički biskup-levičar???Sale,ti nas zezaš?

Не зезам се.
Католичка црква у латинској Америци је доста у сукобу са Ватиканом, познат је случај надбискупа Ромера из Ел Салвадора који је био против војне хунте и на страни сиромашних, имао је подршку ватикана до доласка папе Војтила, који је био анти-комуниста и који је практично осудио Ромера који је убијен од стране америчких марионета док је држао мису.
У Никарагви многи свештеници и бискупи су били на страни Данијела Ортеге у борби против ЦИА-контраша.
 
inace levitise na engleskom zovu leftiti na nemackom linktiti na talijanskom sinistriti i tako dalje.
nisam znao da hebrejski jezik vodi poreklo od srpski.

Дакле ако узмемо реч из енглеског и повежемо са речју из Италијанског.....
Добијемо кеца из енглеског...

Нема Хебрејски везе са Српским него Јидиш, мешавина немачког, Хебрејског и словенских језика.
Тако Српски и Јидиш деле две речи- "К*рва" и "Дрек".
А и које би речи други преузели од нас...
 
Romero bio u sukobu sa Vatikanom...Pa da znaš bio je u sukobu sa MILITANTNIM amerikanizirajućim KAPITALIZMOM,i pro-američki plaćenici su ga ubili...
Veliki Čovek...
Moj naklon...
Takvi obično brzo umru, a BESKIČMENJACI i u crkvi i u životu ostaju i dišu vazduh namenjen dobrima...
Sjeban svet...

Проблем за Запад је био што је Ромеро био на страни сиромсшних који су живели као бедници и што је заиста веровао у Хришћанство и Хришћанско милосрђе и закачио се са богаташима
 
Дакле ако узмемо реч из енглеског и повежемо са речју из Италијанског.....
Добијемо кеца из енглеског...

Нема Хебрејски везе са Српским него Јидиш, мешавина немачког, Хебрејског и словенских језика.
Тако Српски и Јидиш деле две речи- "К*рва" и "Дрек".
А и које би речи други преузели од нас...

ma znam nego sam pricao o onome leviti levi levicari.kad se kaze levicar i desnicar misli se valjda na strane a ne na jevrejska plemena.levicar nema veze sa leviti
ja ne znam hebrejski ali verovatno nijedna rec nema nalik na srpski osim mozda ona imena avram adam
 

Back
Top